logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(22. 3. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Radovan Lascsák 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 6 6 6 24
Dárius Pacholský 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 6 6 6 24
3. Matej Hanus 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 5 6 6 23
4. Branislav Pastula 9. Súkromná ZŠ, Košice 6 2 6 6 20
5. Michal Masrna 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 6 6 1 19
6. Lenka Hake 8. G. Alejová, Košice 6 6 6 0 18
Marek Ihnát 9. ZŠ Okružná, Michalovce 6 6 6 0 18
Norbert Micheľ 8. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 0 6 6 18
9. Marcel Polák 9. ZŠ Okružná, Michalovce 6 4 6 0 16
Peter Ridilla 9. ZŠ Fábryho, Košice 6 5 5 0 16
11. Tomáš Chovančák 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 4 5 0 15
Patrik Paľovčík 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 3 6 0 15
Dávid Ráthy 9. ZŠ Kežmarská 30, Košice 3 6 6 0 15
Róbert Sabovčík 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 3 6 0 15
Matej Tavča 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 6 3 6 0 15
16. Samuel Novák 9. ZŠ Komenského, Trebišov 6 2 6 0 14
Andrej Pankuch 9. G. Alejová, Košice 4 1 5 4 14
Attila Papán 8. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 2 6 6 0 14
Adam Szamosi 9. G. Alejová, Košice 3 0 6 5 14
Matej Uhrin 9. ZŠ Levočská, Spišská Nová Ves 6 2 6 0 14
21. Katarína Demčáková 9. ZŠ M. Lechkého, Košice 6 1 6 0 13
Marián Kravec 9. ZŠ Okružná, Michalovce 4 2 6 1 13
Tomáš Ličák 9. ZŠ Kežmarská 30, Košice 6 2 5 0 13
Benjamín Mravec 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 4 3 6 0 13
Dušan Oberta 9. ZŠ Levočská, Spišská Nová Ves 6 6 1 0 13
26. Mária Gabániová 9. ZŠ Kežmarská 30, Košice 6 0 5 1 12
Jakub Gembický 9. G. Alejová, Košice 3 3 6 0 12
Michaela Leľová 9. ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 6 2 3 1 12
Miriam Magočiová 9. ZŠ Krosnianska 2, Košice 2 4 6 0 12
Bianka Matisová 9. ZŠ Zemanská, Krompachy 6 6 0 0 12
Michal Stupar 9. G. Alejová, Košice 6 3 3 0 12
ostatní riešitelia
32. Adnan Al Ali 9. ZŠ Československej armády, Moldava nad Bodvou 5 6 0 0 11
Bruno Jakubov 8. ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 3 2 6 0 11
Kristína Olejníková 9. ZŠ Rakovec nad Ondavou 2 6 3 0 11
35. Balázs Abaházi 9. ZŠ J. Erdélyiho s VJM, Veľké Kapušany 2 3 5 0 10
Barbora Gregová 9. ZŠ Veľký Folkmar 4 4 2 0 10
Tomáš Krupa 9. ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice 6 2 2 0 10
Katarína Tóthová 9. G. Komenského, Trebišov 2 5 3 0 10
39. Filip Hake 9. G. Alejová, Košice 2 2 5 0 9
Michal Kornúc 9. ZŠ Úbrež 3 3 3 0 9
41. Martin Baroš 9. ZŠ Bernolákova 16, Košice 6 0 2 0 8
Ester Blašková 9. ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves 2 1 5 0 8
Samuel Brnčal 9. ZŠ T. J. Moussona, Michalovce 2 5 1 0 8
Orschya Gyenesová 9. ZŠ Ref. kr. cirkvi s VJM, Rožňava 6 1 1 0 8
Mária Kuczik 8. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 3 5 0 0 8
Terézia Lisiková 9. ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 6 2 0 0 8
47. Martin Bača 9. ZŠ sv. košických mučeníkov, Košice 2 5 0 0 7
Samuel Benko 9. G. Alejová, Košice 2 3 2 0 7
Eduard Čekel 9. ZŠ Hutnícka, Spišská Nová Ves 1 1 5 0 7
Bruno Kočik 9. ZŠ Školská, Trstené pri Hornáde 0 6 1 0 7
Gérard Komara 9. ZŠ Levočská, Spišská Nová Ves 2 1 4 0 7
Krištof Koško 9. ZŠ M. R. Štefánika, Trebišov 2 1 4 0 7
