logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

Poradia MO, 69. ročník (školský rok 2019/2020)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 

MEMO (adresa na zdieľanie: )
(28. 8.4. 9. 2020, dištančná forma)

menoročník, škola1.2.3.4.cena
Viktor Balan 2. G. Grösslingová, Bratislava 8 8 0 8 24 striebro
Norbert Micheľ 3. G. Poštová, Košice 6 6 0 8 20 striebro
Csaba Daniel Farkaš 2. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 0 6 2 8 16 bronz
Štefan Slavkovský 3. G. Kukučínova, Poprad 3 8 0 4 15 bronz
Jakub Šošovička 1. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 0 8 0 6 14 bronz
Matúš Zelko 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 4 0 3 7
menoštát sort1.2.3.4.cena
1. Antoni Buraczewski Poľsko 8 8 8 8 32 zlato
2. Paweł Gadziński Poľsko 8 8 7 8 31 zlato
3. Erik Füredi Maďarsko 8 8 2 8 26 zlato
4. Zsombor Várkonyi Maďarsko 8 7 2 8 25 zlato
5. Viktor Balan Slovensko 8 8 0 8 24 striebro
Ema Borevković Chorvátsko 8 8 0 8 24 striebro
Jiří Kalvoda Česká rep. 8 8 0 8 24 striebro
Dorijan Lendvaj Chorvátsko 8 8 0 8 24 striebro
Patrik Pavić Chorvátsko 8 8 0 8 24 striebro
10. Mateusz Scharmach Poľsko 7 8 0 8 23 striebro
11. Cedric Friedrich Nemecko 5 8 1 8 22 striebro
Matouš Šafránek Česká rep. 8 8 0 6 22 striebro
13. Kornél Szabó Maďarsko 6 8 0 7 21 striebro
Dovydas Vadišius Litva 5 8 0 8 21 striebro
15. Janka Hámori Maďarsko 2 8 2 8 20 striebro
Norbert Micheľ Slovensko 6 6 0 8 20 striebro
17. Ivan Jambrešić Chorvátsko 8 8 0 3 19 bronz
Korneliusz Obarski Poľsko 4 5 2 8 19 bronz
Karel Stehlík Česká rep. 3 8 0 8 19 bronz
20. Zsigmond Fleiner Maďarsko 8 8 0 2 18 bronz
Tamás Kovács Maďarsko 8 8 0 2 18 bronz
22. Csaba Daniel Farkaš Slovensko 0 6 2 8 16 bronz
Alexander Heeg Nemecko 6 8 2 0 16 bronz
Anton Hoof Nemecko 0 8 0 8 16 bronz
Fynn Kessels Nemecko 0 8 0 8 16 bronz
26. Zdeněk Pezlar Česká rep. 0 8 3 4 15 bronz
Štefan Slavkovský Slovensko 3 8 0 4 15 bronz
28. Jakub Šošovička Slovensko 0 8 0 6 14 bronz
29. Adam Dankowiakowski Poľsko 2 8 1 2 13 bronz
Julian Robin Völlmecke Nemecko 2 8 1 2 13 bronz
31. David Ettel Rakúsko 0 8 0 4 12 ČU
Modestas Gujis Litva 0 8 0 4 12 ČU
Philipp Junghans Švajčiarsko 2 8 0 2 12 ČU
Jakob Kapelari Rakúsko 0 8 0 4 12 ČU
Ema Skottova Švajčiarsko 0 8 0 4 12 ČU
Marek Zbysiński Poľsko 2 8 2 0 12 ČU
Gal Zmazek Slovinsko 0 8 0 4 12 ČU
38. Nejc Amon Slovinsko 0 8 0 3 11 ČU
Johann Kretzschmar Nemecko 0 8 1 2 11 ČU
Ricardo Olivo Švajčiarsko 0 8 1 2 11 ČU
41. Tomas Babelis Litva 0 8 0 2 10 ČU
Vojtěch David Česká rep. 0 2 0 8 10 ČU
43. Simon Bukovšek Slovinsko 0 8 0 1 9 ČU
Juš Kocutar Slovinsko 0 8 1 0 9 ČU
Fadri Lardon Švajčiarsko 0 8 0 1 9 ČU
Gustas Pranckietis Litva 0 7 0 2 9
Zsolt Tarka Rakúsko 0 8 0 1 9 ČU
Adéla Karolína Žáčková Česká rep. 0 8 0 1 9 ČU
49. Vedran Cifrek Chorvátsko 3 0 0 5 8
Bora Olmez Švajčiarsko 0 0 8 0 8 ČU
Lana Prijon Slovinsko 0 5 0 3 8
Julius Stolz Rakúsko 0 3 5 0 8
Urban Vesel Slovinsko 0 5 1 2 8
54. Pepijn Cobben Švajčiarsko 2 1 0 4 7
Gabrielius Gvazdauskas Litva 0 6 0 1 7
Matúš Zelko Slovensko 0 4 0 3 7
57. Gabrijel Radovčić Chorvátsko 0 0 3 2 5
Lennard Trautmann Rakúsko 0 4 0 1 5
59. Gabriel Pflügl Rakúsko 0 4 0 0 4
Eligijus Žemulis Litva 0 2 0 2 4
súťaž jednotlivcov
štátúlohyceny
1. 2. 3. 4. Z S B ČU
Poľsko 31 45 20 34 130 2 1 2 1
Maďarsko 40 47 6 35 128 2 2 2
Chorvátsko 35 32 3 34 104 3 1
Česká rep. 19 42 3 35 99 2 2 2
Slovensko 17 40 2 37 96 2 3
Nemecko 13 48 5 28 94 1 4 1
Litva 5 39 0 19 63 1 2
Švajčiarsko 4 33 9 13 59 5
Slovinsko 0 42 2 13 57 4
Rakúsko 0 35 5 10 50 3

súťaž družstiev
štát