logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (73.7%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                     
KA  ✓                  ✓ 
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(8. 4. 2014)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Tamás Pivoda 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 2 6 20 Tibor Fonód
Árpád Tarics 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 2 6 20 Tibor Fonód
3. Matej Macák 1. G. A. Vrábla, Levice 6 6 6 0 18 Zuzana Mesárošová
Simona Oravecová 1. G. Ľ. J. Šuleka, Komárno 6 0 6 6 18 Jana Pipíšková
5. Géza Csenger 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 2 2 16 Tibor Fonód
Kata Fodor 1. G. H. Selyeho, Komárno 4 6 6 0 16 Tibor Fonód
7. Zoltán Andruskó 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 2 0 14 Tibor Fonód
György Baráth 1. SPŠ Petőfiho, Komárno 6 6 0 2 14 István Tóth
Márk Rancsó 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 6 2 6 14 Tibor Fonód
10. Matej Novák 1. G. Golianova, Nitra 6 4 0 3 13 Jana Pechová
Linda Valkovičová 1. G. Školská, Vráble 6 6 1 0 13 Darina Madleňáková
12. Martin Benč 1. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 6 6 0 0 12 Peter Černo, Marián Bátora
Matúš Kosťov 1. G. Párovská, Nitra 6 6 0 0 12 Ivan Teplička
Katarína Kupčová 1. G. A. Vrábla, Levice 6 6 0 0 12 Zuzana Mesárošová
Ádám Lévárdi 1. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 4 6 2 0 12 Ildikó Mojzesová
Gergő Lőrincz 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 0 0 12 Tibor Fonód
17. Michal Rybnikár 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 6 0 5 11 Jarmila Trepáčová
Neli Streshková 1. G. Párovská, Nitra 0 6 0 5 11 Ivan Teplička
19. Kristína Horňáková 1. G. Párovská, Nitra 3 6 1 0 10 Ivan Teplička
Ottó Izsóf 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 6 2 2 10 Tibor Fonód
Bernadett Novák 1. G. Mládežnícka, Šahy 4 6 0 0 10 Monika Gajdácsová
Szabolcs Rajcsányi 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 6 2 2 10 Tibor Fonód
ostatní riešitelia
23. Martin Vlčák 1. G. Golianova, Nitra 0 6 0 3 9
24. Attila Čermák 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 6 2 0 8
Michal Ďurovič 0. G. Golianova, Nitra 0 6 1 1 8
Ádám Kečkéš 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 6 2 0 8
27. Krisztina Andruskó 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 6 0 0 6
Eliška Bakaľárová 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 6 0 0 6
Lenka Barabášová 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 0 6 0 0 6
Bernadett Bertóková 1. G. H. Selyeho, Komárno 0 6 0 0 6
Martin Gregor 1. G. A. Vrábla, Levice 0 6 0 0 6
Kata Zsófia Kis 1. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 0 6 0 0 6
Martina Košlabová 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 0 6 0 0 6
Zsuzsanna Mészáros 1. G. P. Czeglédiho s VJM, Levice 0 6 0 0 6
Martin Pecho 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 0 6 0 0 6
Monika Rešetková 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 6 0 0 6
Veronika Rosinská 1. G. Bernolákova, Šurany 0 6 0 0 6
Lucia Škotnárová 1. G. Bernolákova, Šurany 0 6 0 0 6
Daniel Šurín 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 0 6 0 0 6
Simona Zálešáková 0. G. Golianova, Nitra 0 6 0 0 6
41. Viktória Borguľová 1. G. Párovská, Nitra 2 2 0 0 4
42. Anna Veronika Novotná 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 0 1 0 0 1
43. Nikoleta Sallaiová 1. G. Bernolákova, Šurany 0 0 0 0 0