logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (79%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN       ✓   ✓   ✓      
IL       ✓   ✓   ✓      
MY                         
NM       ✓   ✓   ✓      
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE       ✓   ✓   ✓      
PU       ✓   ✓   ✓      
TN       ✓   ✓   ✓      
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(18. 3. 2015)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Vivien Klučka 9. ZŠ Práce, Komárno 6 6 6 5 23 Tímea Kosová
Peter Rukovanský 9. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 6 6 5 23 Daniela Geljenová
Matúš Zubčák 9. G. Párovská, Nitra 6 6 6 5 23 Anna Adamíková
4. Michaela Marčeková 9. G. Párovská, Nitra 6 6 6 4 22 Anna Adamíková, Ružena Borčinová
Gergely Sukola 9. ZŠ s VJM Školská, Pribeta 6 6 6 4 22 Veronika Schiller
Norbert Vígh 9. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 6 6 4 22 Daniela Geljenová
7. Alexandra Molnár 9. ZŠ F. Rákocziho II., Kolárovo 6 6 6 3 21 Márta Őri
8. Adam Šánta 9. G. A. Vrábla, Levice 6 6 3 5 20 Zuzana Mesárošová
9. Tomáš Belák 9. G. A. Vrábla, Levice 6 6 6 1 19 Zuzana Mesárošová
Benedek Bukor 9. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 1 19 Emőke Bukor
11. Márk Jánosdeák 8. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 0 18 Erzsébet Édes
Stanislava Nerečová 9. ZŠ Cabajská, Nitra 6 6 6 0 18 Anita Lörinczová
Adam Zilizi 9. ZŠ Školská, Tešedíkovo 6 6 6 0 18 Beáta Ziliziová
Samuel Zimmermann 9. G. 17. novembra, Topoľčany 6 6 6 0 18 Jarmila Trepáčová
15. Šimon Štráma 9. ZŠ Školská, Mojmírovce 4 6 6 0 16 Žaneta Benčíková
16. Zoltán Jakab Pinke 9. ZŠ s VJM Školská, Pribeta 3 5 6 1 15 Veronika Schiller
17. Samuel Krivánek 9. ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce 5 3 6 0 14 Lenka Tóthová
Oto Stanko 9. G. A. Vrábla, Levice 6 5 3 0 14 Zuzana Mesárošová
19. Andrea Pinke 8. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 1 0 13 Erzsébet Édes
20. Michaela Boledovičová 9. ZŠ J. C. Hronského, Šaľa 2 6 4 0 12 Zuzana Kovácsová
Ivana Bólová 9. ZŠ A. Kmeťa, Levice 4 2 6 0 12 Eva Pindesová
Šimon Gajdoš 9. ZŠ J. V. Šimka, Žitavany 4 2 6 0 12 Zdenka Horváthová
Emil Majtán 9. ZŠ Škultétyho, Topoľčany 5 1 6 0 12 Adriana Šüdiová
ostatní riešitelia
24. Katarína Petrovičová 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 2 6 2 11
25. Matúš Hupka 9. ZŠ Výčapy-Opatovce 6 1 3 0 10
26. Peter Brezina 9. ZŠ Benkova, Nitra 2 1 6 0 9
Timotej Bujna 9. ZŠ Školská, Jelenec 4 1 4 0 9
Adam Krajčík 9. ZŠ J. Hollého, Topoľčany 4 1 4 0 9
Martin Pallek 9. ZŠ Mostná, Nové Zámky 2 1 6 0 9
30. Dagmar Mesárosová 9. ZŠ Pri Podlužianke, Levice 0 1 6 1 8
Bibiána Závodská 9. ZŠ Mostná, Nové Zámky 4 1 3 0 8
32. Gergely Hallman 9. ZŠ Práce, Komárno 0 5 2 0 7
Matej Hlavatý 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 0 1 6 0 7
34. Martin Polin 9. ZŠ Tríbečská, Topoľčany 4 1 1 0 6
35. Ema Grmanová 9. ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany 0 1 3 0 4
Tamara Lehotkaiová 9. ZŠ Cesta na vŕšku, Marcelová 0 1 3 0 4
37. Andrea Javorová 0. G. Párovská, Nitra 0 1 1 0 2
Dávid Lelovics 9. ZŠ P. Pázmánya s VJM, Šaľa 0 1 0 1 2