logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (73.7%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                     
KA  ✓                  ✓ 
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 63. ročník (školský rok 2013/2014)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(19. 3. 2014)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Bence Bánki 9. ZŠ Á. Vámbéryho s VJM, Dunajská Streda 6 5 6 6 23 Melinda Görcs
Ernö Molnár 9. ZŠ M. Kóczána s VJM, Čiližská Radvaň 6 5 6 6 23 Katalin Horváth
Kristóf Nogely 9. ZŠ I. Széchenyiho s VJM, Horné Saliby 6 5 6 6 23 Beáta Molnárová
Máté Pszota 9. ZŠ B. Bartóka s VJM, Veľký Meder 6 5 6 6 23 Judita Domonkosová
Tomáš Sásik 9. ZŠ Vančurova, Trnava 6 6 5 6 23 Dominika Janíková
6. Laura Barcziová 9. G. J. Matúšku, Galanta 6 6 4 6 22 Eva Navrátilová
Lázár Bence Kis 9. Reformovaná ZŠ, Dolný Štál 6 4 6 6 22 Éva Csizmadia
8. Anna Markó 8. ZŠ I. Széchenyiho s VJM, Horné Saliby 6 3 6 6 21 Rozália Szabó
Nikolas Mészáros 9. ZŠ Komenského, Gabčíkovo 6 5 6 4 21 Dašena Kodadová
Barnabás Mórocz 9. ZŠ Záhradná, Jahodná 6 3 6 6 21 Diana Miklít
11. Juraj Sloboda 9. ZŠ Komenského, Smolenice 6 1 6 6 19 Ľudmila Kovačovičová
12. Károly Lovász 9. ZŠ G. Szabóa s VJM, Dunajská Streda 6 4 6 2 18 Szilvia Vass
13. Katarína Labancová 9. ZŠ Vančurova, Trnava 6 1 4 6 17 Svetlana Halúsková
Marek Lago 9. ZŠ Komenského, Vrbové 6 0 5 6 17 Alena Duračková
Matúš Miklovič 9. G. A. Merici, Trnava 6 0 6 5 17 Beáta Kováčová
Veronika Pašková 9. G. V. Mihálika, Sereď 6 0 5 6 17 Iveta Černá
Michal Salášek 9. ZŠ Vajanského, Skalica 6 0 5 6 17 Lenka Salášková
Alexandra Sokolová 9. G. V. Mihálika, Sereď 4 3 5 5 17 Iveta Černá
19. Samuel Križan 9. ZŠ Komenského, Senica 6 0 5 5 16 Peter Polák
Martin Miklovič 9. ZŠ Brezová, Piešťany 6 2 2 6 16 Mária Gallová
21. Adam Bavolár 9. ZŠ Nám. Sl. Uč. Tovarišstva, Trnava 6 0 5 4 15 Viera Andrisová
Samuel Benca 9. ZŠ Kornela Mahra, Trnava 6 0 3 6 15 Ľubomíra Vašková
Branislav Kniez 9. ZŠ Koperníkova, Hlohovec 6 0 5 4 15 Marta Bednarová
24. Kristína Korecová 9. ZŠ Nám. Sl. Uč. Tovarišstva, Trnava 6 0 4 4 14 Eva Rešetová
25. Natália Bunčeková 9. ZŠ Nám. sv. Ignáca, Leopoldov 6 0 1 6 13 Ivana Vrtíková
Charlotte Ivanová 9. ZŠ Bernolákova, Holíč 6 1 5 1 13 Jarmila Kubovičová
Michal Junuščák 9. ZŠ Nám. Sl. Uč. Tovarišstva, Trnava 6 0 3 4 13 Eva Rešetová
28. Roman Bujdák 9. G. J. Matúšku, Galanta 6 0 0 6 12 Eva Navrátilová
Dominika Hamerliková 9. G. L. Novomeského, Senica 2 0 6 4 12 Gabriela Havlová
ostatní riešitelia
30. Beáta Gálová 9. ZŠ Maxima Gorkého, Trnava 6 0 5 0 11 Beata Konečná
Šimon Rezbárik 9. ZŠ Spartakovská, Trnava 3 0 6 2 11 Božena Dekanová
32. Martin Toplanský 9. ZŠ Komenského, Vrbové 0 0 5 4 9 Alena Duračková
33. Adrián Trajlínek 9. ZŠ J. Bottu, Trnava 0 0 3 5 8 Gabriela Hakáčová
34. Simona Pytlová 9. ZŠ Hlavná, Pusté Úľany 0 0 3 2 5 Terézia Boreková