logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (90.9%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓                  ✓ 
MA  ✓                  ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC       ✓   ✓   ✓      
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓      
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TV  ✓   ✓   ✓   ✓      
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 67. ročník (školský rok 2017/2018)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(16. 1. 2018)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Marián Poturnay 3. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 6 6 6 24 Ľubica Synaková
2. Eszter Karácsony 3. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 6 6 6 0 18 Zsolt Patassy
3. Richard Bíró 4. G. I. Kupca, Hlohovec 6 0 2 6 14 Valéria Brunčáková
Kristína Korecová 4. G. I. Kupca, Hlohovec 3 6 4 1 14 Milada Jirkalová
Tomáš Kučma 3. G. J. Hollého, Trnava 6 5 0 3 14 Veronika Gabaľová
6. Roman Bujdák 4. G. J. Matúšku, Galanta 5 0 6 0 11 Eva Navrátilová
7. Bence Gálffy 3. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 0 1 3 10 Iván Penzinger, József Mészáros
ostatní riešitelia
8. Károly Lovász 4. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 0 0 3 9 Iván Penzinger, József Mészáros
Martin Šinka 4. G. J. Hollého, Trnava 6 0 0 3 9 Dagmar Krajčiová
10. Máté Eke 3. SOŠ stavebná s VJM, Dunajská Streda 0 6 0 2 8 Anna Kériová
Eva Herencsárová 4. G. Z. Kodálya, Galanta 6 1 1 0 8 Ilona Szentandrási
12. Veronika Funková 4. G. L. Novomeského, Senica 6 0 0 1 7
Lázár Bence Kis 4. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 6 0 1 0 7 Iván Penzinger, József Mészáros
14. Nina Benková 3. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 0 0 0 6
Katarína Labancová 4. G. J. Hollého, Trnava 6 0 0 0 6 Veronika Gabaľová
Kristóf Nogely 4. G. Z. Kodálya, Galanta 6 0 0 0 6
17. Veronika Ganzová 4. G. A. Merici, Trnava 3 2 0 0 5 Karol Gajdoš
Tomáš Krchňák 4. G. J. Hollého, Trnava 4 0 1 0 5 Veronika Gabaľová
19. Richard Čederle 3. G. L. Novomeského, Senica 2 0 0 1 3 Eva Millová
Samuel Maixner 4. G. J. Hollého, Trnava 2 0 0 1 3 Veronika Gabaľová
21. Peter Denkóci 3. G. L. Novomeského, Senica 2 0 0 0 2 Iveta Petrovičová
Miroslava Gažová 4. G. J. Hollého, Trnava 2 0 0 0 2 Veronika Gabaľová
Dániel Mátyás Héger 4. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 0 0 0 2 2 Iván Penzinger, József Mészáros
Samuel Križan 4. G. L. Novomeského, Senica 1 0 0 1 2 Eva Millová
Dominik Melicher 3. G. V. Mihálika, Sereď 0 2 0 0 2 Karin Macháčová
26. Adam Straka 3. G. V. Mihálika, Sereď 0 0 0 1 1 Karin Macháčová
Bálint Tóth 3. G. Á. Vámbéryho, Dunajská Streda 0 0 0 1 1 Zsolt Patassy
28. Matej Karas 3. G. I. Kupca, Hlohovec 0 0 0 0 0 Milada Jirkalová
Adam Krídl 3. G. F. V. Sasinka, Skalica 0 0 0 0 0
Daniel Lacko 4. G. J. Hollého, Trnava 0 0 0 0 0 Veronika Gabaľová
Peter Slovák 3. G. L. Novomeského, Senica 0 0 0 0 0 Iveta Petrovičová