logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (79%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN       ✓   ✓   ✓      
IL       ✓   ✓   ✓      
MY                         
NM       ✓   ✓   ✓      
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE       ✓   ✓   ✓      
PU       ✓   ✓   ✓      
TN       ✓   ✓   ✓      
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Banská Bystrica (adresa na zdieľanie: )
(31. 3. 2015)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Maroš Grego 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 6 6 6 0 18
Michaela Nemcová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 5 2 6 18
Branislav Schwarz 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 6 6 0 6 18
Anna Voskárová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 6 5 4 18
5. Matúš Mikuláš 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 0 6 3 6 15
6. Ľuboslav Halama 1. G. Ľ. Štúra, Zvolen 6 6 2 0 14
Milan Kovalčík 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 6 0 3 14
8. Ladislav Kubala 1. SPŠ J. Murgaša, Banská Bystrica 3 6 1 3 13
Marek Sarvaš 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 6 6 1 0 13
10. Michaela Hutková 1. G. M. Kukučína, Revúca 6 6 0 0 12
Branislav Marko 1. G. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 6 6 0 0 12
Daniela Rosiarová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 2 5 0 12
Samuel Šuľan 1. G. B. S.-Timravy, Lučenec 5 6 1 0 12
14. Zuzana Hrablayová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 6 2 0 11
Kristína Kozeleková 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 6 0 2 11
Markéta Murínová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 6 2 0 11
17. Marek Hlavatý 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 6 1 2 10
Florián Lőrincz 1. G. Hurbanova, Tornaľa 3 6 1 0 10
ostatní riešitelia
19. Júlia Barabasová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 2 1 0 8
Radovan Radler 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 2 3 0 8
21. Lukáš Čierny 1. G. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 2 3 0 0 5
Cyntia Radics 1. G. M. Tompu ref. kr. cirkvi s VJM, Rimavská Sobota 2 1 2 0 5
23. Dominika Daxnerová 1. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 0 1 3 0 4
Darina Gešková 1. G. M. Kukučína, Revúca 0 4 0 0 4
Dániel Imre 1. G. Hurbanova, Tornaľa 2 2 0 0 4
26. Alžbeta Teplanová 1. G. M. Kováča, Banská Bystrica 0 2 0 0 2
27. Alžbeta Pupalová 1. G. Hurbanova, Tornaľa 0 1 0 0 1