logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(22. 3. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Lucia Krajčoviechová 9. G. Jura Hronca, Bratislava 5 5 6 6 22
2. Jozef Fülöp 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 5 6 19
3. Martin Koutenský 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 6 0 15
Marián Lukáč 9. ZŠ Matky Alexie, Bratislava 6 5 3 1 15
Anna Studeničová 9. ZŠ Sološnica 6 6 3 0 15
6. Miroslav Macko 9. ŠpMNDaG, Bratislava 6 1 6 1 14
Júlia Michálková 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 6 1 14
8. Tatiana Bielaková 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 4 0 13
Matúš Buzgo 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 2 4 1 13
Alex Litvík 9. SŠ Tilgnerova, Bratislava 6 2 5 0 13
Andrej Ohrablo 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 0 1 13
Terézia Strišovská 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 6 1 13
13. Karin Demková 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 4 1 12
Ján Lisý 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 5 1 12
Jitka Muravská 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 4 2 0 12
ostatní riešitelia
16. Henrich Balaj 9. ZŠ Vazovova, Bratislava 0 4 6 1 11
Peter Kravár 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 4 1 11
Jakub Pravda 9. ŠpMNDaG, Bratislava 0 4 6 1 11
19. Matúš Balogh 9. ZŠ Odborárska, Bratislava 0 3 6 0 9
Peter Debnár 9. SŠ sv. Vincenta de Paul, Bratislava 6 0 3 0 9
Lukáš Kostrian 9. G. Senecká, Pezinok 0 3 5 1 9
Matej Novotný 9. ZŠ J. G. Tajovského, Senec 1 2 5 1 9
23. Kristína Gondová 9. ZŠ M. Hodžu, Bratislava 2 5 0 1 8
Andrej Kořínek 9. G. sv. Františka Assiského, Malacky 2 0 6 0 8
Adam Kuniak 9. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 5 0 8
Filip Lepieš 8. G. Bilíkova, Bratislava 3 3 2 0 8
Ema Medovarská 9. ZŠ J. G. Tajovského, Senec 1 4 2 1 8
Jakub Ondrejka 9. ZŠ Veternicová, Bratislava 2 2 4 0 8
Katarína Pajtášová 9. ZŠ A. Dubčeka, Bratislava 3 1 3 1 8
30. Martin Junas 9. G. Bilíkova, Bratislava 6 1 0 0 7
31. Christina Horváthová 9. G. s VJM Dunajská, Bratislava 0 2 3 1 6
Miroslav Polách 9. G. Grösslingová, Bratislava 2 2 1 1 6
Tomáš Zubčák 9. G. Matky Alexie, Bratislava 0 3 3 0 6
34. Nina Bučeková 9. G. A. Bernoláka, Senec 0 4 1 0 5
Emma Hubeková 9. ZŠ Obchodná, Zohor 2 0 2 1 5
36. Zuzana Matúšková 9. ZŠ Kupeckého, Pezinok 0 1 2 1 4
Kornélia Nemcová 9. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 0 0 4
Alžbeta Pločicová 9. ZŠ SNP, Ivanka pri Dunaji 2 1 0 1 4
39. Patrik Majerčin 9. ZŠ Lachova, Bratislava 0 2 1 0 3