logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (73.7%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                     
KA  ✓                  ✓ 
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(19. 3. 2014)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Ramóna Lévai 9. ZŠ Cesta na vŕšku, Marcelová 6 6 6 6 24 Terézia Illés
Dávid Macejko 9. ZŠ s VJM Hlavná, Sokolce 6 6 6 6 24 Barnabás Bajcsi
Jarmila Šimková 9. G. Párovská, Nitra 6 6 6 6 24 Anna Adamíková
Ákos Záhorský 9. ZŠ L. Pongrácza s VJM, Šahy 6 6 6 6 24 Adriana Viczencz
5. Filip Čermák 9. G. Golianova, Nitra 6 6 6 5 23 Alena Viziová
Daniel Magula 9. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 6 6 6 5 23 Andrea Kotruszová
Alan Marko 9. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 6 6 5 23 Daniela Geljenová
Tomáš Švihorík 9. G. Párovská, Nitra 6 6 6 5 23 Anna Adamíková
9. Dóra Cziborová 9. ZŠ Práce, Komárno 6 6 5 5 22 Zuzana Máziková
10. Lili Édes 9. Spojená cirkevná škola Marianum s VJM, Komárno 6 3 6 6 21 Márta Simon
11. Lenka Hanková 9. ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany 6 6 4 4 20 Gabriela Dušová
Miroslav Holý 9. ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce 6 4 5 5 20 Alena Merčiaková
Tímea Tóthová 9. ZŠ s VJM Hlavná, Sokolce 6 3 5 6 20 Barnabás Bajcsi
14. Melinda Kecskésová 9. ZŠ P. Pázmánya s VJM, Šaľa 6 3 4 6 19 Anikó Puterová
Bence Kulcsár 9. ZŠ J. Hetényiho s VJM, Okoličná na Ostrove 6 5 3 5 19 Juraj Csicsay
Daniel Ujj 9. ZŠ J. A. Komenského, Komárno 6 3 5 5 19 Ivan Varga
Šimon Varga 9. ZŠ Tríbečská, Topoľčany 3 6 6 4 19 Martina Vöpy
Marianna Zimmermannová 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 6 2 6 5 19 Milena Bahureková
19. Filip Gerhát 9. ZŠ Hviezdoslavova, Ludanice 6 6 6 0 18 Alžbeta Bosáčková
20. Ivan Halomi 9. ZŠ Školská, Močenok 6 1 6 4 17 Edita Kabátová
Denis Mokoš 9. ZŠ J. A. Komenského, Komárno 6 0 6 5 17 Ivan Varga
Jakub Poljovka 9. ZŠ V. Záborského, Vráble 6 1 6 4 17 Irena Korecová
Marián Zimmermann 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 6 0 6 5 17 Milena Bahureková
24. Marko Čepec 9. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 6 0 6 4 16 Peter Černo
Adrián Ďurči 9. ZŠ A. Kmeťa, Levice 6 0 6 4 16 Eva Pindesová
Roman Kuník 9. ZŠ Tríbečská, Topoľčany 0 6 4 6 16 Martina Vöpy
27. Ivana Galusová 9. ZŠ Pri Podlužianke, Levice 6 0 4 4 14 Beáta Zemanová
Miriam Hajdúková 9. ZŠ J. C. Hronského, Šaľa 6 0 4 4 14 Zuzana Kovácsová
Eva Herencsárová 9. ZŠ s VJM Školská, Tešedíkovo 0 4 5 5 14 Szilvia Majba
30. Matúš Adamčík 9. G. Párovská, Nitra 6 0 1 6 13 Anna Adamíková
Magdaléna Jelenová 9. Cirk. ZŠ sv. Pavla, Nová Dedina 6 1 1 5 13 Slávka Pavlová
Michaela Nemešová 9. ZŠ Jasová 6 0 2 5 13 Zdenka Klimáková
33. Bernadett Erdélyiová 9. ZŠ J. A. Komenského, Komárno 6 1 1 4 12 Ivan Varga
Ivan Havran 9. ZŠ Školská, Rybník 6 0 1 5 12 Anna Pobešková
ostatní riešitelia
35. Andrea Javorová 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 0 0 5 5 10
36. Szilvia Fährer 9. ZŠ s VJM G. Czuczora, Nové Zámky 6 1 2 0 9
37. Nicolas Kajtár 9. ZŠ Cesta na vŕšku, Marcelová 6 2 0 0 8
Orsolya Morvai 9. ZŠ S. Petőfiho s VJM, Kamenín 6 0 2 0 8
39. Šimon Barát 9. G. 17. novembra, Topoľčany 6 0 1 0 7
Attila Németh 9. ZŠ E. Adyho s VJM, Štúrovo 2 0 5 0 7
41. Andrej Čermák 9. G. J. Fándlyho, Šaľa 0 0 0 4 4
42. Michaela Greksová 9. ZŠ sv. Vincenta, Levice 1 0 2 0 3