logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

Poradia MO, 69. ročník (školský rok 2019/2020)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Matej Urban 3. G. Grösslingová, Bratislava 19 21 7 12 24 15 15 73 113
2. Lucia Krajčoviechová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 11 21 8 18 24 10 9 69 101
3. Viktor Csaplár 2. G. H. Selyeho, Komárno 13 17 8 11 24 12 12 67 97
4. Dávid Pásztor 4. G. J. A. Raymana, Prešov 19 20 5 9 18 12 13 57 96
5. Jozef Fülöp 4. G. Grösslingová, Bratislava 21 14 8 7 14 12 12 53 88
6. Matej Hanus 4. G. Poštová, Košice 12 21 7 5 24 6 12 54 87
7. Jakub Parada 4. G. Grösslingová, Bratislava 16 19 7 2 15 6 12 42 77
8. Viktor Balan 2. G. Grösslingová, Bratislava 8 11 12 7 16 11 7 53 72
9. Csaba Daniel Farkaš 2. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 15 16 12 0 12 4 5 33 64
10. Norbert Micheľ 3. G. Poštová, Košice 14 10 6 3 10 8 12 39 63
11. Jakub Šošovička 1. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 8 7 8 11 8 10 10 47 62
12. Matúš Zelko 3. G. Grösslingová, Bratislava 12 7 8 1 6 6 13 34 53
13. Štefan Slavkovský 3. G. Kukučínova, Poprad 15 2 5 5 11 4 8 33 50
14. Matej Haverlík 2. G. Jura Hronca, Bratislava 14 1 7 5 18 0 0 30 45
15. Timea Szöllősová 4. G. Grösslingová, Bratislava 14 8 13 0 9 - - 22 44
16. Lukáš Gáborik 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 10 7 6 0 7 6 6 25 42
Tereza Škublová 3. G. Grösslingová, Bratislava 9 7 9 0 9 1 7 26 42
18. Daniel Teplan 2. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 9 6 9 5 6 6 0 26 41
19. Martin Kliment 2. G. Poštová, Košice 8 7 9 1 1 2 6 19 34
CK MO, 1. deň
meno123
1. Jozef Fülöp 7 7 7 21
2. Dávid Pásztor 7 7 5 19
Matej Urban 7 7 5 19
4. Jakub Parada 7 3 6 16
5. Csaba Daniel Farkaš 4 6 5 15
Štefan Slavkovský 7 7 1 15
7. Matej Haverlík 7 7 0 14
Norbert Micheľ 7 4 3 14
Timea Szöllősová 6 7 1 14
10. Viktor Csaplár 7 4 2 13
11. Matej Hanus 7 5 0 12
Matúš Zelko 7 0 5 12
13. Lucia Krajčoviechová 7 1 3 11
14. Lukáš Gáborik 0 7 3 10
15. Tereza Škublová 7 0 2 9
Daniel Teplan 7 0 2 9
17. Viktor Balan 7 1 0 8
Martin Kliment 6 1 1 8
Jakub Šošovička 7 0 1 8
priemer6.43.92.713
CK MO, 2. deň
meno456
1. Matej Hanus 7 7 7 21
Lucia Krajčoviechová 7 7 7 21
Matej Urban 7 7 7 21
4. Dávid Pásztor 7 6 7 20
5. Jakub Parada 7 7 5 19
6. Viktor Csaplár 7 7 3 17
7. Csaba Daniel Farkaš 7 7 2 16
8. Jozef Fülöp 7 0 7 14
9. Viktor Balan 3 7 1 11
10. Norbert Micheľ 7 0 3 10
11. Timea Szöllősová 7 0 1 8
12. Lukáš Gáborik 7 0 0 7
Martin Kliment 7 0 0 7
Tereza Škublová 7 0 0 7
Jakub Šošovička 7 0 0 7
Matúš Zelko 7 0 0 7
17. Daniel Teplan 6 0 0 6
18. Štefan Slavkovský 2 0 0 2
19. Matej Haverlík 1 0 0 1
priemer6.22.92.611.7
výberové sústredenie, 1. deň
