logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 64. ročník (školský rok 2014/2015)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )
(19.26. 4. 2015, Bratislava)

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Eduard Batmendijn 4. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 20 21 16 10 15.5 8 6 55.5 96.5
2. Bui Truc Lam 4. G. Grösslingová, Bratislava 19 21 10 15 13.5 10 7 55.5 95.5
3. Patrik Bak 4. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 20 21 12.5 6 12 4.5 6.5 41.5 82.5
4. Zhen Ning David Liu 4. G. Jura Hronca, Bratislava 19 14 15 12 12.5 8 1.5 49 82
5. Samuel Sládek 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 10 15 10.5 0 10 5.5 7 33 58
6. Tomáš Kekeňák 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 16 14 8 4 6 3.5 0 21.5 51.5
7. Slavomír Hanzely 3. G. J. A. Raymana, Prešov 7 7 9 4 9 8.5 0.5 31 45
8. Matej Králik 4. G. Jura Hronca, Bratislava 16 7 9.5 0 7 3 1 20.5 43.5
9. Katarína Krajčiová 4. G. Alejová, Košice 16 9 3.5 2 7 5.5 0 18 43
10. Henrieta Micheľová 3. G. Alejová, Košice 19 9 2 0 6.5 3 0 11.5 39.5
11. Peter Ralbovský 3. ŠpMNDaG, Bratislava 11 4 4 1 6.5 4.5 4 20 35
12. Alan Marko 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 11 8 2.5 0 8 3.5 1.5 15.5 34.5
13. Ema Krakovská 4. G. Grösslingová, Bratislava 11 9 5 1 5.5 1.5 0 13 33
14. Jakub Mach 2. G. Poštová, Košice 10 3 5 3 5.5 1 2 16.5 29.5
Pavol Zaťko 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 13 5 0.5 3 5 0.5 2.5 11.5 29.5
16. Filip Kulla 2. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 7 9 2.5 0 3 0.5 6.5 12.5 28.5
17. Jozef Lipták 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 10 4 6 0 5 2 0.5 13.5 27.5
CK MO, 1. deň
meno123
1. Patrik Bak 7 7 6 20
Eduard Batmendijn 7 7 6 20
3. Zhen Ning David Liu 7 7 5 19
Henrieta Micheľová 7 7 5 19
Bui Truc Lam 7 6 6 19
6. Tomáš Kekeňák 7 5 4 16
Katarína Krajčiová 4 7 5 16
Matej Králik 7 4 5 16
9. Pavol Zaťko 7 6 0 13
10. Ema Krakovská 6 5 0 11
Alan Marko 7 4 0 11
Peter Ralbovský 5 6 0 11
13. Jozef Lipták 5 5 0 10
Jakub Mach 2 6 2 10
Samuel Sládek 7 3 0 10
16. Slavomír Hanzely 1 6 0 7
Filip Kulla 7 0 0 7
priemer5.95.42.613.8
CK MO, 2. deň
meno456
1. Patrik Bak 7 7 7 21
Eduard Batmendijn 7 7 7 21
Bui Truc Lam 7 7 7 21
4. Samuel Sládek 7 1 7 15
5. Tomáš Kekeňák 7 2 5 14
Zhen Ning David Liu 0 7 7 14
7. Katarína Krajčiová 0 7 2 9
Ema Krakovská 7 1 1 9
Filip Kulla 5 0 4 9
Henrieta Micheľová 7 1 1 9
11. Alan Marko 6 1 1 8
12. Slavomír Hanzely 2 0 5 7
Matej Králik 4 1 2 7
14. Pavol Zaťko 2 0 3 5
15. Jozef Lipták 2 2 0 4
Peter Ralbovský 3 1 0 4
17. Jakub Mach 0 2 1 3
priemer4.32.83.510.6
výberové sústredenie, 1. deň
meno1234
