logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

MEMO (adresa na zdieľanie: )
(22.28. 8. 2016, Rakúsko, Vöcklabruck)

menoročník, škola1.2.3.4.cena
Ákos Záhorský 2. G. Mládežnícka, Šahy 8 8 1 8 25 striebro
Jozef Lipták 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 8 8 0 6 22 striebro
Alan Marko 2. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 4 8 0 8 20 bronz
Peter Ralbovský 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 8 0 8 16 ČU
Juraj Halabrin 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 1 0 2 10
Jakub Mach 3. G. Poštová, Košice 4 1 0 2 7
menoštát sort1.2.3.4.cena
1. Maciej Dziuba Poľsko 8 8 8 8 32 zlato
2. Patrik Papac Chorvátsko 7 8 8 8 31 zlato
3. David Popović Slovinsko 6 8 8 8 30 zlato
4. Márton Borbényi Maďarsko 8 8 4 8 28 zlato
Petar Nizić-Nikolac Chorvátsko 8 8 8 4 28 zlato
Viktor Tóth Maďarsko 8 8 4 8 28 zlato
7. Danil Koževnikov Česká rep. 8 8 3 8 27 striebro
Lukas Novak Chorvátsko 8 8 3 8 27 striebro
9. Domen Vreš Slovinsko 6 8 8 4 26 striebro
10. Jan Lebioda Poľsko 8 8 1 8 25 striebro
Silas Rathke Nemecko 8 8 1 8 25 striebro
Ákos Záhorský Slovensko 8 8 1 8 25 striebro
13. Benedek Váli Maďarsko 8 8 0 8 24 striebro
14. Jan Petr Česká rep. 8 7 3 5 23 striebro
15. Jozef Lipták Slovensko 8 8 0 6 22 striebro
16. David Opalič Slovinsko 8 8 0 5 21 bronz
Tadej Petar Tukara Chorvátsko 4 8 8 1 21 bronz
Jischai Wyler Švajčiarsko 8 8 0 5 21 bronz
19. Luka Banović Chorvátsko 8 2 2 8 20 bronz
Bartłomiej Bollin Poľsko 4 8 0 8 20 bronz
Balázs Bukva Maďarsko 0 8 4 8 20 bronz
Lukas Gehring Nemecko 0 8 4 8 20 bronz
Aurimas Klimašauskas Litva 6 8 0 6 20 bronz
Alan Marko Slovensko 4 8 0 8 20 bronz
Tomasz Przybyłowski Poľsko 8 8 2 2 20 bronz
Ivan Sinčić Chorvátsko 8 6 2 4 20 bronz
27. Artūras Jocas Litva 8 8 3 0 19 bronz
28. Frieder Jäckel Švajčiarsko 8 2 0 8 18 bronz
Laurenz Kohlbach Rakúsko 7 0 3 8 18 bronz
30. Lenka Kopfová Česká rep. 5 2 3 7 17 bronz
Timen Stepišnik Perdih Slovinsko 0 7 8 2 17 bronz
32. Jakub Brojacz Poľsko 0 8 0 8 16 ČU
András Imolay Maďarsko 0 6 2 8 16 ČU
Peter Ralbovský Slovensko 0 8 0 8 16 ČU
Patrick Stalder Švajčiarsko 8 1 0 7 16 ČU
Szymon Stolarczyk Poľsko 0 8 0 8 16 ČU
37. Fabian Maciy Nemecko 7 1 0 7 15
38. Elbrus Mayer Nemecko 0 8 2 3 13 ČU
39. Marco Cavaleri Švajčiarsko 2 8 0 2 12 ČU
Ari Jordan Švajčiarsko 0 8 2 2 12 ČU
41. Karl Albrecht Hellig Nemecko 4 2 3 2 11
42. Juraj Halabrin Slovensko 7 1 0 2 10
Soma Hansel Maďarsko 8 1 1 0 10 ČU
Maximilian Hofer Rakúsko 4 0 4 2 10
Justas Janickas Litva 0 8 0 2 10 ČU
46. Zigmas Bitinas Litva 0 1 0 8 9 ČU
Gilbertas Umbražūnas Litva 8 0 0 1 9 ČU
48. Konstantin Andritsch Rakúsko 6 1 0 1 8
Ondřej Motlíček Česká rep. 0 2 1 5 8
50. Jakub Mach Slovensko 4 1 0 2 7
51. Nikola Negovanovic Rakúsko 0 1 3 2 6
Martin Raška Česká rep. 0 2 0 4 6
53. Lukas Letuha Rakúsko 4 1 0 0 5
Nejc Zajc Slovinsko 0 0 4 1 5
55. Gerrit Heuermann Nemecko 0 1 0 2 3
Tanish Patil Švajčiarsko 1 1 0 1 3
57. Andraž Maier Slovinsko 0 0 0 2 2
Ondřej Svoboda Česká rep. 0 0 0 2 2
Justas Tamulis Litva 0 0 2 0 2
60. Benedikt Buchecker Rakúsko 0 0 0 1 1
súťaž jednotlivcov
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. Z S B ČU
Chorvátsko 43 40 31 33 147 2 1 3
Poľsko 28 48 11 42 129 1 1 2 2
Maďarsko 32 39 15 40 126 2 1 1 2
Slovinsko 20 31 28 22 101 1 1 2
Slovensko 31 34 1 34 100 2 1 1
Nemecko 19 28 10 30 87 1 1 1
Česká rep. 21 21 10 31 83 2 1
Švajčiarsko 27 28 2 25 82 2 3
Litva 22 25 5 17 69 2 3
Rakúsko 21 3 10 14 48 1

