logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (86.3%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR       ✓   ✓   ✓      
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓                  ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY       ✓   ✓   ✓      
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(21. 3. 2017)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Radka Bírová 9. ZŠ J. G. Tajovského, Senec 6 6 6 6 24
Hana Derková 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24
Helena Kukuľová 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24
4. Minh Dang Huy 8. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 6 23
Filip Lepieš 9. G. Bilíkova, Bratislava 6 5 6 6 23
Tereza Škublová 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 6 23
Samuel Wittlinger 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 5 23
8. Václav Gregor 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 5 6 22
Benjamín Hučko 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 5 6 22
10. Matej Urban 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 6 6 21
11. Filip Šimůnek 9. Súkromná ZŠ Bajkalská, Bratislava 6 4 4 6 20
Ela Vojtková 8. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 2 6 20
13. Michal Farnbauer 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 1 6 19
14. Jakub Čupka 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 1 18
Terézia Gurová 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 1 18
Marek Opalek 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 1 18
Patrik Ragan 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 3 6 18
18. Daniel Kaiser 9. Ev. lýceum Palisády, Bratislava 6 6 5 0 17
Martin Karšai 9. SŠ Tilgnerova, Bratislava 6 0 5 6 17
Tereza Ležovičová 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 0 17
Adam Rajský 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 0 17
Vladimír Vozár 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 0 17
Daniel Zliechovec 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 4 1 17
24. Adam Helbich 9. G. L. Novomeského, Bratislava 6 6 4 0 16
Adriana Janáčková 9. ZŠ Beňovského, Bratislava 6 5 5 0 16
Lucia Nováková 9. G. J. Papánka, Bratislava 6 4 6 0 16
Viktória Pravdová 9. G. L. Novomeského, Bratislava 0 4 6 6 16
Martin Šimo 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 4 1 16
29. Marián Bednár 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 4 5 0 15
Barbora Hamidová 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 4 5 0 15
Eliška Macáková 6. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 6 3 6 0 15
32. Jakub Duchaj 9. G. Grösslingová, Bratislava 0 5 3 6 14
Lukáš Lovás 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 2 0 14
34. Tomáš Balogh 9. ZŠ Sokolíkova, Bratislava 6 0 6 1 13
Benjamín Benčík 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 2 0 13
Tereza Vranová 9. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 2 0 13
37. Alex Gašparíková 9. ZŠ Karloveská, Bratislava 1 5 3 3 12
Michal Neogrády 9. ZŠ Matky Alexie, Bratislava 6 6 0 0 12
ostatní riešitelia
39. Martin Oravec 9. ZŠ Kollárova, Svätý Jur 6 5 0 0 11
40. Michal Bartek 9. SŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava 4 3 3 0 10
Lucia Kočišová 9. ZŠ Karloveská, Bratislava 6 3 1 0 10
Daniel Krajčovič 9. ZŠ Školská, Tomášov 4 6 0 0 10
Jakub Suchánek 9. G. Grösslingová, Bratislava 2 3 5 0 10
44. Samuel Čaputa 9. ZŠ Lachova, Bratislava 4 5 0 0 9
Simona Jančeková 9. G. Jura Hronca, Bratislava 4 5 0 0 9
Veronika Kováčová 9. ZŠ Ľ. Štúra, Modra 2 5 2 0 9
Soňa Ondrejčáková 9. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 2 1 9
48. Tatiana Kalužová 9. G. Pankúchova, Bratislava 6 2 0 0 8
49. Jozef Ďuračka 9. G. Hubeného, Bratislava 0 4 3 0 7
Samuel Švec 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 0 0 7
51. Miroslav Molnár 9. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 0 0 6
Hanka Slobodová 9. Ev. lýceum Palisády, Bratislava 2 1 3 0 6
Adrián Šegeda 9. ZŠ Borodáčova, Bratislava 0 5 1 0 6
54. Lujza Laudová 9. G. F. G. Lorcu, Bratislava 2 1 2 0 5
55. Ruben Koreň 9. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 0 0 4