logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

MEMO (adresa na zdieľanie: )
(21.27. 8. 2017, Litva, Vilnius)

menoročník, škola1.2.3.4.cena
Lucia Krajčoviechová 1. G. Jura Hronca, Bratislava 7 8 1 1 17 bronz
Michal Staník 2. G. Ľ. Štúra, Trenčín 6 4 1 3 14 bronz
Dávid Mišiak 2. G. Jura Hronca, Bratislava 3 8 0 1 12 ČU
Pavol Kebis 2. G. Jura Hronca, Bratislava 2 8 1 0 11 ČU
Samuel Krajči 2. G. Alejová, Košice 0 8 1 0 9 ČU
Alan Marko 3. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 5 3 0 0 8
menoštát sort1.2.3.4.cena
1. Dániel Simon Maďarsko 8 8 8 8 32 zlato
2. Damian Burczyk Poľsko 8 8 8 4 28 zlato
3. Balázs Bukva Maďarsko 8 8 3 7 26 zlato
4. András Imolay Maďarsko 8 8 1 8 25 zlato
Andrei Shakel Bielorusko 8 8 1 8 25 zlato
Uladzislau Siavets Bielorusko 8 7 2 8 25 zlato
Tadej Petar Tukara Chorvátsko 8 8 1 8 25 zlato
8. Matěj Doležálek Česká rep. 8 8 0 8 24 striebro
9. Arina Goloubitskaya Bielorusko 8 5 2 8 23 striebro
10. Orsolya Lili Janzer Maďarsko 8 7 0 6 21 striebro
Jakub Kamiński Poľsko 6 7 0 8 21 striebro
Michał Siennicki Poľsko 8 1 8 4 21 striebro
13. Christoph Börger Nemecko 8 3 1 8 20 striebro
Benedikt Fröhlich Nemecko 8 8 0 4 20 striebro
Luka Horjak Slovinsko 8 8 2 2 20 striebro
Aleksandra Kowalska Poľsko 8 5 1 6 20 striebro
Nejc Zajc Slovinsko 6 3 8 3 20 striebro
18. Noel Lakić Chorvátsko 8 2 1 8 19 bronz
Luka Šimek Chorvátsko 8 8 2 1 19 bronz
20. Josef Minařík Česká rep. 8 2 0 8 18 bronz
David Opalič Slovinsko 6 8 1 3 18 bronz
Bálint Zsigri Maďarsko 4 8 1 5 18 bronz
23. Lucia Krajčoviechová Slovensko 7 8 1 1 17 bronz
24. Raphael Angst Švajčiarsko 7 8 1 0 16 bronz
Aliaksandr Kazakou Bielorusko 5 3 8 0 16 bronz
Ivan Sinčić Chorvátsko 8 3 1 4 16 bronz
27. Aleksandra-Saša Božović Chorvátsko 8 3 0 4 15 bronz
Zoltán Molnár-Sáska Maďarsko 6 8 1 0 15 bronz
29. Michal Staník Slovensko 6 4 1 3 14 bronz
Filip Svoboda Česká rep. 8 5 0 1 14 bronz
31. Kerrin Bielser Nemecko 3 8 2 0 13 bronz
Ana Meta Dolinar Slovinsko 3 8 2 0 13 bronz
Christian Lange Nemecko 4 8 0 1 13 bronz
Jacek Salata Poľsko 2 7 0 4 13 bronz
Linus Seifert Nemecko 2 8 1 2 13 bronz
36. Marco Cavaleri Švajčiarsko 8 1 0 3 12 ČU
Andraž Maier Slovinsko 8 1 2 1 12 ČU
Dávid Mišiak Slovensko 3 8 0 1 12 ČU
Radek Olšák Česká rep. 2 8 2 0 12 ČU
40. Marko Čmrlec Slovinsko 0 8 0 3 11 ČU
Łukasz Kamiński Poľsko 1 5 0 5 11
Pavol Kebis Slovensko 2 8 1 0 11 ČU
Dominykas Marma Litva 4 2 0 5 11
Matthew Meyer Švajčiarsko 8 3 0 0 11 ČU
45. Tea Arvaj Chorvátsko 3 3 0 4 10
Jakob de Raaij Rakúsko 4 5 1 0 10
Vilandas Navickas Litva 6 2 0 2 10
48. Tautvydas Jasiūnas Litva 8 0 1 0 9 ČU
Samuel Krajči Slovensko 0 8 1 0 9 ČU
Tomáš Perutka Česká rep. 5 4 0 0 9
Lizaveta Puzyna Bielorusko 6 3 0 0 9
Veronika Schreitter Rakúsko 0 8 1 0 9 ČU
Nadja Vohradsky Rakúsko 1 7 0 1 9
54. Yuliya Kryvitskaya Bielorusko 3 3 0 2 8
Alan Marko Slovensko 5 3 0 0 8
Anaëlle Pfister Švajčiarsko 6 1 0 1 8
57. Pijus Bradulskis Litva 1 5 1 0 7
Carmen Brannath Nemecko 2 5 0 0 7
59. Bibin Muttappillil Švajčiarsko 3 3 0 0 6
Jiří Škrobánek Česká rep. 2 3 0 1 6
61. Ieva Elija Jucevičiūtė Litva 3 2 0 0 5
Thomas Speckhofer Rakúsko 2 2 0 1 5
63. Stefanie Rauch Rakúsko 0 2 2 0 4
Lydia Rysavy Rakúsko 0 4 0 0 4
65. Yunshu Ouyang Švajčiarsko 0 3 0 0 3
66. Aleksandras Melnik Litva 2 0 0 0 2
súťaž jednotlivcov
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. Z S B ČU
Maďarsko 42 47 14 34 137 3 1 2
Poľsko 33 33 17 31 114 1 3 1
Bielorusko 38 29 13 26 106 2 1 1
Chorvátsko 43 27 5 29 104 1 4
Slovinsko 31 36 15 12 94 2 2 2
Nemecko 27 40 4 15 86 2 3
Česká rep. 33 30 2 18 83 1 2 1
Slovensko 23 39 4 5 71 2 3
Švajčiarsko 32 19 1 4 56 1 2
Litva 24 11 2 7 44 1
Rakúsko 7 28 4 2 41 1