súťaž družstiev
štát1.2.3.4.5.6.7.8.
1. Chorvátsko 8 8 8 8 8 8 8 8 64
2. Poľsko 8 5 8 8 8 8 8 8 61
3. Česká rep. 8 3 8 8 8 0 8 8 51
4. Nemecko 8 1 8 8 8 0 8 8 49
5. Maďarsko 8 4 8 1 8 0 8 8 45
6. Švajčiarsko 8 1 8 6 4 0 7 8 42
7. Slovensko 2 4 8 8 8 0 8 3 41
8. Slovinsko 8 1 8 7 8 0 4 4 40
9. Rakúsko 8 1 8 0 8 0 2 3 30
10. Litva 0 4 8 1 4 0 6 2 25

Úspešnosť účastníkov tejto MEMO na nasledujúcich IMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

IMO 2017
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
36. – 48. Márton Borbényi Maďarsko 7 3 0 7 7 1 25 zlato
82. – 102. Laurenz Kohlbach Rakúsko 7 0 0 7 7 0 21 striebro
103. – 114. Lukas Novak Chorvátsko 7 6 0 7 0 0 20 striebro
139. – 187. Bartłomiej Bollin Poľsko 4 4 0 7 1 2 18 bronz
139. – 187. Danil Koževnikov Česká rep. 7 7 0 3 1 0 18 bronz
139. – 187. Patrick Stalder Švajčiarsko 7 3 0 7 1 0 18 bronz
188. – 264. Zigmas Bitinas Litva 7 3 0 7 0 0 17 bronz
188. – 264. Maciej Dziuba Poľsko 7 3 0 7 0 0 17 bronz
188. – 264. David Opalič Slovinsko 7 3 0 7 0 0 17 bronz
188. – 264. Jan Petr Česká rep. 7 3 0 7 0 0 17 bronz
188. – 264. Tomasz Przybyłowski Poľsko 7 3 0 7 0 0 17 bronz
265. – 291. Petar Nizić-Nikolac Chorvátsko 7 7 0 2 0 0 16 bronz
292. – 341. Andraž Maier Slovinsko 7 1 0 7 0 0 15 ČU
292. – 341. Tanish Patil Švajčiarsko 7 0 0 1 7 0 15 ČU
292. – 341. Domen Vreš Slovinsko 7 5 0 3 0 0 15 ČU
342. – 389. Nejc Zajc Slovinsko 7 0 0 7 0 0 14 ČU
390. – 415. Ari Jordan Švajčiarsko 7 0 0 4 2 0 13 ČU
390. – 415. Martin Raška Česká rep. 7 3 0 3 0 0 13 ČU
390. – 415. Jischai Wyler Švajčiarsko 7 3 0 3 0 0 13 ČU
416. – 441. Frieder Jäckel Švajčiarsko 7 3 0 2 0 0 12 ČU
416. – 441. David Popović Slovinsko 7 4 0 1 0 0 12 ČU
471. – 496. Justas Janickas Litva 6 1 0 2 0 0 9
471. – 496. Peter Ralbovský Slovensko 7 0 0 1 1 0 9 ČU
471. – 496. Ákos Záhorský Slovensko 7 0 0 2 0 0 9 ČU
497. – 527. Maximilian Hofer Rakúsko 6 1 0 1 0 0 8
497. – 527. Aurimas Klimašauskas Litva 7 0 0 1 0 0 8 ČU
IMO 2018
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
61. – 86. Balázs Bukva Maďarsko 7 7 0 7 7 1 29 striebro
87. – 110. András Imolay Maďarsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
87. – 110. Danil Koževnikov Česká rep. 7 7 0 7 7 0 28 striebro
111. – 121. Ákos Záhorský Slovensko 7 7 0 7 6 0 27 striebro
122. – 130. Tadej Petar Tukara Chorvátsko 7 5 0 7 7 0 26 striebro
147. – 156. Petar Nizić-Nikolac Chorvátsko 5 7 0 4 7 1 24 bronz
215. – 227. Lenka Kopfová Česká rep. 7 3 0 7 1 1 19 bronz
228. – 249. Laurenz Kohlbach Rakúsko 7 2 0 2 7 0 18 bronz
228. – 249. Martin Raška Česká rep. 7 3 0 7 1 0 18 bronz
290. – 306. Andraž Maier Slovinsko 7 0 0 7 1 0 15 ČU
290. – 306. David Opalič Slovinsko 5 2 0 7 1 0 15 ČU
368. – 390. Jischai Wyler Švajčiarsko 2 4 0 3 1 0 10
413. – 429. Tanish Patil Švajčiarsko 0 0 0 7 1 0 8 ČU
430. – 440. Marco Cavaleri Švajčiarsko 2 0 0 4 1 0 7
IMO 2019
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
168. – 213. Lenka Kopfová Česká rep. 7 1 0 7 7 0 22 bronz
168. – 213. Tanish Patil Švajčiarsko 7 1 0 7 7 0 22 bronz