meno123
1. Timea Szöllősová 5 6 2 13
2. Viktor Balan 6 0 6 12
Csaba Daniel Farkaš 6 6 0 12
4. Martin Kliment 6 1 2 9
Tereza Škublová 6 3 - 9
Daniel Teplan 6 0 3 9
7. Viktor Csaplár 5 1 2 8
Jozef Fülöp 6 0 2 8
Lucia Krajčoviechová 6 2 0 8
Jakub Šošovička 6 0 2 8
Matúš Zelko 6 0 2 8
12. Matej Hanus 6 1 - 7
Matej Haverlík 6 1 0 7
Jakub Parada 1 6 0 7
Matej Urban 6 1 - 7
16. Lukáš Gáborik 6 0 0 6
Norbert Micheľ 6 0 0 6
18. Dávid Pásztor 4 1 - 5
Štefan Slavkovský 4 0 1 5
priemer5.41.51.28.1
výberové sústredenie, 2. deň
meno123
1. Lucia Krajčoviechová 6 6 6 18
2. Matej Urban 6 6 0 12
3. Viktor Csaplár 5 1 5 11
Jakub Šošovička 5 6 0 11
5. Dávid Pásztor 6 3 0 9
6. Viktor Balan 6 1 0 7
Jozef Fülöp 6 1 0 7
8. Matej Hanus 5 0 0 5
Matej Haverlík 5 0 0 5
Štefan Slavkovský 5 0 0 5
Daniel Teplan 5 0 0 5
12. Norbert Micheľ 0 3 0 3
13. Jakub Parada 2 0 0 2
14. Martin Kliment 1 0 0 1
Matúš Zelko 1 0 0 1
16. Csaba Daniel Farkaš 0 0 0 0
Lukáš Gáborik 0 0 0 0
Timea Szöllősová 0 0 0 0
Tereza Škublová 0 0 0 0
priemer3.41.40.65.4
výberové sústredenie, 3. deň
meno1234
1. Viktor Csaplár 6 6 6 6 24
Matej Hanus 6 6 6 6 24
Lucia Krajčoviechová 6 6 6 6 24
Matej Urban 6 6 6 6 24
5. Matej Haverlík 6 6 0 6 18
Dávid Pásztor 6 6 0 6 18
7. Viktor Balan 6 4 0 6 16
8. Jakub Parada 3 6 0 6 15
9. Jozef Fülöp 6 6 0 2 14
10. Csaba Daniel Farkaš 3 3 6 0 12
11. Štefan Slavkovský 5 6 0 0 11
12. Norbert Micheľ 3 1 6 0 10
13. Timea Szöllősová 3 0 6 0 9
Tereza Škublová 3 0 6 0 9
15. Jakub Šošovička 3 0 0 5 8
16. Lukáš Gáborik 6 0 1 0 7
17. Daniel Teplan 6 0 0 0 6
Matúš Zelko 6 0 0 0 6
19. Martin Kliment 1 0 0 0 1
priemer4.73.32.62.913.5
výberové sústredenie, 4. deň
meno123
1. Matej Urban 6 3 6 15
2. Viktor Csaplár 6 0 6 12
Jozef Fülöp 6 6 0 12
Dávid Pásztor 6 0 6 12
5. Viktor Balan 6 5 0 11
6. Lucia Krajčoviechová 6 0 4 10
Jakub Šošovička 4 0 6 10
8. Norbert Micheľ 6 2 0 8
9. Lukáš Gáborik 6 0 0 6
Matej Hanus 6 0 0 6
Jakub Parada 5 1 0 6
Daniel Teplan 6 - 0 6
Matúš Zelko 6 0 0 6
14. Csaba Daniel Farkaš 4 0 0 4
Štefan Slavkovský 0 0 4 4
16. Martin Kliment 1 1 0 2
17. Tereza Škublová 1 0 0 1
18. Matej Haverlík 0 0 0 0
Timea Szöllősová - - - 0
priemer4.30.91.76.9
výberové sústredenie, 5. deň
meno123
1. Matej Urban 6 6 3 15
2. Dávid Pásztor 6 4 3 13
Matúš Zelko 5 6 2 13
4. Viktor Csaplár 6 6 0 12
Jozef Fülöp 6 6 0 12
Matej Hanus 6 6 0 12
Norbert Micheľ 6 6 - 12
Jakub Parada 6 6 0 12
9. Jakub Šošovička 0 6 4 10
10. Lucia Krajčoviechová 6 0 3 9
11. Štefan Slavkovský 2 6 0 8
12. Viktor Balan 0 6 1 7
Tereza Škublová 5 2 0 7
14. Lukáš Gáborik 6 0 0 6
Martin Kliment 0 6 0 6
16. Csaba Daniel Farkaš 5 0 0 5
17. Matej Haverlík 0 0 0 0
Timea Szöllősová - - - 0
Daniel Teplan - 0 - 0
priemer3.73.80.88.4