logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (86.3%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR       ✓   ✓   ✓      
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓                  ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY       ✓   ✓   ✓      
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(10. 1. 2017)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Jakub Mach 4. G. Poštová, Košice 5 6 4 0 15 Monika Molokáčová
2. Martin Melicher 2. G. Poštová, Košice 4 5 5 0 14 Otto Révész, Silvia Görcsösová
3. Pavol Drotár 4. G. Poštová, Košice 6 1 0 6 13 Monika Molokáčová
4. Laura Vištanová 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 2 0 4 6 12 Silvia Kekeňáková
5. Martin Spišák 3. G. Alejová, Košice 2 0 3 6 11 Jana Krajčiová
ostatní riešitelia
6. Jakub Pohly 3. G. Poštová, Košice 6 1 0 2 9 Andrea Komjátiová
7. Samuel Krajči 2. G. Alejová, Košice 0 2 0 6 8 Viera Vodičková
Juraj Mičko 4. G. Poštová, Košice 2 0 0 6 8 Monika Molokáčová
9. Zoltán Hanesz 4. G. Poštová, Košice 5 2 0 0 7 Monika Molokáčová
Martin Števko 2. G. Alejová, Košice 4 2 0 1 7 Viera Vodičková
11. Daniel Herman 4. G. Šrobárova, Košice 1 2 3 0 6 Ladislav Spišiak
12. Katarína Kuľková 3. G. Poštová, Košice 3 0 0 2 5 Andrea Komjátiová
13. Katarína Dančejová 3. G. P. Horova, Michalovce 0 2 0 2 4 Lucián Gonda
Štefan Janočko 3. G. Alejová, Košice 2 0 0 2 4 Viera Vodičková
Natália Tóthová 3. G. Alejová, Košice 0 3 1 0 4 Viera Vodičková
16. Sára Belejová 3. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 2 3 Lucián Gonda
Viktória Brezinová 2. G. Alejová, Košice 2 1 0 0 3 Viera Vodičková
Martin Mihálik 2. G. Alejová, Košice 3 0 0 0 3 Viera Vodičková
Michal Pándy 4. G. Poštová, Košice 2 0 1 0 3 Monika Molokáčová
Rastislav Špakovský 3. G. Poštová, Košice 3 0 0 0 3 Andrea Komjátiová
Kristína Štafurová 3. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 2 3 Lucián Gonda
22. Levente Faber 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 1 1 0 0 2 István Miko
Juraj Jursa 3. G. Alejová, Košice 2 0 0 0 2 Viera Vodičková
Rudolf Lukáč 3. G. Opatovská, Košice 1 0 1 0 2
Marek Podžuban 3. G. P. Horova, Michalovce 2 0 0 0 2 Lucián Gonda
Jakub Polák 3. G. Komenského, Trebišov 0 0 0 2 2 Róbert Janok
Ján Popeláš 3. G. Alejová, Košice 2 0 0 0 2 Jana Krajčiová
Katarína Skopalová 3. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 1 2 Lucián Gonda
Adam Varga 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 2 2
30. Lívia Kováčová 3. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 1 0 0 0 1
Martin Mucha 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 1 0 0 0 1
Martina Timková 3. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 0 1 Lucián Gonda
33. Tomáš Babjak 4. G. Komenského, Trebišov 0 0 0 0 0 Miroslava Lešová
Tomáš Baboš 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0
Matej Genči 3. G. Poštová, Košice 0 0 0 0 0 Andrea Komjátiová
Štefan Jackovič 3. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0
Martin Kondrát 3. SOŠ technická, Michalovce 0 0 0 0 0
Adrián Lacko 3. G. Alejová, Košice 0 0 0 0 0 Viera Vodičková
Tomáš Lincéni 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0
Katarína Mydlová 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0
Juraj Orenčák 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0
Adam Petík 3. G. Alejová, Košice 0 0 0 0 0 Jana Krajčiová