logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(12. 4. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Samuel Krajči 1. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Viera Vodičková
2. Martin Masrna 2. G. Poštová, Košice 6 6 6 5 23 Andrea Komjátiová
3. Jakub Pohly 2. G. Poštová, Košice 6 6 6 4 22 Andrea Komjátiová
4. Peter Onduš 2. G. Alejová, Košice 6 6 6 3 21 Jana Krajčiová
5. Martin Števko 1. G. Alejová, Košice 6 6 4 4 20 Viera Vodičková
6. Levente Faber 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 2 5 6 4 17 István Miko
7. Martin Spišák 2. G. Alejová, Košice 2 6 3 4 15 Jana Krajčiová
8. Matej Genči 2. G. Poštová, Košice 5 0 5 3 13 Andrea Komjátiová
9. Katarína Kuľková 2. G. Poštová, Košice 6 0 6 0 12 Andrea Komjátiová
Rudolf Lukáč 2. G. Opatovská, Košice 6 0 6 0 12 Stanislav Krajkovič
11. Štefan Janočko 2. G. Alejová, Košice 2 0 5 4 11 Viera Vodičková
12. Jakub Kokoška 2. G. Šrobárova, Košice 0 2 6 2 10 Ladislav Spišiak
Rastislav Špakovský 2. G. Poštová, Košice 1 0 6 3 10 Andrea Komjátiová
ostatní riešitelia
14. Ján Gerčák 2. G. Javorová, Spišská Nová Ves 2 0 6 1 9 Edita Sotáková
Marek Koman 2. G. Alejová, Košice 2 0 6 1 9 Jana Krajčiová
Matúš Zakucia 2. G. Alejová, Košice 5 0 2 2 9 Jana Krajčiová
17. Juraj Jursa 2. G. Alejová, Košice 1 0 5 1 7 Viera Vodičková
18. Natália Česánková 2. G. Poštová, Košice 1 1 2 1 5 Andrea Komjátiová
Anna Kötelesová 2. G. Poštová, Košice 1 0 3 1 5 Andrea Komjátiová
Katarína Mydlová 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 1 0 3 1 5 Marika Hajdanková
Veronika Turčanová 2. G. Javorová, Spišská Nová Ves 0 3 2 0 5 Edita Sotáková
22. Róbert Cihaľ 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 1 0 3 0 4 Marika Hajdanková
Lívia Kováčová 2. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 0 0 3 1 4 Radoslava Dedinová
Veronika Mušinská 2. G. Poštová, Košice 2 0 2 0 4 Zuzana Kolesárová
Kristína Štafurová 2. G. P. Horova, Michalovce 0 0 3 1 4 Ľubomír Hajdanka
26. Attila Bodnár 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 0 0 3 3 István Miko
Ján Eštok 2. SOŠ technická, Michalovce 0 0 3 0 3 Viera Hladká
Jakub Polák 2. G. Komenského, Trebišov 1 0 2 0 3 Miroslava Lešová
Adam Varga 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 1 0 2 0 3 Marika Hajdanková
30. Marek Podžuban 2. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 1 2 Ľubomír Hajdanka
31. Juraj Orenčák 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 1 0 1 Marika Hajdanková
Maroš Paľo 2. SOŠ technická, Michalovce 1 0 0 0 1 Viera Hladká
Milan Sabovčík 2. SOŠ technická, Michalovce 1 0 0 0 1 Viera Hladká
34. Tomáš Baboš 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0 Marika Hajdanková
Terézia Hunčárová 2. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 0 0 0 0 0 Radoslava Dedinová
Matej Kuriško 2. G. Komenského, Trebišov 0 0 0 0 0 Miroslava Lešová
Tomáš Lincéni 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0 Marika Hajdanková
Natália Petruny 2. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 0 0 0 0 0 Radoslava Dedinová