logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (79%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN       ✓   ✓   ✓      
IL       ✓   ✓   ✓      
MY                         
NM       ✓   ✓   ✓      
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE       ✓   ✓   ✓      
PU       ✓   ✓   ✓      
TN       ✓   ✓   ✓      
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(31. 3. 2015)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Dávid Mišiak 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24
Tomáš Sásik 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24
3. Magdaléna Bečková 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 4 22
4. Jozef Číž 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 3 6 21
Dominik Jenča 1. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 5 5 21
Barbara Pulmannová 1. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 4 6 21
7. Ondrej Baranovič 9. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 3 6 20
Ján Šouc 1. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 5 4 20
9. Pavol Kollár 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 1 6 19
Lucia Krajčoviechová 8. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 1 6 19
Matej Parada 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 1 19
12. Patrik Beliansky 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 0 18
Jakub Hluško 9. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 0 6 18
Nina Raganová 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 0 6 18
15. Andrea Pifková 1. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 4 2 17
16. Bohdan Jóža 9. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 1 4 16
Samuel Karaba 1. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 5 0 16
Anh Ngoc Vu Thi 1. G. Grösslingová, Bratislava 4 6 0 6 16
Ján Whitworth 1. G. Senecká, Pezinok 5 6 1 4 16
20. Sebastián Dohnány 1. G. J. Papánka, Bratislava 6 6 3 0 15
21. Peter Eller 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 4 1 3 14
Jakub Kiska 1. G. L. Novomeského, Bratislava 3 6 5 0 14
Lucia Klasová 1. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 1 2 14
Tomáš Kudláč 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 6 0 5 14
25. Michal Mráz 9. ŠpMNDaG, Bratislava 3 4 0 6 13
26. Romana Dršková 1. G. L. Novomeského, Bratislava 5 4 3 0 12
Peter Komzala 1. G. Jura Hronca, Bratislava 2 6 0 4 12
Jakub Parada 8. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 0 0 12
Samuel Záhorčák 1. SŠ sv. Vincenta de Paul, Bratislava 3 6 0 3 12
30. Michaela Leinwatherová 1. G. J. Papánka, Bratislava 5 6 0 0 11
31. Peter Grajcar 1. G. Metodova, Bratislava 2 6 0 2 10
Dominika Kováčová 1. G. Metodova, Bratislava 4 1 1 4 10
ostatní riešitelia
33. Timotej Kokoška 1. G. K. Štúra, Modra 5 1 3 0 9
Jakub Šulák 1. G. K. Štúra, Modra 3 1 1 4 9
35. Katarína Jirku 1. G. Senecká, Pezinok 4 2 0 2 8
Viktor Szabo 1. G. Jura Hronca, Bratislava 4 0 1 3 8
37. Marko Matušovič 1. G. K. Štúra, Modra 3 1 1 0 5
38. Adam Sroka 1. G. Senecká, Pezinok 0 0 0 0 0