logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (90.9%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA  ✓                  ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC       ✓   ✓   ✓      
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓      
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓      
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Prešov (adresa na zdieľanie: )
(16. 1. 2018)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Jonáš Dujava 3. SPŠ elektrotechnická, Prešov 5 6 6 4 21 Anna Budišová
2. Daniel Iľkovič 3. G. Konštantínova, Prešov 6 0 5 5 16 Slavomír Gmitro
3. Michal Barnišin 4. G. J. A. Raymana, Prešov 6 2 0 6 14 Miroslav Krajňák
Dávid Pásztor 2. G. J. A. Raymana, Prešov 6 1 5 2 14 Miroslav Krajňák
5. Štefan Slavkovský 1. G. Kukučínova, Poprad 6 3 0 4 13 Iveta Šatanková
6. Michal Lelák 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 1 6 4 11 Miroslav Krajňák
7. Emil Lelák 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 6 0 4 10 Miroslav Krajňák
ostatní riešitelia
8. Miloslav Cisko 4. G. SNP, Spišská Stará Ves 2 0 0 5 7
Matúš Nadžady 4. G. D. Tatarku, Poprad 1 6 0 0 7
10. Karol Grilling 3. G. D. Tatarku, Poprad 1 1 0 4 6
11. Anton Matis 3. G. J. A. Raymana, Prešov 2 0 0 2 4
Patrik Sabol 3. G. Daxnerova, Vranov nad Topľou 0 0 0 4 4
Michal Vorobel 1. G. J. A. Raymana, Prešov 1 0 0 3 4 Martina Kušnírová
14. Lenka Drienovská 4. G. SNP, Spišská Stará Ves 2 0 0 1 3
Marek Pivovarník 4. G. L. Stöckela, Bardejov 1 1 0 1 3
Adam Plavčan 3. G. J. A. Raymana, Prešov 2 0 0 1 3
Róbert Pomietlo 2. G. Kukučínova, Poprad 1 0 0 2 3
18. Martina Billichová 4. G. D. Tatarku, Poprad 2 0 0 0 2
Dávid Čano 4. G. L. Stöckela, Bardejov 0 1 1 0 2
Michaela Dlugošová 4. G. Kukučínova, Poprad 1 1 0 0 2
Jozef Kyška 3. G. D. Tatarku, Poprad 1 0 0 1 2
Samuel Novák 4. G. J. A. Raymana, Prešov 1 0 0 1 2
Jakub Venglik 3. G. P. O. Hviezdoslava, Kežmarok 2 0 0 0 2
24. Dominik Barnišin 3. G. J. A. Raymana, Prešov 1 0 0 0 1
Matej Jakubík 4. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 1 1
Adam Pončák 4. G. J. A. Raymana, Prešov 1 0 0 0 1
27. Samuel Baran 4. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 0 0
Maroš Macko 4. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 0 0
Jonáš Suvák 3. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 0 0