1. Eduard Batmendijn 4 4 4 4 16
2. Zhen Ning David Liu 4 4 3 4 15
3. Patrik Bak 3.5 3.5 1.5 4 12.5
4. Samuel Sládek 4 4 2.5 0 10.5
5. Bui Truc Lam 2 4 4 0 10
6. Matej Králik 4 4 1.5 0 9.5
7. Slavomír Hanzely 3 2.5 3.5 0 9
8. Tomáš Kekeňák 3 3.5 1.5 0 8
9. Jozef Lipták 0 3.5 1.5 1 6
10. Ema Krakovská 4 0 1 0 5
Jakub Mach 3.5 0.5 0 1 5
12. Peter Ralbovský 3 1 0 0 4
13. Katarína Krajčiová 0 0 1.5 2 3.5
14. Filip Kulla 0 0 2.5 0 2.5
Alan Marko 0.5 0.5 1.5 0 2.5
16. Henrieta Micheľová 0 0 1 1 2
17. Pavol Zaťko 0 0.5 0 0 0.5
priemer2.21.91.516.6
výberové sústredenie, 2. deň
meno123
1. Bui Truc Lam 6 6 3 15
2. Zhen Ning David Liu 6 6 0 12
3. Eduard Batmendijn 6 0 4 10
4. Patrik Bak 0 6 0 6
5. Slavomír Hanzely 3 1 0 4
Tomáš Kekeňák 1 2 1 4
7. Jakub Mach 1 1 1 3
Pavol Zaťko 0 0 3 3
9. Katarína Krajčiová 0 2 0 2
10. Ema Krakovská 0 1 0 1
Peter Ralbovský 1 0 0 1
12. Matej Králik 0 0 0 0
Filip Kulla 0 0 0 0
Jozef Lipták 0 0 0 0
Alan Marko 0 0 0 0
Henrieta Micheľová 0 0 0 0
Samuel Sládek 0 0 0 0
priemer1.41.50.73.6
výberové sústredenie, 3. deň
meno1234
1. Eduard Batmendijn 4 4 4 3.5 15.5
2. Bui Truc Lam 4 4 3 2.5 13.5
3. Zhen Ning David Liu 4 4 1 3.5 12.5
4. Patrik Bak 4 4 4 0 12
5. Samuel Sládek 4 4 - 2 10
6. Slavomír Hanzely 4 0.5 2.5 2 9
7. Alan Marko 4 2 0 2 8
8. Katarína Krajčiová 4 1 0 2 7
Matej Králik 1 4 - 2 7
10. Henrieta Micheľová 3.5 1 0 2 6.5
Peter Ralbovský 0 4 0.5 2 6.5
12. Tomáš Kekeňák 0 3.5 0.5 2 6
13. Ema Krakovská 3.5 0.5 0 1.5 5.5
Jakub Mach 4 0 0 1.5 5.5
15. Jozef Lipták 0.5 4 0.5 0 5
Pavol Zaťko 0 2 0 3 5
17. Filip Kulla 0 0 - 3 3
priemer2.52.40.81.97.6
výberové sústredenie, 4. deň
meno1234
1. Bui Truc Lam 3 4 - 3 10
2. Slavomír Hanzely 4 4 0.5 0 8.5
3. Eduard Batmendijn - 4 0 4 8
Zhen Ning David Liu 0 4 0 4 8
5. Katarína Krajčiová 4 - - 1.5 5.5
Samuel Sládek 3 2.5 0 0 5.5
7. Patrik Bak - 0.5 0 4 4.5
Peter Ralbovský 3.5 1 0 - 4.5
9. Tomáš Kekeňák 2.5 0.5 0 0.5 3.5
Alan Marko 3.5 - 0 - 3.5
11. Matej Králik 0 2 0 1 3
Henrieta Micheľová 1 2 0 0 3
13. Jozef Lipták 0 0.5 1.5 0 2
14. Ema Krakovská 1 0 0.5 0 1.5
15. Jakub Mach 1 0 0 0 1
16. Filip Kulla 0 - 0.5 - 0.5
Pavol Zaťko 0 0.5 0 - 0.5
priemer1.51.40.113.9
výberové sústredenie, 5. deň
meno123
1. Samuel Sládek 5 2 0 7
Bui Truc Lam 1.5 5.5 0 7
3. Patrik Bak 6 0 0.5 6.5
Filip Kulla 5.5 1 0 6.5
5. Eduard Batmendijn - 6 - 6
6. Peter Ralbovský 0 4 0 4
7. Pavol Zaťko 0.5 2 0 2.5
8. Jakub Mach 1.5 0 0.5 2
9. Zhen Ning David Liu 1.5 0 0 1.5
Alan Marko 1.5 0 0 1.5
11. Matej Králik 1 0 0 1
12. Slavomír Hanzely 0.5 0 0 0.5
Jozef Lipták 0.5 0 0 0.5
14. Tomáš Kekeňák 0 0 0 0
Katarína Krajčiová 0 0 0 0
Ema Krakovská 0 - 0 0
Henrieta Micheľová 0 0 0 0
priemer1.21.202.4