Simona Martonová 9. ZŠ SNP, Rozhanovce 0 6 1 0 7
Oskár Munnich 9. ZŠ – Grundschule, Gelnica 0 5 2 0 7
Veronika Patakyová 9. ZŠ Obchodná, Sečovce 6 0 1 0 7
56. Anetta Čaplová 9. ZŠ Lipová, Spišská Nová Ves 3 1 2 0 6
Gabriel Genco 9. ZŠ Školská, Pavlovce nad Uhom 0 3 3 0 6
Barbora Kavečanská 9. Ev. gymn. J. A. Komenského, Košice 4 2 0 0 6
Alžbeta Novotná 9. ZŠ Z. Nejedlého, Spišská Nová Ves 2 2 2 0 6
Tomáš Oltman 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 0 0 6
Kevin Seman 9. ZŠ Hlavná, Somotor 2 2 2 0 6
Lenka Šimonová 9. G. Alejová, Košice 1 2 3 0 6
Danilo Temňuk 9. ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Spišská Nová Ves 0 2 4 0 6
Annamária Vargová 9. ZŠ Abovská, Košice 3 1 2 0 6
Simona Volesková 9. ZŠ Bruselská, Košice 0 3 3 0 6
66. Ivan Čabra 9. ZŠ Staničná, Košice 0 1 4 0 5
Dalibor Danko 9. ZŠ Československej armády, Moldava nad Bodvou 1 3 1 0 5
Daniel Ďurian 9. ZŠ Kežmarská 30, Košice 3 2 0 0 5
Radoslava Hatalová 9. ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves 2 2 1 0 5
Adam Kostovčík 9. ZŠ Švermova, Michalovce 1 3 1 0 5
Dominik Lacko 9. ZŠ Školská, Jaklovce 0 3 2 0 5
Lívia Muranková 9. ZŠ Krosnianska 2, Košice 1 1 3 0 5
Martin Nemjo 8. G. Alejová, Košice 2 2 1 0 5
Michaela Rusnáková 8. G. Alejová, Košice 0 2 2 1 5
75. Sabína Čobádiová 9. ZŠ Severná, Moldava nad Bodvou 1 2 1 0 4
Sára Čopová 9. ZŠ Krosnianska 2, Košice 0 3 1 0 4
Andrea Faguľová 9. ZŠ Školská, Margecany 0 1 3 0 4
Martin Fujda 9. ZŠ Budimír 1 2 1 0 4
Michaela Hartwich 9. ZŠ Švermova, Michalovce 3 1 0 0 4
Stanislav Jochman 9. G. Alejová, Košice 3 0 1 0 4
Gabriela Lukáčová 9. ZŠ Bidovce 1 1 2 0 4
Stanislava Šimková 9. ZŠ Komenského, Smižany 2 1 1 0 4
Dávid Šponták 9. ZŠ Bežovce 0 3 1 0 4
84. Martin Baňacký 9. ZŠ M. R. Štefánika, Trebišov 0 2 1 0 3
Martin Barto 9. ZŠ akad. J. Hronca, Rožňava 0 2 1 0 3
Ondrej Gladiš 9. ZŠ Bohdanovce 2 1 0 0 3
Zuzana Hennelová 9. ZŠ – Grundschule, Gelnica 0 1 2 0 3
Pavol Horňák 9. ZŠ Severná, Moldava nad Bodvou 0 2 1 0 3
Valentín Lužák 9. ZŠ Staničná, Košice 3 0 0 0 3
Vana Maďarová 9. ZŠ SNP, Rozhanovce 0 1 2 0 3
Marek Marcin 9. ZŠ Zalužice 0 0 3 0 3
Paulína Paľová 9. ZŠ T. J. Moussona, Michalovce 1 1 1 0 3
Norbert Popeláš 9. ZŠ – Grundschule, Gelnica 0 2 1 0 3
Liliana Rajcziová 9. ZŠ Jablonov nad Turňou 1 2 0 0 3
Patrik Rusnák 9. G. Alejová, Košice 2 0 1 0 3
Kristián Šafranko 9. ZŠ Kežmarská 30, Košice 1 0 2 0 3
Michaela Valentová 9. ZŠ Tomášikova, Košice 0 3 0 0 3
Mátyás Zagiba 9. ZŠ Ref. kr. cirkvi s VJM, Rožňava 1 0 2 0 3
99. Peter Boroš 9. ZŠ Obchodná, Sečovce 1 0 1 0 2
Jaroslav Bugorčík 9. ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice 2 0 0 0 2
Denis Garčala 9. ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves 0 2 0 0 2
Imrich Hamra 9. ZŠ Školská, Čečejovce 2 0 0 0 2
Lucia Jergová 9. ZŠ Školská, Malá Ida 2 0 0 0 2
Michal Kolcun 8. G. Alejová, Košice 0 1 1 0 2
Peter Kresťanko 9. ZŠ Komenského, Spišská Nová Ves 0 1 1 0 2
Damián Švač 9. ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Spišská Nová Ves 2 0 0 0 2
107. Dalibor Bočo 9. ZŠ Školská, Malá Ida 0 1 0 0 1
Soma Benedek Faber 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 1 0 0 1
Dominik Mulidván 9. ZŠ Školská, Streda nad Bodrogom 0 1 0 0 1
110. Juliana Hockicková 9. ZŠ Pionierska, Čaňa 0 0 0 0 0
Anna Rikková 9. ZŠ Severná, Moldava nad Bodvou 0 0 0 0 0
Maximilián Tóth 9. ZŠ Československej armády, Moldava nad Bodvou 0 0 0 0 0