logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (86.3%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR       ✓   ✓   ✓      
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓                  ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY       ✓   ✓   ✓      
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(11. 4. 2017)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Branislav Pastula 1. G. Poštová, Košice 6 6 6 6 24 Barunka Kočí Missbachová
2. Radovan Lascsák 1. G. Poštová, Košice 6 6 5 6 23 Barunka Kočí Missbachová
Michal Masrna 1. G. Poštová, Košice 6 6 5 6 23 Barunka Kočí Missbachová
Marcel Polák 1. G. P. Horova, Michalovce 5 6 6 6 23 Ľubomír Hajdanka
Matej Tarča 1. G. Poštová, Košice 6 6 5 6 23 Barunka Kočí Missbachová
6. Matej Hanus 1. G. Poštová, Košice 6 6 4 6 22 Barunka Kočí Missbachová
Norbert Micheľ 9. ZŠ Krosnianska 4, Košice 5 6 5 6 22 Ľubica Hažírová
Samuel Peťura 1. G. M. R. Štefánika, Košice 6 6 5 5 22 Taťána Marková
Róbert Sabovčík 1. G. Poštová, Košice 5 6 5 6 22 Barunka Kočí Missbachová
10. Katarína Demčáková 1. G. Poštová, Košice 6 5 4 6 21 Barunka Kočí Missbachová
Peter Ridilla 1. G. Poštová, Košice 5 6 5 5 21 Barunka Kočí Missbachová
12. Tomáš Chovančák 1. G. Poštová, Košice 6 6 5 3 20 Barunka Kočí Missbachová
Tomáš Krupa 1. G. Poštová, Košice 6 4 5 5 20 Barunka Kočí Missbachová
Tomáš Oltman 1. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 4 6 4 6 20 Silvia Kekeňáková
15. Soma Benedek Faber 1. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 2 6 5 6 19 Silvia Kekeňáková
Martin Albert Gbúr 1. G. Poštová, Košice 6 6 4 3 19 Barunka Kočí Missbachová
Patrik Paľovčík 1. G. Poštová, Košice 6 6 1 6 19 Barunka Kočí Missbachová
18. Ronald Doboš 1. G. Poštová, Košice 6 6 0 6 18 Barunka Kočí Missbachová
Tomáš Jusko 1. G. Šrobárova, Košice 6 6 0 6 18 Ladislav Spišiak
Marián Kravec 1. G. P. Horova, Michalovce 5 6 6 1 18 Ľubomír Hajdanka
21. Marek Ihnát 1. G. P. Horova, Michalovce 0 6 5 6 17 Ľubomír Hajdanka
Miriam Magočiová 1. G. Poštová, Košice 4 6 1 6 17 Andrea Komjátiová
23. Jakub Fedor 1. G. Šrobárova, Košice 5 6 0 5 16 Ladislav Spišiak
24. Adam Mydla 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 4 6 1 4 15 Ľubomír Horváth
25. Samuel Benko 1. G. Alejová, Košice 4 4 6 0 14 Viera Vodičková
David Kukoricás 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 1 6 1 6 14 Silvia Kekeňáková
27. Dániel Gablyasz 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 6 5 2 13 Silvia Kekeňáková
Samuel Novák 1. G. Poštová, Košice 5 3 0 5 13 Barunka Kočí Missbachová
Michaela Rusnáková 9. G. Alejová, Košice 6 6 1 0 13 Jana Krajčiová
Adam Szamosi 1. G. Alejová, Košice 4 3 6 0 13 Viera Vodičková
Lenka Šimonová 1. G. Alejová, Košice 6 4 2 1 13 Jaroslav Kurcina
Samuel Števčík 1. G. Lorencova, Krompachy 4 6 0 3 13 Viera Jánošová
33. Balázs Abaházi 1. G. Fábryho, Veľké Kapušany 4 6 2 0 12 Adél Eszenyi
Andrej Pankuch 1. G. Alejová, Košice 0 5 6 1 12 Viera Vodičková
35. Matej Bukšár 1. G. Lorencova, Krompachy 4 5 0 2 11 Viera Jánošová
Martin Polyácsko 9. G. Alejová, Košice 5 0 0 6 11 Viera Vodičková
ostatní riešitelia
37. Attila Papán 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 6 0 3 9 Silvia Kekeňáková
38. Mária Kuczik 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 6 1 1 8 Silvia Kekeňáková
Jana Mečiarová 1. G. P. Horova, Michalovce 0 6 1 1 8 Ľubomír Hajdanka
Patrik Rusnák 1. G. Alejová, Košice 0 3 0 5 8 Jaroslav Kurcina
Dávid Šponták 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 5 3 0 0 8 Ľubomír Horváth
42. Richard Harman 1. Stredná odborná škola technická, Michalovce 0 6 1 0 7 Danka Čižmárová
43. Eduard Čekel 1. Technická akadémia, Spišská Nová Ves 0 4 1 1 6 Terézia Petreková
Robin Hajduk 1. G. Fábryho, Veľké Kapušany 0 3 1 2 6 Adél Eszenyi
Emil Poľák 1. G. Komenského, Trebišov 1 3 1 1 6 Erika Macejková
Norbert Popeláš 1. G. SNP, Gelnica 0 4 1 1 6 Anna Slovenkaiová
47. Kristína Coričová 1. G. P. Horova, Michalovce 0 4 1 0 5 Ľubomír Hajdanka
Katarína Tóthová 1. G. Komenského, Trebišov 1 3 1 0 5 Erika Macejková
49. Michal Klein 1. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 3 1 0 4 Ľubomír Horváth
Erik Podracký 1. G. Lorencova, Krompachy 0 3 1 0 4 Viera Jánošová
51. Simona Vaľková 1. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 0 3 0 0 3 Monika Vargová
52. Oskár Munnich 1. G. Lorencova, Krompachy 0 0 2 0 2 Viera Jánošová
53. Martin Lukačin 1. Stredná odborná škola technická, Michalovce 0 0 1 0 1 Danka Čižmárová