logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (86.3%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR       ✓   ✓   ✓      
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓                  ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY       ✓   ✓   ✓      
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(11. 4. 2017)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Benedek Bukor 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 4 6 6 22 Katalin Horváth, Emőke Bukor
2. Michaela Marčeková 2. G. Párovská, Nitra 6 6 6 3 21 Miloš Bíro
Anna Erzsébet Markó 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 5 6 4 21 Katalin Horváth
4. Ema Barusová 2. G. Párovská, Nitra 6 2 6 2 16 Miloš Bíro
Tereza Tódová 2. G. Párovská, Nitra 6 2 6 2 16 Miloš Bíro
6. Vivien Klučka 2. G. H. Selyeho, Komárno 5 1 6 3 15 Katalin Horváth
Mátyás Molnár 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 0 6 3 15 Katalin Horváth
8. Matej Hrmo 2. G. Párovská, Nitra 6 2 6 0 14 Miloš Bíro
9. Peter Rukovanský 2. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 0 6 1 13 Daniela Geljenová
ostatní riešitelia
10. Tomáš Belák 2. G. A. Vrábla, Levice 6 0 2 1 9
Sára Menyhárt 2. G. H. Selyeho, Komárno 3 0 6 0 9
Marianna Zimmermannová 2. G. Golianova, Nitra 6 0 2 1 9
Matúš Zubčák 2. G. Párovská, Nitra 6 0 3 0 9
14. Šimon Gajdoš 2. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 6 0 2 0 8
Jakab Zoltán Pinke 2. G. H. Selyeho, Komárno 6 0 2 0 8
16. Oto Stanko 2. G. A. Vrábla, Levice 3 1 3 0 7
Norbert Vígh 2. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 3 2 2 0 7
18. Eva Cintulová 2. G. Párovská, Nitra 6 0 0 0 6
Jozef Kováč 2. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 6 0 0 0 6
Sándor Pálkovács 2. SPŠ stavebná, Hurbanovo 6 0 0 0 6
21. Marian Mirko Dudaško 2. G. Golianova, Nitra 4 0 0 1 5
Juraj Kmotorka 2. G. 17. novembra, Topoľčany 5 0 0 0 5
Viktória Kristínová 2. G. A. Vrábla, Levice 3 0 2 0 5
24. Ondrej Cvičela 2. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 4 0 0 0 4
Jakub Ganádik 2. G. Školská, Vráble 4 0 0 0 4
Rudolf Stanko 2. G. A. Vrábla, Levice 3 0 0 1 4
Adam Zilizi 2. SŠ B. Němcovej, Nové Zámky 4 0 0 0 4
28. Jana Trubáčiková 2. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 3 0 0 0 3
Daniela Tyrdová 2. G. Golianova, Nitra 3 0 0 0 3
30. Peter Brezina 2. SPŠ strojnícka a elektrotechnická, Nitra 1 0 1 0 2
Dominik Fronc 2. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 0 2 0 0 2
Máté Szakál 2. SPŠ stavebná, Hurbanovo 2 0 0 0 2
Marián Zimmermann 2. G. Golianova, Nitra 2 0 0 0 2
34. Adam Krajčík 2. G. 17. novembra, Topoľčany 1 0 0 0 1
Dominika Kramárová 2. G. J. Kráľa, Zlaté Moravce 1 0 0 0 1
Radovan Zuzula 2. G. Školská, Vráble 1 0 0 0 1
37. Júlia Chvojková 2. Kat. SŠ sv. Vincenta de Paul, Levice 0 0 0 0 0