logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

MEMO (adresa na zdieľanie: )
(25.31. 8. 2015, Slovinsko, Koper)

menoročník, škola1.2.3.4.cena
Alan Marko 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 8 8 0 22 bronz
Slavomír Hanzely 3. G. J. A. Raymana, Prešov 2 7 5 7 21 bronz
Peter Ralbovský 3. ŠpMNDaG, Bratislava 5 8 0 2 15 ČU
Pavol Zaťko 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 8 0 0 15 ČU
Henrieta Micheľová 3. G. Alejová, Košice 4 1 0 2 7
Jakub Mach 2. G. Poštová, Košice 3 2 0 0 5
menoštát sort1.2.3.4.cena
1. Mateusz Kobak Poľsko 8 8 8 8 32 zlato
Leszek Sołdan Poľsko 8 8 8 8 32 zlato
3. Filip Bialas Česká rep. 7 8 8 8 31 zlato
Domagoj Bradač Chorvátsko 7 8 8 8 31 zlato
Kálmán Lajkó Maďarsko 8 7 8 8 31 zlato
6. Attila Gáspár Maďarsko 6 8 8 8 30 zlato
7. Benedek Kovács Maďarsko 8 8 4 8 28 striebro
Arne Wolf Nemecko 7 5 8 8 28 striebro
9. Leon Starešinić Chorvátsko 8 3 8 8 27 striebro
10. Piotr Ambroszczyk Poľsko 2 8 8 8 26 striebro
11. Tim Blödtner Nemecko 8 1 8 8 25 striebro
Neringa Levinskaitė Litva 8 3 8 6 25 striebro
Petar Nizić-Nikolac Chorvátsko 8 1 8 8 25 striebro
14. Christian Nöbel Nemecko 8 8 0 8 24 striebro
David Popović Slovinsko 7 6 8 3 24 striebro
16. Sara-Viola Kuntz Nemecko 6 8 8 0 22 bronz
Alan Marko Slovensko 6 8 8 0 22 bronz
18. Paweł Burzyński Poľsko 0 8 8 5 21 bronz
Slavomír Hanzely Slovensko 2 7 5 7 21 bronz
Luise Puhlmann Nemecko 7 7 4 3 21 bronz
21. Szuzina Gyulai-Nagy Maďarsko 4 7 8 1 20 bronz
Antanas Kalkauskas Litva 5 7 8 0 20 bronz
23. Jakub Ochnik Poľsko 3 0 8 8 19 bronz
Mantas Rasinskas Litva 7 0 8 4 19 bronz
Szymon Stolarczyk Poľsko 7 7 1 4 19 bronz
26. Marco Cavaleri Švajčiarsko 6 3 8 1 18 bronz
Alexander Hein Rakúsko 6 1 8 3 18 bronz
Ernestas Ramanauskas Litva 4 5 1 8 18 bronz
Jakob Jurij Snoj Slovinsko 2 5 8 3 18 bronz
30. Konstantin Andritsch Rakúsko 6 3 8 0 17 bronz
Andrija Mandić Chorvátsko 2 1 8 6 17 bronz
Domen Vreš Slovinsko 1 8 8 0 17 bronz
33. Julia Stadlmann Rakúsko 7 1 8 0 16 ČU
34. Sijing Huang Švajčiarsko 7 0 8 0 15 ČU
Peter Ralbovský Slovensko 5 8 0 2 15 ČU
Pavol Zaťko Slovensko 7 8 0 0 15 ČU
37. Josip Kelava Chorvátsko 7 5 1 1 14
Patrick Stalder Švajčiarsko 6 0 8 0 14 ČU
39. Leo Gitin Nemecko 8 0 3 2 13 ČU
Ari Jordan Švajčiarsko 2 3 8 0 13 ČU
Kartal Nagy Maďarsko 4 5 1 3 13
Lucien Šíma Česká rep. 5 1 1 6 13
43. Vojtěch Lukeš Česká rep. 1 3 1 7 12
44. Aleksej Jurca Slovinsko 6 4 0 1 11
Patrik Papac Chorvátsko 0 0 6 5 11
Daniel Pišťák Česká rep. 0 5 0 6 11
Jan Šorm Česká rep. 3 0 8 0 11 ČU
48. Bernhard Kralofsky Rakúsko 1 1 8 0 10 ČU
Jan Petr Česká rep. 0 1 8 1 10 ČU
50. Zigmas Bitinas Litva 1 3 1 4 9
Viktória Kovács Maďarsko 4 2 1 2 9
52. David Opalič Slovinsko 0 0 8 0 8 ČU
Timen Stepišnik Perdih Slovinsko 0 0 8 0 8 ČU
54. Henrieta Micheľová Slovensko 4 1 0 2 7
Pascal Sommer Švajčiarsko 5 1 1 0 7
56. Jakub Mach Slovensko 3 2 0 0 5
57. Aistė Grušnytė Litva 0 0 4 0 4
Simon Wegan Rakúsko 2 1 1 0 4
59. Viera Klasovita Švajčiarsko 1 1 1 0 3
60. Simon Breneis Rakúsko 0 1 1 0 2
súťaž jednotlivcov
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. Z S B ČU
Poľsko 28 39 41 41 149 2 1 3
Nemecko 44 29 31 29 133 3 2 1
Maďarsko 34 37 30 30 131 2 1 1
Chorvátsko 32 18 39 36 125 1 2 1
Litva 25 18 30 22 95 1 3
Česká rep. 16 18 26 28 88 1 2
Slovinsko 16 23 40 7 86 1 2 2
Slovensko 27 34 13 11 85 2 2
Švajčiarsko 27 8 34 1 70 1 3
Rakúsko 22 8 34 3 67 2 2

