logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓                
BB  ✓                
KE  ✓                
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓                
TT  ✓                
ZA  ✓                

okresné kolá (10.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II  ✓                  ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓                  ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓                  ✓ 
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT  ✓                  ✓ 
RA  ✓                  ✓ 
RS                         
VK                         
ZC  ✓                  ✓ 
ZH                         
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN  ✓                  ✓ 
SO                         
TV                         
NR KN  ✓                  ✓ 
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK  ✓                  ✓ 
LE  ✓                  ✓ 
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY  ✓                  ✓ 
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE  ✓                  ✓ 
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 69. ročník (školský rok 2019/2020)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Trenčín (adresa na zdieľanie: )
(14. 1. 2020)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Natália Bátorová 3. G. Školská, Považská Bystrica 0 6 6 3 15 Anton Cudrák
2. Viera Glevitzká 1. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 0 6 3 4 13 Jaroslav Mikuláš
3. Martin Romaňák 4. G. Školská, Dubnica nad Váhom 6 0 5 1 12 Andrea Kvorková
ostatní riešitelia
4. Filip Brzý 3. G. Školská, Považská Bystrica 6 0 0 3 9
5. Martin Hošek 4. G. Komenského, Partizánske 6 0 1 1 8
Vladimír Nečesaný 3. SPŠ Slov. partizánov, Považská Bystrica 0 0 5 3 8
Jakub Vanko 4. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 6 1 1 0 8
8. Peter Kanderka 3. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 6 0 1 0 7
Michal Stratený 4. G. Školská, Dubnica nad Váhom 6 0 1 0 7
10. Lucia Bieliková 3. G. Školská, Považská Bystrica 0 0 3 3 6
Katarína Ištvánová 4. G. Komenského, Partizánske 0 0 2 4 6
Ján Plachý 2. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 1 0 5 0 6
Michal Sokolík 4. G. Školská, Dubnica nad Váhom 0 0 3 3 6
Jozef Tóth 3. G. Ľ. Štúra, Trenčín 5 0 0 1 6
15. Robert Jurenka 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín 0 1 1 3 5
Michal Kleman 3. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 0 0 1 4 5
Martin Ondulič 3. G. Komenského, Partizánske 1 0 1 3 5
18. Denis Pojezdál 4. G. Ľ. Štúra, Trenčín 1 0 3 0 4
Patrik Sehnoutek 4. G. Školská, Dubnica nad Váhom 1 0 3 0 4
20. Matej Brezničan 3. SPŠ Slov. partizánov, Považská Bystrica 0 0 0 3 3
Adam Kleman 2. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 0 0 0 3 3
22. Radoslav Bajza 4. G. 1. mája, Púchov 0 1 0 0 1
Matúš Letko 3. G. Školská, Dubnica nad Váhom 0 0 1 0 1
Martin Opat 3. G. Ľ. Štúra, Trenčín 0 1 0 0 1
Michal Pecho 2. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 0 0 1 0 1
Katarína Slimáková 3. SŠ sv. J. Bosca, Nová Dubnica 0 0 1 0 1
Peter Vacho 3. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 0 1 0 0 1
28. Ján Hablák 4. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 0 0 0 0 0
Dominik Ježík 3. Stredná odborná škola strojnícka, Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0 0
Maroš Kliniec 2. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 0 0 0 0 0
Tobiáš Mitala 4. Stredná odborná škola strojnícka, Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0 0
Radovan Rusnák 4. G. 1. mája, Púchov 0 0 0 0 0