logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(22. 3. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Andrea Pinke 9. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 6 24 Erzsébet Édes
2. Márk Jánosdeák 9. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 4 1 17 Erzsébet Édes
3. Peter Tóth 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 6 4 6 0 16 Elena Iviczeová
4. Lucia Makaiová 9. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 4 4 1 15 Daniela Geljenová
Tatiana Matejková 9. G. Párovská, Nitra 6 3 6 0 15 Anna Adamíková
Jakub Patrik 9. ZŠ Devínska, Nové Zámky 6 2 6 1 15 Katarína Malíková
Simona Pecsérke 9. ZŠ J. C. Hronského, Šaľa 6 2 6 1 15 Zuzana Kovácsová
Matej Šafařík 9. ZŠ SNP, Šurany 5 6 4 0 15 Katarína Veisová
9. Katarína Gašparovičová 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 2 6 6 0 14 Miroslava Jenisová
10. Ágoston Ďurdík 9. Spojená cirkevná škola Marianum s VJM, Komárno 6 1 0 6 13 Claudia Baloghová
11. Andrea Kramárová 9. ZŠ J. Hollého, Topoľčany 5 1 6 0 12 Elena Chudá
Jana Maľová 9. G. A. Vrábla, Levice 6 2 3 1 12 Zuzana Mesárošová
Jakub Stehlík 9. ZŠ Školská, Rybník 6 4 1 1 12 Anna Pobešková
Richard Szarka 9. ZŠ Ľ. Štúra, Šaľa 0 6 6 0 12 Jana Mihová
ostatní riešitelia
15. Lukáš Balogh 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 2 4 4 0 10
16. Anna Borsíková 9. ZŠ A. Kmeťa, Levice 6 2 0 1 9
Csaba Dékány 9. ZŠ s VJM G. Czuczora, Nové Zámky 6 2 0 1 9
Adam Gajdoš 9. ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany 2 4 2 1 9
Natália Görögová 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 4 3 1 9
Richard Medzihradský 9. G. A. Vrábla, Levice 6 0 2 1 9
21. Radovan Balaščák 9. ZŠ kráľa Svätopluka, Nitra 1 4 3 0 8
Aurel Fenyvesi 9. ZŠ Nábrežná, Nové Zámky 0 4 3 1 8
Tatiana Ondrejková 9. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 2 0 0 8
Katarína Pillárová 9. ZŠ Školská, Močenok 0 4 3 1 8
Karolína Trubíniová 9. G. Golianova, Nitra 6 0 1 1 8
Darina Záhorská 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 5 1 2 0 8
27. Tomáš Hegedűs 9. ZŠ Hradná, Nové Zámky 2 2 2 1 7
Anna Miklášová 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 4 2 1 0 7
Jozef Šprlák 9. ZŠ sv. Don Bosca, Zlaté Moravce 2 4 1 0 7
Ákos Vermes 9. ZŠ M. Korvína s VJM, Kolárovo 6 0 1 0 7
Hortenzia Wollentová 9. ZŠ Mierová, Želiezovce 3 1 2 1 7
32. Lucia Caleková 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 5 1 0 0 6
33. Šimon Tkáč 9. G. Golianova, Nitra 0 4 0 1 5
Matúš Vaňo 9. ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce 1 4 0 0 5
35. Adam Ružička 9. ZŠ G. Bethlena, Nové Zámky 0 1 2 1 4
Mónika Svitek 9. ZŠ J. Kovátsa s VJM, Bátorove Kosihy 2 0 2 0 4
37. Bence Szabó 9. ZŠ P. Pázmánya s VJM, Šaľa 0 2 1 0 3
38. Mária Elizabeth Dóczé 9. ZŠ J. Kossányiho s VJM, Svätý Peter 1 1 0 0 2
39. Amália Kelemenová 9. ZŠ Nábrežná, Nové Zámky 0 1 0 0 1
40. Matúš Bolemant 9. ZŠ Rozmarínová, Komárno 0 0 0 0 0
Roderik Decsi 9. ZŠ Mostná, Nové Zámky 0 0 0 0 0