logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (61.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB       ✓                
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL       ✓   ✓   ✓      
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI       ✓   ✓   ✓      
RV       ✓   ✓   ✓      
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓                  ✓ 
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓                  ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(12. 1. 2021)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Viktor Csaplár 3. G. H. Selyeho, Komárno 6 2 6 5 19 Tünde Fazakas, Szilveszter Kocsis
2. Jakub Konc 2. G. Párovská, Nitra 6 6 5 1 18 Miloš Bíro
3. Csaba Dékány 3. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 6 2 6 0 14 Anna Miskó-Hátas
Dominik Péli 2. G. Párovská, Nitra 6 2 0 6 14 Miloš Bíro
5. Adam Kukučka 4. G. Golianova, Nitra 5 2 6 0 13 Magdaléna Šonkoľová
6. Adam Borguľa 4. G. Párovská, Nitra 3 1 6 0 10 Miloš Bíro
Lukáš Hudec 3. G. Golianova, Nitra 5 0 5 0 10 Magdaléna Šonkoľová
ostatní riešitelia
8. Vivien Hegedusová 3. G. Golianova, Nitra 3 0 6 0 9
9. Zsolt Beke 4. G. H. Selyeho, Komárno 6 1 1 0 8
Ádám Kemény 4. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 2 0 0 8
Panna Téglás 3. G. H. Selyeho, Komárno 2 1 5 0 8
12. Peter Dúbravský 4. G. Párovská, Nitra 6 1 0 0 7
Béla Jakab 4. G. H. Selyeho, Komárno 6 0 1 0 7
Adam Majtán 4. G. Golianova, Nitra 1 1 5 0 7
Andrej Mikuš 3. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 0 1 6 0 7
16. Marek Sádovský 3. SPŠ strojnícka a elektrotechnická, Nitra 1 0 5 0 6
Bence Simonics 3. G. H. Selyeho, Komárno 2 2 2 0 6
18. Lucia Magulová 3. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 1 3 1 0 5
19. Matej Kulháň 4. G. Golianova, Nitra 4 0 0 0 4
Samuel Lencsés 4. G. Golianova, Nitra 3 0 1 0 4
Jakub Malík 3. G. Golianova, Nitra 0 0 4 0 4
Hana Mudráková 4. G. A. Vrábla, Levice 0 0 4 0 4
23. Eszter Bencsík 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 2 0 3
Karin Jánošová 4. Kat. SŠ sv. Vincenta de Paul, Levice 1 0 2 0 3
25. Annamária Borvák 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 0 0 1
Szilárd Gyuricsek 3. G. H. Selyeho, Komárno 0 0 1 0 1
Vojtech Kováč 4. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 0 0 0 1
Patrícia Pitoňáková 3. G. Párovská, Nitra 0 1 0 0 1
Ágnes Vitálos 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 0 0 1
30. Peter Beňo 2. G. A. Vrábla, Levice 0 0 0 0 0
András Domonkos 4. G. H. Selyeho, Komárno 0 0 0 0 0
Levente Keresztes 3. G. H. Selyeho, Komárno 0 0 0 0 0
Michal Svoboda 4. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 0 0 0 0 0
Róbert Šafár 3. G. A. Vrábla, Levice 0 0 0 0 0