logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(12. 4. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Samuel Krajči 1. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Viera Vodičková
Martin Melicher 1. G. Poštová, Košice 6 6 6 6 24 Otto Révész
Martin Števko 1. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Viera Vodičková
4. Viktória Brezinová 1. G. Alejová, Košice 6 6 6 4 22 Viera Vodičková
5. Martin Mihálik 1. G. Alejová, Košice 6 5 4 3 18 Viera Vodičková
6. Martin Mičko 1. G. Alejová, Košice 0 4 6 3 13 Viera Vodičková
Radomír Miščík 1. G. Poštová, Košice 4 3 6 0 13 Otto Révész
8. Martin Bodjač 1. G. Poštová, Košice 0 3 6 3 12 Otto Révész
Juliána Javorská 1. G. P. Horova, Michalovce 3 3 6 0 12 Mariana Šariková
Ján Lengyel 1. G. Poštová, Košice 2 5 5 0 12 Otto Révész
Samuel Peťura 0. G. M. R. Štefánika, Košice 4 0 5 3 12 Taťána Marková
Dávid Šatala 1. G. Poštová, Košice 1 4 5 2 12 Otto Révész
13. Filip Csonka 1. G. Alejová, Košice 0 2 6 3 11 Viera Vodičková
Branislav Pencák 1. G. Školská, Spišská Nová Ves 2 1 5 3 11 Alena Spišiaková
15. Eduard Frlička 1. G. Školská, Spišská Nová Ves 3 1 6 0 10 Gabriela Jedináková
Dominik Kopčak 1. G. Poštová, Košice 0 1 6 3 10 Otto Révész
Martina Kuchtová 1. G. Poštová, Košice 3 2 5 0 10 Otto Révész
Erik Scholcz 1. G. Školská, Spišská Nová Ves 3 2 2 3 10 Alena Spišiaková
ostatní riešitelia
19. Alexandra Behunčíková 1. G. P. Horova, Michalovce 1 1 6 0 8 Mariana Šariková
Erik Berta 1. G. Alejová, Košice 2 1 5 0 8 Viera Vodičková
Matej Hospodár 1. SOŠ technická, Michalovce 3 1 1 3 8 Jarmila Galanová
22. Marek Ďurčan 1. Technická akadémia, Spišská Nová Ves 2 3 2 0 7 Eva Červeňová
Zuzana Lüköová 1. G. Poštová, Košice 0 3 4 0 7 Otto Révész
Alexej Regec 1. G. SNP, Gelnica 2 4 1 0 7 Anna Slovenkaiová
Martin Šalagovič 1. G. Alejová, Košice 1 0 6 0 7 Viera Vodičková
Ádám Tamáš 1. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 3 3 1 0 7 István Miko
27. Tamás Juhász 1. G. Horešská, Kráľovský Chlmec 0 4 1 0 5 Emília Juhász
Szabolcs Varga 1. G. Horešská, Kráľovský Chlmec 0 4 1 0 5 Gabriela Kálmánová
Diana Vargová 1. G. Fábryho, Veľké Kapušany 0 4 1 0 5 Adél Eszenyi
30. Benjamín Bekiaris 1. G. Poštová, Košice 0 2 2 0 4 Otto Révész
Michal Vojtko 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 2 2 4 Marika Hajdanková
32. Matej Berešík 1. G. P. Horova, Michalovce 0 3 0 0 3 Mariana Šariková
Benedek Kukoricáš 1. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 3 0 0 3 István Miko
Nikolas Nehér 1. G. Horešská, Kráľovský Chlmec 0 0 0 3 3 Gabriela Kálmánová
Mann Peter 1. G. Komenského, Trebišov 1 0 2 0 3 Dušana Čižmárová
Patrik Stein 1. G. Poštová, Košice 0 1 2 0 3 Otto Révész
37. Matúš Janok 1. G. Komenského, Trebišov 1 1 0 0 2 Dušana Čižmárová
Petronela Kočiščáková 1. G. Poštová, Košice 0 0 2 0 2 Otto Révész
Timotej Süč 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 1 1 0 2 Vladislav Hudymač
Frederika Tomaščinová 1. G. SNP, Gelnica 2 0 0 0 2 Anna Slovenkaiová
41. Matúš Baláži 1. Technická akadémia, Spišská Nová Ves 0 1 0 0 1 Eva Červeňová
Matúš Bujňák 1. Technická akadémia, Spišská Nová Ves 0 1 0 0 1 Eva Červeňová
Kamila Jenčíková 1. G. Lorencova, Krompachy 0 1 0 0 1 Viera Jánošová
Jakub Kuraj 1. G. SNP, Gelnica 0 1 0 0 1 Anna Slovenkaiová
Kristián Molčanyi 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 1 0 0 1 Vladislav Hudymač
Jana Tutková 1. G. P. Horova, Michalovce 0 1 0 0 1 Mariana Šariková
Ján Vojtko 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 1 0 0 1 Ľubomír Horváth
48. Marek Kurej 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0 Vladislav Hudymač
Alena Matejčeková 1. G. Poštová, Košice 0 0 0 0 0 Otto Révész
Annamária Szabóová 1. G. Horešská, Kráľovský Chlmec 0 0 0 0 0 Emília Juhász
Ján Tkáč 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0 Vladislav Hudymač
Patrícia Vaľová 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0 Vladislav Hudymač