logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (85.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LC  ✓                  ✓ 
PT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                     
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL       ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓                  ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(22. 3. 2016)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Dominik Bielik 9. ZŠ Kátlovce 6 3 6 0 15
2. Kristián Gogora 9. ZŠ s VJM Hlavná, Holice 6 2 0 6 14
Marcell Jávorka 9. ZŠ M. Korvína s VJM, Šamorín 2 6 6 0 14
Jakub Jobus 9. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 2 6 0 14 Miroslava Kubalová
5. Adam Borčány 9. ZŠ Podzámska, Hlohovec 6 3 4 0 13 Daniela Jančovičová
Orsolya Németh 9. ZŠ J. Aranya s VJM, Okoč 1 6 6 0 13
7. Barbara Kozmér 9. ZŠ I. Széchenyiho s VJM, Horné Saliby 6 0 6 0 12
Oliver Vladovič 9. ZŠ J. Fándlyho, Sereď 6 3 3 0 12 Beáta Petrášová
ostatní riešitelia
9. Šimon Drlička 9. G. J. Matúšku, Galanta 6 1 4 0 11
10. Bettina Baráthová 9. ZŠ M. Korvína s VJM, Šamorín 2 6 2 0 10
Adam Gažovič 9. ZŠ Podzámska, Hlohovec 6 1 3 0 10 Daniela Jančovičová
Tomáš Lukáč 9. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 2 2 0 10 Miroslava Kubalová
Jakub Sobota 9. G. I. Kupca, Hlohovec 6 0 4 0 10 Zlatica Drusánková
14. Bálint Cséfalvay 9. ZŠ B. Bartóka s VJM, Veľký Meder 1 0 2 6 9
15. Adam Chalúpek 9. Stredná športová škola J. Herdu, Trnava 6 1 1 0 8 Zdenka Študencová
Martin Krivošík 9. ZŠ J. A. Komenského, Sereď 6 0 2 0 8 Eva Válkyová
Katarína Langová 9. ZŠ Školská, Holíč 6 1 1 0 8 Oľga Hlavatá
Péter Szalai 9. ZŠ G. Szabóa s VJM, Dunajská Streda 0 0 2 6 8
19. András Nagy 9. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 0 1 6 0 7
20. Natália Bubáková 0. G. J. Hollého, Trnava 0 0 6 0 6 Veronika Gabaľová
Tomáš Ganz 9. ZŠ Andreja Kubinu, Trnava 6 0 0 0 6 Veronika Tibenská
Veronika Mitická 9. ZŠ J. Bottu, Trnava 0 3 3 0 6 Gabriela Hakáčová
23. Veronika Jelinková 9. G. V. Mihálika, Sereď 0 4 1 0 5 Eva Stanková
Janka Raciková 9. G. I. Kupca, Hlohovec 0 2 3 0 5 Zlatica Drusánková
25. Barbora Betušová 9. G. M. R. Štefánika, Šamorín 2 2 0 0 4 Monika Firbasová
Karola Szalaiová 9. ZŠ I. Széchenyiho s VJM, Horné Saliby 1 1 2 0 4
27. Richard Hamerlík 9. Stredná športová škola J. Herdu, Trnava 0 0 3 0 3 Zdenka Študencová
Matej Rennár 9. ZŠ Školská, Pata 0 1 2 0 3
29. Péter Bugár 9. ZŠ s VJM Školská, Trstice 0 2 0 0 2
Nikolas Maruna 9. ZŠ J. Fándlyho, Sereď 0 1 1 0 2 Beáta Petrášová
Janka Raganová 9. ZŠ M. Bela, Šamorín 0 0 2 0 2 Adela Drusková
32. Dominika Chlebíková 9. ZŠ J. Fándlyho, Sereď 0 1 0 0 1 Beáta Petrášová
Martina Sabová 9. G. L. Novomeského, Senica 0 1 0 0 1