logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (79%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN       ✓   ✓   ✓      
IL       ✓   ✓   ✓      
MY                         
NM       ✓   ✓   ✓      
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE       ✓   ✓   ✓      
PU       ✓   ✓   ✓      
TN       ✓   ✓   ✓      
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(13. 1. 2015)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Patrik Bak 4. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 6 6 6 6 24 Mária Dományová
Tomáš Kekeňák 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 6 6 6 24 Silvia Kekeňáková
3. Katarína Krajčiová 4. G. Alejová, Košice 6 4 2 6 18 Marián Macko
4. Jakub Mach 2. G. Poštová, Košice 4 6 2 3 15
5. Juraj Mičko 2. G. Poštová, Košice 6 0 6 2 14
Henrieta Micheľová 3. G. Alejová, Košice 6 1 2 5 14
Martin Vrabec 4. G. M. R. Štefánika, Košice 6 2 6 0 14 Taťána Marková
8. Žaneta Semanišinová 3. G. Alejová, Košice 6 3 2 1 12 Jaroslav Kurcina
Roman Staňo 4. G. Poštová, Košice 6 3 0 3 12 Otto Révész
10. Viktor Pristaš 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 2 2 1 11 Silvia Kekeňáková
11. Peter Kovács 4. G. Alejová, Košice 6 3 0 1 10
Kristína Mišlanová 3. G. Alejová, Košice 6 1 2 1 10
Pavol Petruš 2. G. Poštová, Košice 6 0 0 4 10
Maroš Tirpák 3. G. P. Horova, Michalovce 0 5 5 0 10
ostatní riešitelia
15. Peter Onduš 1. G. Alejová, Košice 0 4 2 2 8
16. Daniel Babjak 3. G. Komenského, Trebišov 5 0 2 0 7
Pavol Drotár 2. G. Poštová, Košice 6 0 0 1 7
Jakub Genči 2. G. Poštová, Košice 3 0 2 2 7
Zoltán Hanesz 2. G. Poštová, Košice 5 0 2 0 7
Patrik Lenárt 3. G. Park mládeže, Košice 4 1 0 2 7
Laura Vištanová 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 5 2 0 0 7
22. René Michal Cehlár 3. G. Poštová, Košice 1 2 2 1 6
23. Miroslav Kulifaj 3. G. Poštová, Košice 0 1 2 2 5
Martin Spišák 1. G. Alejová, Košice 5 0 0 0 5
Maroš Tkáčik 4. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 2 3 0 5
26. Daniel Onduš 3. G. Alejová, Košice 1 1 2 0 4
Marián Sabat 4. G. Komenského, Trebišov 1 2 1 0 4
28. Lukáš Havrišák 3. G. Poštová, Košice 0 3 0 0 3
Patrick Mydla 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 1 0 2 0 3
Daniel Šipoš 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 2 1 3
31. Jakub Kušnír 4. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 1 1 2
Jakub Štefanišin 3. G. Komenského, Trebišov 0 0 2 0 2
Martin Števko 9. G. Alejová, Košice 0 1 0 1 2
34. Dominik Dorčák 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 1 1
Matúš Maďar 3. G. P. Horova, Michalovce 0 1 0 0 1
36. Patrik Asnaď 3. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0
Martin Fedor 3. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0