logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )
(17.24. 4. 2016, Bratislava)

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Tomáš Kekeňák 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 20 17 12 10.5 10.5 12 6 51 88
2. Samuel Sládek 4. G. A. Bernoláka, Námestovo 9 17 11.5 13.5 6 12 12 55 81
3. Slavomír Hanzely 4. G. J. A. Raymana, Prešov 15 15 12 10.5 6 6 8 42.5 72.5
4. Zuzana Frankovská 4. G. Jura Hronca, Bratislava 18 16 8 6.5 8 8.5 7 38 72
5. Peter Súkeník 4. G. Veľká okružná, Žilina 8 14 8.5 14 10 12 4 48.5 70.5
6. Tomáš Sásik 2. G. Grösslingová, Bratislava 15 8 12 10 10 8 6 46 69
7. Jozef Lipták 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 11 15 10.5 7 0 5.5 16 39 65
8. Juraj Bodík 4. G. Grösslingová, Bratislava 13 9 8.5 12.5 5.5 8 6 40.5 62.5
9. Ákos Záhorský 2. G. Mládežnícka, Šahy 9 9 12 12 4 7 6 41 59
10. Alan Marko 2. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 10 9.5 11.5 5 5.5 11 42.5 58.5
11. Peter Ralbovský 3. G. Jura Hronca, Bratislava 10 11 12 4.5 1.5 6.5 8 32.5 53.5
12. Jakub Mach 3. G. Poštová, Košice 1 19 8 4.5 6.5 4 6 29 49
13. Jakub Cehula 4. G. P. O. Hviezdoslava, Kežmarok 9 13 1 8 6 6 2 23 45
Arthur Petráš 4. ŠpMNDaG, Bratislava 4 15 1 8.5 4 5.5 7 26 45
15. Daniel Onduš 4. G. Alejová, Košice 11 8 7.5 3 0 5 7 22.5 41.5
16. Juraj Halabrin 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 9 1.5 8.5 0 4.5 6 20.5 36.5
17. Gergely Bukovszky 4. G. H. Selyeho, Komárno 2 17 2.5 7.5 0.5 2 1 13.5 32.5
18. Paulína Smolárová 2. ŠpMNDaG, Bratislava 6 10 0 5.5 0 5 1 11.5 27.5
19. Pavol Kollár 1. G. Grösslingová, Bratislava 7 9 0 0 1.5 5 2 8.5 24.5
CK MO, 1. deň
meno123
1. Tomáš Kekeňák 6 7 7 20
2. Zuzana Frankovská 7 7 4 18
3. Slavomír Hanzely 6 2 7 15
Tomáš Sásik 1 7 7 15
5. Juraj Bodík 6 0 7 13
6. Jozef Lipták 4 7 0 11
Daniel Onduš 7 0 4 11
8. Peter Ralbovský 3 7 0 10
9. Jakub Cehula 7 2 0 9
Samuel Sládek 6 3 0 9
Ákos Záhorský 7 2 0 9
12. Peter Súkeník 1 7 0 8
13. Juraj Halabrin 2 5 0 7
Pavol Kollár 2 0 5 7
15. Alan Marko 4 2 0 6
Paulína Smolárová 6 0 0 6
17. Arthur Petráš 2 0 2 4
18. Gergely Bukovszky 2 0 0 2
19. Jakub Mach 1 0 0 1
priemer4.23.12.39.5
CK MO, 2. deň
meno456
1. Jakub Mach 5 7 7 19
2. Gergely Bukovszky 7 3 7 17
Tomáš Kekeňák 7 3 7 17
Samuel Sládek 7 3 7 17
5. Zuzana Frankovská 2 7 7 16
6. Slavomír Hanzely 7 1 7 15
Jozef Lipták 7 2 6 15
Arthur Petráš 7 1 7 15
9. Peter Súkeník 7 7 0 14
10. Jakub Cehula 5 1 7 13
11. Peter Ralbovský 5 1 5 11
12. Alan Marko 2 1 7 10
Paulína Smolárová 2 1 7 10
14. Juraj Bodík 6 1 2 9
Juraj Halabrin 7 1 1 9
Pavol Kollár 7 1 1 9
Ákos Záhorský 2 7 0 9
18. Daniel Onduš 0 1 7 8
Tomáš Sásik 0 1 7 8
priemer4.82.65.212.7
výberové sústredenie, 1. deň
meno1234
1. Slavomír Hanzely 3.5 0.5 4 4 12
Tomáš Kekeňák 4 4 4 0 12
Peter Ralbovský 4 0 4 4 12
