logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(6.16. 7. 2016, Hongkong)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Tomáš Sásik 2. G. Grösslingová, Bratislava 5 7 0 7 0 0 19 bronz
Peter Súkeník 4. G. Veľká okružná, Žilina 7 0 0 7 3 0 17 bronz
Tomáš Kekeňák 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 7 0 0 7 0 0 14 ČU
Zuzana Frankovská 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 0 0 4 0 0 11 ČU
Samuel Sládek 4. G. A. Bernoláka, Námestovo 1 0 0 7 2 0 10 ČU
Slavomír Hanzely 4. G. J. A. Raymana, Prešov 5 2 0 0 0 0 7

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
12. – 16. Attila Gáspár Maďarsko 7 7 0 7 7 7 35 zlato
45. – 62. Filip Bialas Česká rep. 7 7 0 7 7 0 28 striebro
45. – 62. Pavel Hudec Česká rep. 7 7 0 7 0 7 28 striebro
63. – 67. Martin Drees Nemecko 7 6 0 7 7 0 27 striebro
78. – 93. Kálmán Lajkó Maďarsko 7 7 0 7 1 3 25 striebro
78. – 93. Sebastian Meyer Nemecko 7 7 0 7 1 3 25 striebro
78. – 93. Daniel Paleka Chorvátsko 7 3 0 7 4 4 25 striebro
94. – 113. Kartal Nagy Maďarsko 7 3 0 7 7 0 24 striebro
114. – 136. Adam Klukowski Poľsko 7 2 1 7 6 0 23 striebro
114. – 136. Barnabás Szabó Maďarsko 7 6 2 7 1 0 23 striebro
114. – 136. Ferdinand Wagner Nemecko 7 0 7 7 2 0 23 striebro
137. – 145. Mateusz Kobak Poľsko 7 4 0 7 4 0 22 striebro
137. – 145. Daniel Peter Švajčiarsko 1 7 0 7 7 0 22 striebro
146. – 168. Adrian Beker Chorvátsko 7 7 0 7 0 0 21 bronz
146. – 168. Manfred Paul Nemecko 7 7 0 7 0 0 21 bronz
146. – 168. Leon Starešinić Chorvátsko 7 3 0 7 4 0 21 bronz
146. – 168. Pavel Turek Česká rep. 7 7 0 7 0 0 21 bronz
169. – 183. Zsuzsanna Baran Maďarsko 7 3 0 6 1 3 20 bronz
169. – 183. Domagoj Bradač Chorvátsko 7 0 0 6 4 3 20 bronz
184. – 205. Fabian Jin Švajčiarsko 7 3 0 7 2 0 19 bronz
184. – 205. Branko Juran Nemecko 5 7 0 7 0 0 19 bronz
184. – 205. David Rusch Švajčiarsko 5 7 0 7 0 0 19 bronz
184. – 205. Tomáš Sásik Slovensko 5 7 0 7 0 0 19 bronz
184. – 205. Henning Zhang Švajčiarsko 7 4 0 6 2 0 19 bronz
206. – 223. Antanas Kalkauskas Litva 7 2 0 7 2 0 18 bronz
206. – 223. Bruno Perreaux Rakúsko 7 0 0 7 4 0 18 bronz
206. – 223. Kada Williams Maďarsko 7 2 0 7 2 0 18 bronz
206. – 223. Stefanie Zbinden Švajčiarsko 7 1 0 7 3 0 18 bronz
224. – 252. Piotr Ambroszczyk Poľsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
224. – 252. Alexander Hein Rakúsko 7 0 0 2 1 7 17 bronz
224. – 252. Paweł Piwek Poľsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
224. – 252. Peter Súkeník Slovensko 7 0 0 7 3 0 17 bronz
224. – 252. Miklós Zsigmond Rakúsko 7 3 0 7 0 0 17 bronz
253. – 280. Susanne Armbruster Nemecko 7 2 0 7 0 0 16 bronz
253. – 280. Deividas Morkūnas Litva 7 2 0 7 0 0 16 bronz
253. – 280. Petar Orlić Chorvátsko 7 2 0 7 0 0 16 bronz
253. – 280. Jonas Pukšta Litva 7 5 0 4 0 0 16 bronz
281. – 311. Jakob Jurij Slovinsko 5 3 0 7 0 0 15 ČU
281. – 311. Andrija Mandić Chorvátsko 7 1 0 7 0 0 15 ČU
281. – 311. Marian Poljak Česká rep. 7 1 0 7 0 0 15 ČU
312. – 354. Grzegorz Dłużewski Poľsko 3 0 0 7 4 0 14 ČU
312. – 354. Florian Fürnsinn Rakúsko 3 0 0 7 1 3 14 ČU
312. – 354. Tomáš Kekeňák Slovensko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
312. – 354. Neringa Levinskaitė Litva 7 0 0 7 0 0 14 ČU
312. – 354. David Popović Slovinsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
312. – 354. Alexander Stadler Rakúsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
355. – 367. Andraž Maier Slovinsko 7 0 0 6 0 0 13 ČU
368. – 378. Andrius Ovsianas Litva 7 0 0 5 0 0 12 ČU
379. – 399. Zuzana Frankovská Slovensko 7 0 0 4 0 0 11 ČU
379. – 399. Jakub Löwit Česká rep. 7 1 0 3 0 0 11 ČU
400. – 408. Samuel Sládek Slovensko 1 0 0 7 2 0 10 ČU
409. – 428. Radomił Baran Poľsko 7 0 0 2 0 0 9 ČU
409. – 428. Simon Breneis Rakúsko 2 0 0 7 0 0 9 ČU
409. – 428. Domen Vreš Slovinsko 7 0 0 2 0 0 9 ČU
429. – 442. Ernestas Ramanauskas Litva 1 0 0 7 0 0 8 ČU
443. – 468. Slavomír Hanzely Slovensko 5 2 0 0 0 0 7
443. – 468. David Opalič Slovinsko 1 0 0 4 2 0 7
443. – 468. Timen Stepišnik Perdih Slovinsko 7 0 0 0 0 0 7 ČU
469. – 480. Daniel Pišťák Česká rep. 1 0 0 5 0 0 6
515. – 538. Sijing Huang Švajčiarsko 2 0 0 0 0 0 2
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Maďarsko 42 28 2 41 19 13 145 1 3 2
Nemecko 40 29 7 42 10 3 131 3 3
Chorvátsko 42 16 0 41 12 7 118 1 4 1
Česká rep. 36 23 0 36 7 7 109 2 1 2
Poľsko 38 10 1 37 16 0 102 2 2 2
Švajčiarsko 29 22 0 34 14 0 99 1 4
Rakúsko 33 3 0 37 6 10 89 3 3
Litva 36 9 0 37 2 0 84 3 3
Slovensko 32 9 0 32 5 0 78 2 3
Slovinsko 34 3 0 26 2 0 65 5