logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (86.3%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II                         
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR       ✓   ✓   ✓      
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA  ✓                  ✓ 
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT                         
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓                  ✓ 
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓                  ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY       ✓   ✓   ✓      
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 66. ročník (školský rok 2016/2017)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(10. 1. 2017)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Lázár Bence Kis 3. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 4 3 2 1 10 Iván Penzinger, József Mészáros
Marián Poturnay 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 5 2 1 2 10 Ľubica Synaková
ostatní riešitelia
3. Tadeáš Drahovský 4. G. P. de Coubertina, Piešťany 5 2 2 0 9 Peter Barančík
Tomáš Krchňák 3. G. J. Hollého, Trnava 6 2 0 1 9 Veronika Gabaľová
Péter Öllős 4. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 3 1 2 3 9 Gizella Bíró
6. Eva Herencsárová 3. G. Z. Kodálya, Galanta 4 2 1 1 8 Ilona Szentandrási
Károly Lovász 3. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 2 - - 6 8 Iván Penzinger, József Mészáros
8. Richard Bíró 3. G. I. Kupca, Hlohovec 6 0 1 0 7 Gabriela Kajtárová
Máté Eke 2. SOŠ stavebná s VJM, Dunajská Streda 1 2 0 4 7 Anna Kériová
Bence Gálffy 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 1 - 1 5 7 Iván Penzinger, József Mészáros
Dániel Mátyás Héger 3. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 4 0 2 1 7 Iván Penzinger
12. Máté Fodor 4. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 2 - 2 2 6 Gizella Bíró
Patrik Grman 3. G. P. de Coubertina, Piešťany 3 2 1 0 6
Samuel Maixner 3. G. J. Hollého, Trnava 3 1 0 2 6 Veronika Gabaľová
15. Kristína Korecová 3. G. I. Kupca, Hlohovec 4 1 0 0 5 Gabriela Kajtárová
Andrej Korman 4. G. I. Kupca, Hlohovec 5 0 0 0 5 Gabriela Kajtárová
17. Veronika Funková 3. G. L. Novomeského, Senica 3 0 1 0 4
Marko Chylík 4. G. I. Kupca, Hlohovec 4 0 0 0 4 Gabriela Kajtárová
Samuel Križan 3. G. L. Novomeského, Senica 3 0 1 0 4
Martin Majtán 4. G. I. Kupca, Hlohovec 1 1 0 2 4 Gabriela Kajtárová
Martin Vrtík 4. G. P. de Coubertina, Piešťany 4 0 0 0 4
22. Natália Belokostolská 4. G. J. Hollého, Trnava 3 0 0 0 3 Veronika Gabaľová
Miroslava Gažová 3. G. J. Hollého, Trnava 1 1 1 0 3 Veronika Gabaľová
Michal Salášek 3. G. F. V. Sasinka, Skalica 2 1 0 0 3 Jozef Formánek
Jaroslav Štefunko 3. G. J. Hollého, Trnava 0 1 0 2 3 Veronika Gabaľová
26. Pavol Klein 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 1 0 0 0 1 Ľubica Synaková
Gergely Lengyel 4. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 0 - 1 - 1 Iván Penzinger, József Mészáros
Juraj Mečír 4. G. P. de Coubertina, Piešťany 0 0 1 0 1
Martin Miklovič 3. G. P. de Coubertina, Piešťany 1 0 0 0 1 Mária Maceková
Ivan Vykopal 3. G. J. Hollého, Trnava 1 0 0 0 1
31. Nina Haladová 4. G. J. Hollého, Trnava 0 0 0 0 0 Veronika Gabaľová
Patrik Horák 4. G. F. V. Sasinka, Skalica 0 0 0 0 0 Jozef Formánek