logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓                
BB  ✓                
KE  ✓                
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓                
TT  ✓                
ZA  ✓                

okresné kolá (10.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II  ✓                  ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓                  ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓                  ✓ 
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS                         
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN  ✓                  ✓ 
SO                         
TV                         
NR KN  ✓                  ✓ 
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK  ✓                  ✓ 
LE  ✓                  ✓ 
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE  ✓                  ✓ 
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 69. ročník (školský rok 2019/2020)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(14. 1. 2020)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Lucia Krajčoviechová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24
Matej Urban 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24
3. Jozef Fülöp 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 4 22
Jakub Parada 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 4 22
Timea Szöllősová 4. G. Grösslingová, Bratislava 4 6 6 6 22
6. Tereza Škublová 3. G. Grösslingová, Bratislava 1 6 6 6 19
7. Viktor Balan 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 6 6 18
Csaba Daniel Farkaš 2. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 5 3 6 4 18
Jakub Šošovička 1. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 5 1 6 6 18
Daniel Teplan 2. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 0 6 6 6 18
11. Matej Haverlík 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 6 6 17
Michal Horanský 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 5 6 17
Miroslav Macko 4. LEAF Academy, Bratislava 6 0 5 6 17
14. Radka Bírová 3. G. Grösslingová, Bratislava 4 1 6 5 16
Pavol Pivko 2. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 5 6 16
16. Jozef Csipes 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 6 6 1 15
17. Adriana Janáčková 3. ŠpMNDaG, Bratislava 2 0 6 6 14
Martin Koutenský 4. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 6 3 14
Lukáš Pleva 4. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 6 3 14
Matúš Zelko 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 6 0 3 14
21. Viktor Imrišek 1. G. Grösslingová, Bratislava 5 1 4 3 13
Eliška Macáková 9. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 1 - 6 6 13
Mária Mičeková 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 0 6 4 13
Oliver Sihlovec 4. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 6 2 13
25. Andrej Thomas Dobrev 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 6 6 12
Matúš Hladký 2. ŠpMNDaG, Bratislava 3 0 6 3 12
Matej Repa 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 6 6 12
Jakub Šťavina 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 - 6 12
29. Daniel Belan 3. ŠpMNDaG, Bratislava 5 0 0 6 11
Martin Bucko 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 6 0 11
Tibor Kurina 3. G. Senecká, Pezinok 5 6 0 - 11
Adam Rajský 3. G. Jura Hronca, Bratislava 4 0 6 1 11
33. Michal Farnbauer 3. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 6 - 10
Ela Vojtková 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 6 4 10
Matej Zigo 1. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 6 4 10
ostatní riešitelia
36. Stanislav Bezák 1. ŠpMNDaG, Bratislava 0 0 4 5 9
Roman Michelko 4. G. J. Papánka, Bratislava 4 - 5 0 9
Michal Urban 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 0 6 9
39. David Kajan 3. G. K. Štúra, Modra 0 - 4 4 8
40. Dávid Belobrad 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 6 1 7
Adrián Beňo 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 0 1 7
Minh Dang Huy 2. G. Jura Hronca, Bratislava 5 1 1 0 7
43. Matúš Buzgo 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 6 0 6
Lukáš Hudcovský 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 6 0 6
Matúš Papšo 3. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 6 0 6
Maroš Studenič 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 - 6 - 6
Erik Tóth 1. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 6 0 6
Radovan Vaško 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 4 2 6
49. Roland Vízner 1. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 4 1 5
Tomáš Zatroch 2. ŠpMNDaG, Bratislava 5 0 0 0 5
51. Samuel Longauer 2. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 3 4
52. Alexandra Géciová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 0 0 0 3
Karolína Jediná 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 0 3 3
Michaela Vaľková 3. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 0 0 3 0 3
55. Lívia Čerešňová 3. ŠpMNDaG, Bratislava 1 0 1 - 2
56. Benjamín Benčík 3. G. Jura Hronca, Bratislava - - - - 0
Eva Dingová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 0 0 0 0
Ivan Gádoši 8. G. Senecká, Pezinok 0 0 0 0 0