súťaž družstiev
štát1.2.3.4.5.6.7.8.
1. Poľsko 8 8 8 2 8 0 8 8 50
2. Slovinsko 8 2 8 2 8 8 8 6 50
3. Maďarsko 8 2 8 2 8 1 8 8 45
4. Chorvátsko 8 2 8 1 8 1 8 8 44
5. Bielorusko 4 5 8 0 8 5 8 6 44
6. Slovensko 8 1 8 1 8 0 8 8 42
7. Švajčiarsko 8 0 8 0 7 0 8 8 39
8. Nemecko 8 8 0 1 3 0 8 8 36
9. Rakúsko 7 8 4 0 0 0 8 8 35
10. Česká rep. 8 1 4 2 7 0 5 8 35
11. Litva 7 1 8 0 1 0 5 6 28

Úspešnosť účastníkov tejto MEMO na nasledujúcich IMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

IMO 2018
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
49. – 60. Luka Horjak Slovinsko 7 7 0 7 7 2 30 striebro
61. – 86. Balázs Bukva Maďarsko 7 7 0 7 7 1 29 striebro
87. – 110. András Imolay Maďarsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
122. – 130. Orsolya Lili Janzer Maďarsko 7 2 2 7 7 1 26 striebro
122. – 130. Tadej Petar Tukara Chorvátsko 7 5 0 7 7 0 26 striebro
131. – 146. Christoph Börger Nemecko 7 2 0 7 7 2 25 striebro
174. – 192. Marko Čmrlec Slovinsko 7 4 0 7 4 0 22 bronz
193. – 203. Lucia Krajčoviechová Slovensko 7 2 0 7 5 0 21 bronz
215. – 227. Michal Staník Slovensko 2 3 0 7 7 0 19 bronz
250. – 270. Samuel Krajči Slovensko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
250. – 270. Veronika Schreitter Rakúsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
271. – 289. Dominykas Marma Litva 7 1 0 7 1 0 16 bronz
290. – 306. Andraž Maier Slovinsko 7 0 0 7 1 0 15 ČU
290. – 306. Vilandas Navickas Litva 7 5 0 2 1 0 15 ČU
290. – 306. David Opalič Slovinsko 5 2 0 7 1 0 15 ČU
320. – 337. Matěj Doležálek Česká rep. 7 4 0 0 2 0 13 ČU
368. – 390. Radek Olšák Česká rep. 1 0 0 7 1 1 10 ČU
430. – 440. Marco Cavaleri Švajčiarsko 2 0 0 4 1 0 7
452. – 469. Jakob de Raaij Rakúsko 0 2 0 2 1 0 5
486. – 510. Raphael Angst Švajčiarsko 0 1 0 2 0 0 3
IMO 2019
menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
55. – 64. Michal Staník Slovensko 7 1 7 7 7 0 29 striebro
65. – 100. Marko Čmrlec Slovinsko 7 1 7 6 7 0 28 striebro
65. – 100. Bálint Zsigri Maďarsko 7 0 7 7 7 0 28 striebro
132. – 142. Luka Horjak Slovinsko 7 1 7 3 7 0 25 striebro
168. – 213. Matěj Doležálek Česká rep. 7 1 0 7 7 0 22 bronz
214. – 244. Raphael Angst Švajčiarsko 6 1 0 7 7 0 21 bronz
214. – 244. Josef Minařík Česká rep. 7 0 0 7 7 0 21 bronz
256. – 266. Jakob de Raaij Rakúsko 4 7 0 1 7 0 19 bronz
267. – 274. Noel Lakić Chorvátsko 7 2 0 7 2 0 18 bronz
303. – 325. Dominykas Marma Litva 7 0 0 7 2 0 16 ČU
402. – 416. Samuel Krajči Slovensko 1 0 1 1 7 0 10 ČU
417. – 443. Matthew Meyer Švajčiarsko 6 1 0 0 2 0 9