súťaž družstiev
štát1.2.3.4.5.6.7.8.
1. Chorvátsko 8 8 8 8 8 8 8 8 64
2. Poľsko 8 8 8 8 8 8 7 8 63
3. Maďarsko 8 7 8 8 8 1 8 8 56
4. Nemecko 8 6 8 8 8 1 8 8 55
5. Litva 8 3 7 6 8 2 8 8 50
6. Slovinsko 8 3 8 5 0 1 8 6 39
7. Česká rep. 0 0 8 8 2 2 8 8 36
8. Rakúsko 8 0 8 8 0 0 5 4 33
9. Švajčiarsko 8 2 8 8 0 0 6 0 32
10. Slovensko 0 2 8 6 0 2 6 0 24

Úspešnosť účastníkov tejto MEMO na nasledujúcich IMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

IMO 2016
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
12. – 16. Attila Gáspár Maďarsko 7 7 0 7 7 7 35 zlato
45. – 62. Filip Bialas Česká rep. 7 7 0 7 7 0 28 striebro
78. – 93. Kálmán Lajkó Maďarsko 7 7 0 7 1 3 25 striebro
94. – 113. Kartal Nagy Maďarsko 7 3 0 7 7 0 24 striebro
137. – 145. Mateusz Kobak Poľsko 7 4 0 7 4 0 22 striebro
146. – 168. Leon Starešinić Chorvátsko 7 3 0 7 4 0 21 bronz
169. – 183. Domagoj Bradač Chorvátsko 7 0 0 6 4 3 20 bronz
206. – 223. Antanas Kalkauskas Litva 7 2 0 7 2 0 18 bronz
224. – 252. Piotr Ambroszczyk Poľsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
224. – 252. Alexander Hein Rakúsko 7 0 0 2 1 7 17 bronz
281. – 311. Andrija Mandić Chorvátsko 7 1 0 7 0 0 15 ČU
312. – 354. Neringa Levinskaitė Litva 7 0 0 7 0 0 14 ČU
312. – 354. David Popović Slovinsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
409. – 428. Simon Breneis Rakúsko 2 0 0 7 0 0 9 ČU
409. – 428. Domen Vreš Slovinsko 7 0 0 2 0 0 9 ČU
429. – 442. Ernestas Ramanauskas Litva 1 0 0 7 0 0 8 ČU
443. – 468. Slavomír Hanzely Slovensko 5 2 0 0 0 0 7
443. – 468. David Opalič Slovinsko 1 0 0 4 2 0 7
443. – 468. Timen Stepišnik Perdih Slovinsko 7 0 0 0 0 0 7 ČU
469. – 480. Daniel Pišťák Česká rep. 1 0 0 5 0 0 6
515. – 538. Sijing Huang Švajčiarsko 2 0 0 0 0 0 2
IMO 2017
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
36. – 48. Attila Gáspár Maďarsko 7 4 0 7 7 0 25 zlato
49. – 63. Filip Bialas Česká rep. 7 3 0 7 7 0 24 striebro
82. – 102. Simon Breneis Rakúsko 7 3 0 4 7 0 21 striebro
139. – 187. Patrick Stalder Švajčiarsko 7 3 0 7 1 0 18 bronz
188. – 264. Zigmas Bitinas Litva 7 3 0 7 0 0 17 bronz
188. – 264. David Opalič Slovinsko 7 3 0 7 0 0 17 bronz
188. – 264. Jan Petr Česká rep. 7 3 0 7 0 0 17 bronz
265. – 291. Petar Nizić-Nikolac Chorvátsko 7 7 0 2 0 0 16 bronz
292. – 341. Domen Vreš Slovinsko 7 5 0 3 0 0 15 ČU
390. – 415. Ari Jordan Švajčiarsko 7 0 0 4 2 0 13 ČU
390. – 415. Benedek Kovács Maďarsko 7 3 0 3 0 0 13 ČU
416. – 441. David Popović Slovinsko 7 4 0 1 0 0 12 ČU
457. – 470. Ernestas Ramanauskas Litva 7 1 0 2 0 0 10 ČU
471. – 496. Neringa Levinskaitė Litva 7 1 0 1 0 0 9 ČU
471. – 496. Peter Ralbovský Slovensko 7 0 0 1 1 0 9 ČU
IMO 2018
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
61. – 86. Attila Gáspár Maďarsko 7 7 0 7 1 7 29 striebro
147. – 156. Petar Nizić-Nikolac Chorvátsko 5 7 0 4 7 1 24 bronz
271. – 289. Ernestas Ramanauskas Litva 7 2 0 0 7 0 16 bronz
290. – 306. David Opalič Slovinsko 5 2 0 7 1 0 15 ČU
350. – 367. Neringa Levinskaitė Litva 7 1 0 2 1 0 11 ČU
430. – 440. Marco Cavaleri Švajčiarsko 2 0 0 4 1 0 7
IMO 2019
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
214. – 244. Ernestas Ramanauskas Litva 7 0 0 7 7 0 21 bronz