logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (61.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB       ✓                
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL       ✓   ✓   ✓      
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI       ✓   ✓   ✓      
RV       ✓   ✓   ✓      
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓                  ✓ 
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓                  ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(30. 3. 2021)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Matej Vasky 2. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Viera Vodičková, Jana Krajčiová
2. Rastislav Desák 2. SPŠ elektrotechnická, Košice 4 6 6 5 21 Estera Karaffová
3. Adam Džavoronok 2. G. Poštová, Košice 4 6 6 4 20 Martina Tischlerová
4. Oskar Hritz 2. G. Poštová, Košice 5 2 6 5 18 Martina Tischlerová
5. Michal Almaši 2. G. Park mládeže, Košice 6 5 5 0 16
6. Veronika Nemjová 2. G. Alejová, Košice 6 1 5 3 15 Jaroslav Kurcina, Jana Krajčiová
7. Štefan Vašak 2. G. Poštová, Košice 5 5 0 2 12 Martina Tischlerová
8. Ondrej Juhás 2. G. Poštová, Košice 5 0 6 0 11 Martina Tischlerová
Tomáš Proks 2. G. Alejová, Košice 5 6 0 0 11 Viera Vodičková
10. Vladimír Jančár 2. G. P. Horova, Michalovce 4 0 6 0 10 Jana Kunčová
ostatní riešitelia
11. Nikoleta Pappová 2. G. Fábryho, Veľké Kapušany 3 1 0 3 7 Igor Beňo
12. Ema Černická 2. G. Poštová, Košice 4 0 2 0 6 Martina Tischlerová
Eduard Fekete 2. G. Alejová, Košice 4 2 0 0 6 Viera Vodičková
Jakub Ľuptáčik 2. G. Alejová, Košice 0 0 6 0 6 Viera Vodičková
Adam Vlček 2. G. Alejová, Košice 4 0 0 2 6 Viera Vodičková
16. Ladislav Antoži 1. G. Alejová, Košice 5 0 0 0 5 Marián Macko
Matúš Gburík 2. G. Šrobárova, Košice 2 0 0 3 5
Dávid Kepič 1. G. Alejová, Košice 5 0 0 0 5 Marián Macko
Šimon Petro 2. G. Poštová, Košice 2 0 0 3 5 Martina Tischlerová
Matej Rovder 2. G. P. Horova, Michalovce 3 0 0 2 5 Jana Kunčová
21. Damián Kalmár 2. G. Poštová, Košice 4 0 0 0 4 Martina Tischlerová
22. Richard Gerboc 2. G. Poštová, Košice 2 0 1 0 3 Martina Tischlerová
Nguyễn Hồng Hạnh 2. G. P. Horova, Michalovce 3 0 0 0 3 Jana Kunčová
Barbora Marcinčáková 2. G. Alejová, Košice 2 0 0 1 3 Viera Vodičková