logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (90.9%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA  ✓                  ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC       ✓   ✓   ✓      
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓      
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓      
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(16. 1. 2018)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Jozef Fülöp 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Kollár
Lucia Krajčoviechová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Vodička
Michal Mráz 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Vodička
Peter Onduš 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 6 6 24 Jakub Krchňavý
Tomáš Sásik 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Kollár
6. Dávid Mišiak 3. G. Jura Hronca, Bratislava 5 6 6 6 23 Martin Vodička
Michal Molnár 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 6 23
8. Jakub Parada 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 3 6 21 Martin Kollár
9. Pavol Kebis 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 2 6 6 20
10. Matej Parada 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 1 6 19 František Kosper
11. Pavol Kollár 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 0 18 Martin Kollár
Timea Szöllősová 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 6 6 18
13. Matej Urban 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 6 3 15 Martin Kollár
14. Monika Machalová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 0 3 14 František Kosper
15. Tomáš Polonec 2. G. škol. bratov, Bratislava 6 0 1 6 13
Oliver Sihlovec 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 1 6 13
17. Mária Ďuračková 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 0 6 12
18. Adrián Ďurči 4. ŠpMNDaG, Bratislava 1 6 4 0 11
Michal Horanský 2. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 2 3 11
Pavol Klein 3. G. Matky Alexie, Bratislava 6 2 2 1 11
ostatní riešitelia
21. Matej Moško 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 1 0 9
Richard Oravkin 3. 1. súkromné gymn., Bratislava 6 0 0 3 9
Jaroslav Paška 3. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 3 6 9
24. Ondrej Kubinec 3. G. Senecká, Pezinok 6 2 0 0 8
25. Paulína Smolárová 4. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 1 6 7
26. Jozef Číž 3. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 0 6 6
Stepan Moysa 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 0 0 6
Erik Řehulka 2. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 0 0 6
Miloš Travěnec 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 1 0 6
30. Patrik Beliansky 4. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 0 0 5
Alex Chudic 2. ŠpMNDaG, Bratislava 5 0 0 0 5
32. Lukáš Ružek 3. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 1 0 4
33. Tereza Prokopová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 1 0 0 3
34. Michal Farnbauer 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 2 0 2
Matej Krásny 3. ŠpMNDaG, Bratislava 1 0 0 1 2
Ema Morvayová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 1 0 0 2
Martin Starovič 2. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 1 1 2
Tereza Škublová 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 1 0 2
Tatiana Vargicová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 2 0 2
Ján Whitworth 4. G. Senecká, Pezinok 2 0 0 0 2
41. Tomáš Homola 3. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 1 0 0 0 1
Jakub Pravda 2. ŠpMNDaG, Bratislava 1 0 0 0 1
43. Katarína Mária Dujsíková 3. G. K. Štúra, Modra 0 0 0 0 0
Peter Novák 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 0 0 0
Lucia Ondovčíková 3. G. K. Štúra, Modra 0 0 0 0 0