logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (90.9%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA  ✓                  ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC       ✓   ✓   ✓      
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓      
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓      
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Prešov (adresa na zdieľanie: )
(10. 4. 2018)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Michal Vorobel 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 4 5 2 17 Martina Kušnírová
2. Dominik Horváth 1. G. D. Tatarku, Poprad 6 6 1 2 15 Mária Goláňová
Marek Tkáč 1. G. Kukučínova, Poprad 6 4 3 2 15 Iveta Šatanková
4. Štefan Slavkovský 1. G. Kukučínova, Poprad 5 6 0 3 14 Iveta Šatanková
Pavol Šimkovič 1. G. Kukučínova, Poprad 6 6 0 2 14 Zuzana Tobisová
6. Michal Jakubík 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 3 0 4 13 Martina Kušnírová
Martin Žarnovský 1. G. sv. J. Bosca, Bardejov 6 4 0 3 13 Ján Sim
8. Klaudia Dvoriščáková 1. Súkr. gymn., Bardejov 6 3 0 2 11 Miriam Porubská
Edita Marcinová 1. G. sv. Moniky, Prešov 6 3 0 2 11 Anna Mydlová
Katarína Vosovičová 1. G. Kukučínova, Poprad 5 4 0 2 11 Zuzana Tobisová
11. Ali Ali Taha 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 3 0 1 10 Martina Kušnírová
Zuzana Badžanová 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 2 0 2 10 Martina Kušnírová
Dávid Benko 1. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 6 4 0 0 10 Viktor Židzik
Michaela Blahová 1. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 6 4 0 0 10 Ján Bilík
Emma Pásztorová 1. G. J. A. Raymana, Prešov 4 4 0 2 10 Martina Kušnírová
Alex Popovič 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 4 0 0 10 Martina Kušnírová
Martin Smolko 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 2 0 2 10 Martina Kušnírová
Jakub Šľachtovský 1. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 6 4 0 0 10 Jozef Gnebus
Slavomír Štucka 1. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 6 2 0 2 10 Monika Vilinová
Matúš Tomčo 1. G. sv. Moniky, Prešov 6 4 0 0 10 Anna Mydlová
Michal Vančo 0. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 5 3 0 2 10 Mária Rúrová
ostatní riešitelia
22. Orest Gluchý 1. SPŠ elektrotechnická, Prešov 6 3 0 0 9
Dominik Magera 1. G. Kukučínova, Poprad 6 1 0 2 9
Emília Matonoková 1. G. D. Tatarku, Poprad 6 2 0 1 9
Ivana Mečárová 1. G. D. Tatarku, Poprad 6 1 0 2 9
Michal Pavlov 1. G. sv. Františka Assiského, Levoča 4 5 0 0 9
Patrik Satke 1. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 6 2 1 0 9
28. Dávid Dražil 0. G. D. Tatarku, Poprad 6 2 0 0 8
Adam Jurák 1. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 5 3 0 0 8
Janka Kolcunová 1. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 6 2 0 0 8
Sophia Petra Krišáková 1. G. SNP, Spišská Stará Ves 6 1 0 1 8
Nina Mizeráková 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 2 0 0 8
Viktória Rosinová 1. G. D. Tatarku, Poprad 5 3 0 0 8
Matthe Vilk 1. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 6 2 0 0 8
35. Laura Fedorková 1. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 5 1 0 1 7
Peter Labovský 1. G. SNP, Spišská Stará Ves 6 0 0 1 7
Eduard Paňko 1. G. Konštantínova, Stropkov 4 3 0 0 7
38. Timea Regecová 1. G. SNP, Spišská Stará Ves 6 0 0 0 6
39. Ľubomíra Jurušová 1. G. Komenského, Lipany 1 2 0 2 5
40. Jakub Fedák 1. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 0 0 0 4 4
Ema Popíková 1. G. sv. Moniky, Prešov 0 2 0 2 4
42. Samuel Zaťura 1. G. Kukučínova, Poprad 0 3 0 0 3
43. Dominik Diňa 1. G. Komenského, Lipany 0 1 0 0 1