logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (79%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓                  ✓ 
BR  ✓                  ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN       ✓   ✓   ✓      
IL       ✓   ✓   ✓      
MY                         
NM       ✓   ✓   ✓      
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE       ✓   ✓   ✓      
PU       ✓   ✓   ✓      
TN       ✓   ✓   ✓      
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(31. 3. 2015)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Patrik Grman 1. G. P. de Coubertina, Piešťany 4 6 5 5 20 Mária Maceková
2. Lázár Bence Kis 1. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 6 6 0 18 Iván Penzinger, József Mészáros
Anna Markó 9. ZŠ I. Széchenyiho s VJM, Horné Saliby 6 6 0 6 18 Rozália Szabó
4. Eva Herencsárová 1. G. Z. Kodálya, Galanta 6 6 1 0 13
Andrej Horník 1. G. A. Merici, Trnava 4 6 1 2 13 Karol Gajdoš
Károly Lovász 1. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 6 1 0 13 Iván Penzinger, József Mészáros
7. Roman Bujdák 1. G. J. Matúšku, Galanta 2 6 4 0 12 Eva Navrátilová
Ondrej Šatala 1. G. P. de Coubertina, Piešťany 4 5 1 2 12 Jana Dugátová
Mátyás Vass 1. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 6 0 0 12 Iván Penzinger, József Mészáros
10. Richard Bíró 1. G. I. Kupca, Hlohovec 1 6 0 4 11 Gabriela Kajtárová
Samuel Križan 1. G. L. Novomeského, Senica 4 6 1 0 11 Eva Millová
Martin Miklovič 1. G. P. de Coubertina, Piešťany 5 6 0 0 11 Mária Maceková
Matúš Miklovič 1. G. A. Merici, Trnava 4 6 1 0 11 Karol Gajdoš
ostatní riešitelia
14. Tamás Bábics 1. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 3 6 0 0 9 Lajos Both
Dániel Mátyás Héger 1. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 2 6 1 0 9 Iván Penzinger
Katarína Labancová 1. G. J. Hollého, Trnava 1 5 1 2 9 Veronika Gabaľová
17. Laura Baroziová 1. G. J. Matúšku, Galanta 4 1 1 2 8 Eva Navrátilová
Barnabás Mórocz 1. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 1 6 1 0 8 Lajos Both
Beata Pavlovičová 1. G. P. de Coubertina, Piešťany 5 3 0 0 8
20. Patrik Černý 1. G. I. Kupca, Hlohovec 0 5 1 0 6 Gabriela Kajtárová
István Juhász 1. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 0 6 0 0 6 Lajos Both
22. Veronika Funková 1. G. L. Novomeského, Senica 3 1 1 0 5
23. Šimon Rezbárik 1. G. A. Merici, Trnava 2 2 0 0 4
24. Patrik Gašparovič 1. G. A. Merici, Trnava 1 2 0 0 3
25. Martin Toplanský 1. G. P. de Coubertina, Piešťany 2 0 0 0 2 Jana Dugátová
26. Terézia Kolarovičová 1. G. J. Hollého, Trnava 1 0 0 0 1 Veronika Gabaľová