logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (86.3%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR       ✓   ✓   ✓      
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓                  ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY       ✓   ✓   ✓      
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(10. 1. 2017)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Tomáš Sásik 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 5 6 22 Martin Kollár
2. Peter Ralbovský 4. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 1 6 18 František Kosper
3. Pavol Kebis 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 0 6 17 Dávid Mišiak
4. Dávid Mišiak 2. G. Jura Hronca, Bratislava 3 6 1 6 16 Martin Vodička
5. Pavol Kollár 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 1 6 15 Martin Kollár
Peter Onduš 3. ŠpMNDaG, Bratislava 6 2 1 6 15 Jakub Krchňavý, Anton Belan
7. Lucia Krajčoviechová 1. G. Jura Hronca, Bratislava 3 4 1 6 14 Martin Vodička, Michal Tóth
ostatní riešitelia
8. Sára Kuťková 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 0 6 8
Miroslav Macko 1. ŠpMNDaG, Bratislava 5 0 3 0 8
Jakub Parada 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 2 8 Martin Kollár
11. Ján Letovanec 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 2 0 0 7
12. Martin Marek 3. G. Jura Hronca, Bratislava 5 1 0 0 6
Michal Molnár 2. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 1 2 6
Matej Parada 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 2 1 2 6
Paulína Smolárová 3. ŠpMNDaG, Bratislava 5 0 1 0 6
16. Juraj Halabrin 4. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 0 0 5
Jakub Hluško 2. ŠpMNDaG, Bratislava 3 1 1 0 5
Monika Machalová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 0 0 5
Michal Mráz 2. ŠpMNDaG, Bratislava 1 0 0 4 5
20. Jozef Fülöp 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 1 2 0 4
21. Miloš Travěnec 2. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 1 0 3
22. Jakub Pravda 1. ŠpMNDaG, Bratislava 2 0 0 0 2
23. Adam Bojkovský 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 0 1
Richard Oravkin 2. 1. súkromné gymn., Bratislava 1 0 0 0 1
25. Andrej Bederka 2. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 0 0 0
Peter Eller 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 0 0 0
Tomáš Šimek 9. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 0 0 0