logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(12. 4. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Richard Bíró 2. G. I. Kupca, Hlohovec 6 1 6 4 17 Zlatica Drusánková
Katarína Labancová 2. G. J. Hollého, Trnava 6 6 3 2 17 Veronika Gabaľová
3. Kristína Korecová 2. G. I. Kupca, Hlohovec 6 0 6 4 16 Zlatica Drusánková
4. Eva Herencsárová 2. G. Z. Kodálya, Galanta 6 5 0 4 15 Ilona Szentandrási
Lázár Bence Kis 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 2 6 1 15 Iván Penzinger, József Mészáros
6. Laura Barcziová 2. G. J. Matúšku, Galanta 6 0 6 2 14 Eva Navrátilová
Andrej Horník 2. G. A. Merici, Trnava 6 0 6 2 14 Karol Gajdoš
8. Veronika Funková 2. G. L. Novomeského, Senica 6 0 6 1 13 Eva Millová
Michal Salášek 2. G. F. V. Sasinka, Skalica 4 1 6 2 13 Jozef Formánek
10. István Juhász 2. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 6 2 4 0 12 Lajos Both
11. Martin Miklovič 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 0 4 1 11 Mária Maceková
ostatní riešitelia
12. Ivan Vykopal 2. G. J. Hollého, Trnava 6 0 1 1 8 Veronika Gabaľová
13. Barnabás Mórocz 2. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 6 1 0 0 7 Lajos Both
Ondrej Šatala 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 0 6 0 1 7 Jana Dugátová
15. Dušan Daniel 2. G. J. Bosca, Šaštín-Stráže 6 0 0 0 6 Marek Šefčík
Magdaléna Ondrušková 2. G. J. Hollého, Trnava 6 0 0 0 6 Veronika Gabaľová
17. Samuel Križan 2. G. L. Novomeského, Senica 0 0 1 2 3 Eva Millová
18. Lukáš Behan 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 1 0 0 0 1 Jana Dugátová
Monika Cepková 2. G. J. Hollého, Trnava 0 1 0 0 1 Veronika Gabaľová
Martina Kudláčová 2. G. J. Hollého, Trnava 0 0 0 1 1 Veronika Gabaľová