logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (90.9%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA  ✓                  ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC       ✓   ✓   ✓      
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓      
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓      
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Trenčín (adresa na zdieľanie: )
(10. 4. 2018)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Michal Kleman 1. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 6 3 0 5 14
2. Jakub Mazák 1. G. J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 6 3 0 3 12
Vladimír Nečesaný 1. SPŠ Slov. partizánov, Považská Bystrica 5 2 0 5 12
Katarína Slimáková 1. SŠ sv. J. Bosca, Nová Dubnica 6 3 1 2 12
Paulína Vicenová 1. G. Komenského, Partizánske 6 4 0 2 12
6. Lucia Bieliková 1. G. Školská, Považská Bystrica 4 3 0 4 11
7. Ján Húska 1. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 6 3 1 0 10
Martin Ondulič 1. G. Komenského, Partizánske 6 3 0 1 10
Tomáš Pilát 1. Stredná odborná škola strojnícka, Bánovce nad Bebravou 6 2 0 2 10
ostatní riešitelia
10. Natália Bátorová 1. G. Školská, Považská Bystrica 6 2 1 0 9
Peter Kanderka 1. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 5 3 0 1 9
Gréta Kováčová 1. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 6 2 1 0 9
Katarína Mikulová 1. G. 1. mája, Púchov 6 2 1 0 9
Matej Opat 1. G. Ľ. Štúra, Trenčín 6 2 1 0 9
Dušan Sýkora 1. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 4 2 0 3 9
16. Lucia Kajanová 1. G. J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 6 2 0 0 8
Patrik Karas 1. G. 1. mája, Púchov 4 4 0 0 8
Viliam Kmec 1. G. 1. mája, Púchov 0 3 1 4 8
Radoslav Kubica 1. G. 1. mája, Púchov 6 1 0 1 8
Erik Mešina 1. G. Komenského, Partizánske 6 2 0 0 8
Dominik Schindler 1. G. sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 6 2 0 0 8
22. Natália Chanová 1. G. 1. mája, Púchov 6 0 0 1 7
Eliška Jurčíková 1. Súkr. gymn. Futurum, Trenčín 6 0 1 0 7
Peter Segeš 1. G. J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 6 1 0 0 7
25. Tomáš Mozola 1. Stredná odborná škola strojnícka, Bánovce nad Bebravou 6 0 0 0 6
Jozef Tóth 1. G. Ľ. Štúra, Trenčín 0 3 0 3 6
27. Patrik Stano 1. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 0 2 1 1 4
28. Peter Vacho 1. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 0 2 0 1 3
29. Jakub Hidvégi 1. G. 1. mája, Púchov 0 2 0 0 2
Charlotte Chupáčová 1. G. Ľ. Štúra, Trenčín 0 0 1 1 2