logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

IMO (adresa na zdieľanie: )
(4.14. 7. 2018, Rumunsko, Kluž)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.cena
Martin Melicher 3. G. Poštová, Košice 7 7 0 7 7 1 29 striebro
Tomáš Sásik 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 0 7 6 0 27 striebro
Ákos Záhorský 4. G. Mládežnícka, Šahy 7 7 0 7 6 0 27 striebro
Lucia Krajčoviechová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 7 2 0 7 5 0 21 bronz
Michal Staník 3. G. Ľ. Štúra, Trenčín 2 3 0 7 7 0 19 bronz
Samuel Krajči 3. G. Alejová, Košice 7 2 0 7 1 0 17 bronz

Výsledky krajín zúčastňujúcich sa MEMO:
(zdroj: http://imo-official.org)

menoštát sort1.2.3.4.5.6.cena
6. – 8. Jonas Walter Nemecko 7 7 3 7 7 7 38 zlato
12. – 18. Jan Fornal Poľsko 7 7 7 7 7 0 35 zlato
49. – 60. Luka Horjak Slovinsko 7 7 0 7 7 2 30 striebro
49. – 60. Marin Varivoda Chorvátsko 7 7 0 7 7 2 30 striebro
61. – 86. Radomił Baran Poľsko 7 7 0 7 2 6 29 striebro
61. – 86. Balázs Bukva Maďarsko 7 7 0 7 7 1 29 striebro
61. – 86. Attila Gáspár Maďarsko 7 7 0 7 1 7 29 striebro
61. – 86. Martin Melicher Slovensko 7 7 0 7 7 1 29 striebro
61. – 86. Daniel Murawski Poľsko 7 7 0 7 7 1 29 striebro
87. – 110. Lukas Finn Groß Nemecko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
87. – 110. András Imolay Maďarsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
87. – 110. Danil Koževnikov Česká rep. 7 7 0 7 7 0 28 striebro
87. – 110. Mariusz Trela Poľsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
87. – 110. Radosław Żak Poľsko 7 7 0 7 7 0 28 striebro
111. – 121. Pavel Hudec Česká rep. 7 5 0 7 7 1 27 striebro
111. – 121. Ivan Novak Chorvátsko 7 6 0 7 7 0 27 striebro
111. – 121. Tomáš Sásik Slovensko 7 7 0 7 6 0 27 striebro
111. – 121. Ákos Záhorský Slovensko 7 7 0 7 6 0 27 striebro
122. – 130. Orsolya Lili Janzer Maďarsko 7 2 2 7 7 1 26 striebro
122. – 130. Tadej Petar Tukara Chorvátsko 7 5 0 7 7 0 26 striebro
131. – 146. Christoph Börger Nemecko 7 2 0 7 7 2 25 striebro
131. – 146. Tomasz Ślusarczyk Poľsko 7 4 0 7 7 0 25 striebro
131. – 146. Ilja Uzelac Bujišić Chorvátsko 7 7 0 7 4 0 25 striebro
147. – 156. Máté Egri Maďarsko 7 4 0 6 7 0 24 bronz
147. – 156. Petar Nizić-Nikolac Chorvátsko 5 7 0 4 7 1 24 bronz
174. – 192. Marko Čmrlec Slovinsko 7 4 0 7 4 0 22 bronz
193. – 203. Alexander Armbruster Nemecko 7 5 0 7 2 0 21 bronz
193. – 203. Valentin Imbach Švajčiarsko 7 5 0 7 2 0 21 bronz
193. – 203. Lucia Krajčoviechová Slovensko 7 2 0 7 5 0 21 bronz
193. – 203. Dávid Matolcsi Maďarsko 7 1 0 7 6 0 21 bronz
215. – 227. Lenka Kopfová Česká rep. 7 3 0 7 1 1 19 bronz
215. – 227. Michal Staník Slovensko 2 3 0 7 7 0 19 bronz
228. – 249. Laurenz Kohlbach Rakúsko 7 2 0 2 7 0 18 bronz
228. – 249. Martin Raška Česká rep. 7 3 0 7 1 0 18 bronz
250. – 270. Samuel Krajči Slovensko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
250. – 270. Veronika Schreitter Rakúsko 7 2 0 7 1 0 17 bronz
271. – 289. Thiemo Dsubanko Rakúsko 0 7 0 7 2 0 16 bronz
271. – 289. Dominykas Marma Litva 7 1 0 7 1 0 16 bronz
271. – 289. Ernestas Ramanauskas Litva 7 2 0 0 7 0 16 bronz
290. – 306. Andraž Maier Slovinsko 7 0 0 7 1 0 15 ČU
290. – 306. Vilandas Navickas Litva 7 5 0 2 1 0 15 ČU
290. – 306. David Opalič Slovinsko 5 2 0 7 1 0 15 ČU
290. – 306. Julija Paliulionytė Litva 7 0 0 7 1 0 15 ČU
307. – 319. Lovro Drofenik Slovinsko 7 1 4 2 0 0 14 ČU
320. – 337. Matěj Doležálek Česká rep. 7 4 0 0 2 0 13 ČU
320. – 337. Borna Šimić Chorvátsko 2 1 0 4 6 0 13
350. – 367. Daniel Holmes Rakúsko 1 3 0 0 7 0 11 ČU
350. – 367. Neringa Levinskaitė Litva 7 1 0 2 1 0 11 ČU
368. – 390. Jan Holstermann Nemecko 2 1 0 7 0 0 10 ČU
368. – 390. Radek Olšák Česká rep. 1 0 0 7 1 1 10 ČU
368. – 390. Jischai Wyler Švajčiarsko 2 4 0 3 1 0 10
391. – 412. Christoph Fronhöfer Nemecko 0 1 0 7 1 0 9 ČU
413. – 429. Andraž Jelinčič Slovinsko 0 0 0 7 1 0 8 ČU
413. – 429. Tanish Patil Švajčiarsko 0 0 0 7 1 0 8 ČU
430. – 440. Marco Cavaleri Švajčiarsko 2 0 0 4 1 0 7
452. – 469. Jakob de Raaij Rakúsko 0 2 0 2 1 0 5
452. – 469. Michael Schmidt Rakúsko 0 2 0 2 1 0 5
470. – 485. Alina Paliulionytė Litva 0 1 0 2 1 0 4
486. – 510. Raphael Angst Švajčiarsko 0 1 0 2 0 0 3
486. – 510. Juraj Rosinský Švajčiarsko 2 1 0 0 0 0 3
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. 5. 6. Z S B ČU
Poľsko 42 39 7 42 37 7 174 1 5
Maďarsko 42 28 2 41 35 9 157 4 2
Chorvátsko 35 33 0 36 38 3 145 4 1
Slovensko 37 28 0 42 32 1 140 3 3
Nemecko 30 23 3 42 24 9 131 1 2 1 2
Česká rep. 36 22 0 35 19 3 115 2 2 2
Slovinsko 33 14 4 37 14 2 104 1 1 4
Litva 35 10 0 20 12 0 77 2 3
Rakúsko 15 18 0 20 19 0 72 3 1
Švajčiarsko 13 11 0 23 5 0 52 1 1