logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (86.3%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR       ✓   ✓   ✓      
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓                  ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY       ✓   ✓   ✓      
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(11. 4. 2017)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Matej Bölcskei 1. G. Párovská, Nitra 6 6 6 6 24 Miloš Bíro
Ágoston Ďurdík 1. Spojená cirkevná škola Marianum s VJM, Komárno 6 6 6 6 24 Claudia Baloghová
Márk Jánosdeák 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 6 24 Erzsébet Édes
Barbara Kozmér 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 6 24 Tibor Fonód
Andrea Pinke 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 6 6 24 Erzsébet Édes
Matej Štěpánek 9. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 6 6 6 6 24 Daniel Antalík, Oliver Ralík
7. Miroslav Harag 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 6 6 6 4 22 Peter Kopček
8. Richard Medzihradský 1. G. A. Vrábla, Levice 6 6 6 2 20 Ľubomír Nemčok
9. Samuel Buranský 1. G. Školská, Vráble 6 6 6 1 19 Mária Bašistová
10. Lucia Makaiová 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 6 5 1 18 Daniela Geljenová
Jana Maľová 1. G. A. Vrábla, Levice 6 6 0 6 18 Ľubomír Nemčok
Marián Vajda 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 0 6 18 Tibor Fonód, Vojtech Pócsik
13. Filip Kollár 1. G. A. Vrábla, Levice 6 6 0 5 17 Ľubomír Nemčok
František Stupka 1. G. Párovská, Nitra 6 5 0 6 17 Miloš Bíro
15. Ján Kobida 1. G. 17. novembra, Topoľčany 3 6 6 1 16 Alena Szabová
16. Šimon Szombay 1. G. Párovská, Nitra 0 6 6 3 15 Miloš Bíro
17. Tereza Drahošová 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 6 0 2 14 Daniela Geljenová
18. Michal Magula 1. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 0 5 6 2 13 Daniel Antalík
Tatiana Matejková 1. G. Párovská, Nitra 6 6 0 1 13 Miloš Bíro
Martin Žembery 1. G. Golianova, Nitra 2 6 5 0 13 Jana Pechová
21. Jakub Hujavý 1. G. Golianova, Nitra 0 5 6 1 12 Jana Pechová
Bálint Kurina 1. SPŠ stavebná, Hurbanovo 4 3 4 1 12 Erzsébet Kalácska
Adam Laščiak 0. G. Školská, Vráble 0 6 6 0 12 Ivan Kreškóczi
24. Tatiana Ondrejková 1. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 0 6 5 0 11 Daniela Geljenová
25. Natália Görögová 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 6 0 3 10 Miroslava Jenisová
Matej Šafařík 1. G. Bernolákova, Šurany 3 6 0 1 10 Zuzana Demová
ostatní riešitelia
27. Anna Miklášová 1. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 0 6 1 1 8
Veronika Žirková 1. G. Mládežnícka, Šahy 0 6 0 2 8
29. Heba Ismail 1. G. Mládežnícka, Šahy 0 6 0 0 6
30. Šimon Tkáč 1. G. Golianova, Nitra 3 0 0 1 4
31. Martin Chotár 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 3 0 0 3
Samuel Kubaliak 1. G. 17. novembra, Topoľčany 0 3 0 0 3