logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(12. 1. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Daniel Onduš 4. G. Alejová, Košice 4 6 4 4 18 Jaroslav Kurcina
2. Tomáš Kekeňák 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 6 5 17 Silvia Kekeňáková
3. Samuel Krajči 1. G. Alejová, Košice 4 6 6 0 16 Viera Vodičková
Juraj Mičko 3. G. Poštová, Košice 4 6 4 2 16 Monika Molokáčová
Peter Onduš 2. G. Alejová, Košice 4 6 6 0 16 Jana Krajčiová
6. Jakub Mach 3. G. Poštová, Košice 6 3 5 1 15 Monika Molokáčová
7. Kristína Mišlanová 4. G. Alejová, Košice 6 0 6 0 12 Jaroslav Kurcina
Žaneta Semanišinová 4. G. Alejová, Košice 6 0 6 0 12 Jaroslav Kurcina
Martin Števko 1. G. Alejová, Košice 6 0 6 0 12 Viera Vodičková
ostatní riešitelia
10. Viktória Brezinová 1. G. Alejová, Košice 6 0 1 2 9 Viera Vodičková
11. Ivan Grega 3. Ev. gymn. J. A. Komenského, Košice 4 0 3 1 8 Mária Velebná
Henrieta Micheľová 4. G. Alejová, Košice 2 0 6 0 8 Jaroslav Kurcina
Viktor Pristaš 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 2 2 4 0 8 Silvia Kekeňáková
Dominik Vranay 3. G. Poštová, Košice 4 0 3 1 8 Monika Molokáčová
15. René Michal Cehlár 4. G. Poštová, Košice 4 2 0 0 6 Barunka Kočí Missbachová
Adam Urbán 3. G. Poštová, Košice 0 5 0 1 6 Monika Molokáčová
17. Pavol Drotár 3. G. Poštová, Košice 3 1 1 0 5 Monika Molokáčová
Miroslav Kulifaj 4. G. Poštová, Košice 1 0 4 0 5 Barunka Kočí Missbachová
Maroš Tirpák 4. G. P. Horova, Michalovce 0 0 5 0 5 Ľubomír Hajdanka
Natália Tóthová 2. G. Alejová, Košice 1 0 3 1 5 Viera Vodičková
Laura Vištanová 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 1 2 1 1 5 Silvia Kekeňáková
22. Martin Spišák 2. G. Alejová, Košice 3 0 1 0 4 Jana Krajčiová
23. Peter Dragúň 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 3 0 0 0 3 Emília Smreková
24. Daniel Babjak 4. G. Komenského, Trebišov 0 0 2 0 2 Miroslava Lešová
Eduard Dyakulych 3. G. P. Horova, Michalovce 2 0 0 0 2 Ľubomír Hajdanka
Matúš Maďar 4. G. P. Horova, Michalovce 1 1 0 0 2 Ľubomír Hajdanka
Jakub Štefanišin 4. G. Komenského, Trebišov 0 2 0 0 2 Miroslav Telepovský
28. Jakub Genči 3. G. Poštová, Košice 0 0 0 1 1 Monika Molokáčová
29. Adam Ďurka 4. G. Komenského, Trebišov 0 0 0 0 0 Miroslav Telepovský
Štefan Gorás 3. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0 Jarmila Galanová
Peter Kincel 4. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0 Jarmila Galanová
Vasyľ Klevľanyk 3. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0 Viera Hladká
Marek Koman 2. G. Alejová, Košice 0 0 0 0 0 Jana Krajčiová
Jakub Lovás 3. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0 Jarmila Galanová
Michal Pándy 3. G. Poštová, Košice 0 0 0 0 0 Monika Molokáčová