logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (90.9%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA  ✓                  ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC       ✓   ✓   ✓      
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓      
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓      
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Banská Bystrica (adresa na zdieľanie: )
(27. 3. 2018)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Michal Baculák 9. ZŠ Tajovského, Badín 6 6 6 6 24 Zdenka Moravčíková
Andrej Špitalský 9. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 6 6 6 6 24 Ľubica Töröková
3. Peter Kochelka 0. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 5 6 6 6 23 Jana Matulayová
4. Lucia Pockľanová 9. G. I. Kraska, Rimavská Sobota 6 4 6 6 22 Svetlana Bednářová
5. Martin Cigler 7. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 2 6 6 6 20 Alena Bezáková
Šimon Kapusta 0. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 2 6 6 6 20 Jana Matulayová
7. Adriana Krahulcová 9. G. I. Kraska, Rimavská Sobota 4 2 6 6 18 Svetlana Bednářová
8. Bibiana Azimiová 9. G. I. Kraska, Rimavská Sobota 3 2 6 6 17 Svetlana Bednářová
Samuel Richard Maksi 8. G. M. Tompu ref. kr. cirkvi s VJM, Rimavská Sobota 4 6 1 6 17 Szilvia Maté
Anna Sirotiaková 9. G. I. Kraska, Rimavská Sobota 4 2 6 5 17 Svetlana Bednářová
Martin Tokár 9. ZŠ Pieninská, Banská Bystrica 5 0 6 6 17 Katarína Takácsová
12. Dominika Badurová 9. ZŠ Golianova, Banská Bystrica 4 0 3 5 12 Sylvia Pechová
Ivana Medveďová 9. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 3 4 5 0 12 Helena Bendíková
Ján Murin 9. Kat. gymn. Š. Moysesa, Banská Bystrica 5 1 6 0 12 Katarína Pavlíčková
ostatní riešitelia
15. Michaela Kantorová 9. ZŠ Š. M. Daxnera, Rimavská Sobota 2 0 5 4 11 Katarína Valušová
Lucia Sochorová 9. Športové gymn. Trieda SNP, Banská Bystrica 5 0 6 0 11 Daniela Snohová
17. Marek Ivanič 9. Kat. SŠ sv. Františka Assiského, Banská Štiavnica 4 0 6 0 10
Nina Kristlová 9. ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec 4 0 6 0 10 Ján Urbašík
19. Ema Kapustová 9. ZŠ I. B. Zocha, Revúca 5 0 1 2 8 Eva Vidová
20. Dominika Murínová 9. ZŠ J. Drdoša, Vígľaš 1 2 0 0 3 Slávka Koželuhová