Tomáš Sásik 4 - 4 4 12
Ákos Záhorský 0 4 4 4 12
6. Samuel Sládek 3 4 4 0.5 11.5
7. Jozef Lipták 3 3.5 3 1 10.5
8. Alan Marko 4 1 0.5 4 9.5
9. Juraj Bodík 1 0 4 3.5 8.5
Peter Súkeník - 4 4 0.5 8.5
11. Zuzana Frankovská 4 0 3.5 0.5 8
Jakub Mach 4 0 4 0 8
13. Daniel Onduš 3 0 4 0.5 7.5
14. Gergely Bukovszky 0 - 2 0.5 2.5
15. Juraj Halabrin 0 0 1 0.5 1.5
16. Jakub Cehula 1 0 - 0 1
Arthur Petráš 1 - 0 0 1
18. Pavol Kollár 0 0 - 0 0
Paulína Smolárová 0 - - 0 0
priemer2.11.12.61.36.9
výberové sústredenie, 2. deň
meno1234
1. Peter Súkeník 4 4 2 4 14
2. Samuel Sládek 4 1.5 4 4 13.5
3. Juraj Bodík 0.5 4 4 4 12.5
4. Ákos Záhorský 4 0 4 4 12
5. Alan Marko 4 4 3.5 0 11.5
6. Slavomír Hanzely 1.5 1 4 4 10.5
Tomáš Kekeňák 4 2.5 0 4 10.5
8. Tomáš Sásik 2 0 4 4 10
9. Juraj Halabrin 4 0.5 0 4 8.5
Arthur Petráš 3.5 1 0 4 8.5
11. Jakub Cehula 4 0 0 4 8
12. Gergely Bukovszky 0 0.5 3 4 7.5
13. Jozef Lipták 4 1.5 1.5 0 7
14. Zuzana Frankovská 4 1 0 1.5 6.5
15. Paulína Smolárová 1.5 - - 4 5.5
16. Jakub Mach 0 0.5 0 4 4.5
Peter Ralbovský 0 2.5 2 0 4.5
18. Daniel Onduš 0 - 0 3 3
19. Pavol Kollár 0 - 0 0 0
priemer2.31.11.62.97.9
výberové sústredenie, 3. deň
meno123
1. Tomáš Kekeňák 6 0 4.5 10.5
2. Tomáš Sásik 6 0 4 10
Peter Súkeník 6 0 4 10
4. Zuzana Frankovská 6 0 2 8
5. Jakub Mach 1.5 0 5 6.5
6. Jakub Cehula 5.5 0 0.5 6
Slavomír Hanzely 6 0 0 6
Samuel Sládek 6 0 0 6
9. Juraj Bodík 0.5 0 5 5.5
10. Alan Marko 5 0 - 5
11. Arthur Petráš 0 0 4 4
Ákos Záhorský 3 1 - 4
13. Pavol Kollár 1 0 0.5 1.5
Peter Ralbovský 0 0 1.5 1.5
15. Gergely Bukovszky 0.5 0 0 0.5
16. Juraj Halabrin 0 0 0 0
Jozef Lipták 0 0 0 0
Daniel Onduš 0 0 0 0
Paulína Smolárová - 0 - 0
priemer2.70.11.54.3
výberové sústredenie, 4. deň
meno1234
1. Tomáš Kekeňák 4 4 4 0 12
Samuel Sládek 4 4 0 4 12
Peter Súkeník 4 4 - 4 12
4. Zuzana Frankovská 4 4 0 0.5 8.5
5. Juraj Bodík 4 4 0 - 8
Tomáš Sásik 4 4 0 0 8
7. Ákos Záhorský 3 4 0 0 7
8. Peter Ralbovský 3.5 3 0 - 6.5
9. Jakub Cehula 4 2 0 0 6
Slavomír Hanzely 1.5 2.5 0 2 6
11. Jozef Lipták 3 2 0 0.5 5.5
Alan Marko 4 1.5 0 0 5.5
Arthur Petráš 4 1.5 0 0 5.5
14. Pavol Kollár 4 1 - 0 5
Daniel Onduš 3 2 0 0 5
Paulína Smolárová 3.5 1.5 0 0 5
17. Juraj Halabrin 4 0.5 0 0 4.5
18. Jakub Mach 4 0 0 0 4
19. Gergely Bukovszky 0.5 1.5 0 0 2
priemer3.42.30.20.56.4
výberové sústredenie, 5. deň
meno123
1. Jozef Lipták 6 6 4 16
2. Samuel Sládek 6 6 0 12
3. Alan Marko 6 5 0 11
4. Slavomír Hanzely 3 3 2 8
Peter Ralbovský 1 5 2 8
6. Zuzana Frankovská 2 4 1 7
Daniel Onduš 1 6 0 7
Arthur Petráš 1 6 0 7
9. Juraj Bodík 0 6 0 6
Juraj Halabrin 0 6 0 6
Tomáš Kekeňák 0 6 0 6
Jakub Mach 0 6 0 6
Tomáš Sásik 0 6 0 6
Ákos Záhorský 1 3 2 6
15. Peter Súkeník 0 4 - 4
16. Jakub Cehula 1 1 0 2
Pavol Kollár 1 1 0 2
18. Gergely Bukovszky 0 1 - 1
Paulína Smolárová 0 1 0 1
priemer1.54.30.66.4