logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(22.25. 3. 2015, Nitra)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Patrik Bak IMO 4. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 7 7 6 7 7 7 41 Mária Dományová
Eduard Batmendijn IMO 4. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 7 7 6 7 7 7 41 Jozef Gnebus
3. Bui Truc Lam IMO 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 6 6 7 7 7 40
4. Zhen Ning David Liu IMO 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 5 0 7 7 33
5. Tomáš Kekeňák IMO 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 7 5 4 7 2 5 30 Silvia Kekeňáková
6. Henrieta Micheľová MEMO 3. G. Alejová, Košice 7 7 5 7 1 1 28
7. Katarína Krajčiová 4. G. Alejová, Košice 4 7 5 0 7 2 25 Marián Macko
Samuel Sládek IMO 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 7 3 0 7 1 7 25 Viera Kompanová
9. Matej Králik 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 4 5 4 1 2 23 Zhen Ning Dávid Liu
ďalší úspešní riešitelia
10. Ema Krakovská 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 0 7 1 1 20 Viera Babišová
11. Alan Marko MEMO 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 7 4 0 6 1 1 19 Daniela Geljenová
12. Pavol Zaťko MEMO 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 6 0 2 0 3 18
13. Filip Kulla 2. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 7 0 0 5 0 4 16 Michal Sadloň
14. Peter Ralbovský MEMO 3. ŠpMNDaG, Bratislava 5 6 0 3 1 0 15 Anton Belan
15. Slavomír Hanzely MEMO 3. G. J. A. Raymana, Prešov 1 6 0 2 0 5 14 Miroslav Krajňák
Jozef Lipták 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 5 0 2 2 0 14 Eva Oravcová
Kristína Prešinská 4. G. Párovská, Nitra 7 3 0 1 0 3 14 Ivan Teplička
18. Jakub Mach MEMO 2. G. Poštová, Košice 2 6 2 0 2 1 13
Martin Vrabec 4. G. M. R. Štefánika, Košice 0 6 0 3 0 4 13 Taťána Marková
ostatní riešitelia
20. Ondrej Bínovský 4. G. A. Merici, Trnava 7 0 0 1 0 4 12 Karol Gajdoš
Juraj Bodík 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 5 0 1 12 Martin Kollár
Ondrej Bohdal 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 4 0 0 1 0 12 František Kosper
Zuzana Frankovská 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 3 1 2 2 3 12
Juraj Halabrin 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 0 1 1 4 12
Viktor Pristaš 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 5 5 0 0 2 0 12 Silvia Kekeňáková
Peter Súkeník 3. G. Veľká okružná, Žilina 6 2 1 2 0 1 12 Silvia Ftorková
27. Juraj Mičko 2. G. Poštová, Košice 1 4 0 2 2 2 11
28. Pavel Madaj 4. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 0 6 4 0 0 0 10 Jaroslav Mikuláš
Štefan Stanko 4. G. A. Vrábla, Levice 1 6 0 1 2 0 10 Igor Mako, Vladimír Tóth
30. Viktor Dolník 4. G. A. Vrábla, Levice 2 0 0 6 0 1 9 Vladimír Tóth
Lukáš Kurčík 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 6 1 2 0 0 9 Michal Ivaška
Pál Somogyi 3. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 7 0 0 0 2 0 9 Csilla Mészáros
33. Martin Dzúrik 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín 0 0 0 7 0 1 8 Dagmar Mikulášová
Žaneta Semanišinová 3. G. Alejová, Košice 2 2 0 2 0 2 8 Jaroslav Kurcina
35. Gergely Bukovszky 3. G. H. Selyeho, Komárno 0 4 0 1 2 0 7 József Kalácska
Roman Staňo 4. G. Poštová, Košice 2 0 0 2 1 2 7 Otto Révész
37. Katarína Marčeková 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 1 0 2 1 0 6 František Kosper
38. Jozef Bucko 4. G. P. de Coubertina, Piešťany 0 1 1 1 1 1 5 Miroslava Kubalová
39. Dávid Bugár 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 3 0 0 0 4 Katalin Horváth
Silvia Nepšinská 4. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 1 0 2 4
Tibor Rózsa 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 0 2 1 0 4 Katalin Horváth
42. Martin Murin 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 1 0 0 1 2 Matej Badin