logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 

výberové sústredenie (adresa na zdieľanie: )
(19.25. 4. 2021, dištančná forma)

menoročník, škola CK MOvýberové sústredenie
1. deň2. deň1. deň2. deň3. deň4. deň5. deň
1. Matej Urban 4. G. Grösslingová, Bratislava 21 21 28 15 14 15 8 80 122
2. Csaba Daniel Farkaš 3. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 21 21 27 3 14 13 8 65 107
3. Viktor Csaplár 3. G. H. Selyeho, Komárno 18 14 24 11 10 13 8 66 98
4. Matej Vasky 2. G. Alejová, Košice 21 9 28 13 7 7 8 63 93
5. Samuel Koribanič 3. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 17 15 22 8 7 6 8 51 83
6. Martin Kopčány 2. G. J. Chalupku, Brezno 16 20 11 8 9 11 5 44 80
7. Eliška Macáková 1. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 14 15 27 12 5 2 3 49 78
8. Michal Farnbauer 4. G. Grösslingová, Bratislava 15 16 17 19 7 1 1 45 76
9. Lukáš Gáborik 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 14 16 28 4 7 3 3 45 75
10. Peter Kochelka 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 18 15 20 4 7 2 8 41 74
11. Viktor Imrišek 2. G. Grösslingová, Bratislava 21 20 17 3 5 5 2 32 73
12. Tereza Škublová 4. G. Grösslingová, Bratislava 14 15 22 1 11 1 8 43 72
13. Alica Dományová 1. G. Grösslingová, Bratislava 15 15 17 8 3 5 7 40 70
14. Norbert Micheľ 4. G. Poštová, Košice 16 18 26 7 - - - 33 67
15. Matej Lukáčik 3. G. sv. Františka z Assisi, Žilina 16 16 8 7 9 3 7 34 66
16. Martin Andričík 4. G. Poštová, Košice 19 10 12 8 4 3 5 32 61
17. Lenka Hake 4. G. Alejová, Košice 17 13 11 8 7 2 2 30 60
Štefan Slavkovský 4. G. Kukučínova, Poprad 18 12 13 8 2 2 5 30 60
19. Zuzana Miškaňová 3. G. J. A. Raymana, Prešov 17 16 8 1 7 1 8 25 58
20. Marek Tkáč 4. G. Kukučínova, Poprad 12 20 11 6 3 2 3 25 57
21. Richard Schwarz 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 9 20 9 0 0 - - 9 38
CK MO, 1. deň
meno123
1. Csaba Daniel Farkaš 7 7 7 21
Viktor Imrišek 7 7 7 21
Matej Urban 7 7 7 21
Matej Vasky 7 7 7 21
5. Martin Andričík 6 7 6 19
6. Viktor Csaplár 7 7 4 18
Peter Kochelka 7 7 4 18
Štefan Slavkovský 7 7 4 18
9. Lenka Hake 7 7 3 17
Samuel Koribanič 6 7 4 17
Zuzana Miškaňová 7 7 3 17
12. Martin Kopčány 6 7 3 16
Matej Lukáčik 7 7 2 16
Norbert Micheľ 6 7 3 16
15. Alica Dományová 7 5 3 15
Michal Farnbauer 7 5 3 15
17. Lukáš Gáborik 7 0 7 14
Eliška Macáková 3 7 4 14
Tereza Škublová 7 7 0 14
20. Marek Tkáč 7 1 4 12
21. Richard Schwarz 7 0 2 9
priemer6.65.94.116.6
CK MO, 2. deň
meno456
1. Csaba Daniel Farkaš 7 7 7 21
Matej Urban 7 7 7 21
3. Viktor Imrišek 7 7 6 20
Martin Kopčány 7 7 6 20
Richard Schwarz 7 7 6 20
Marek Tkáč 7 7 6 20
7. Norbert Micheľ 4 7 7 18
8. Michal Farnbauer 7 7 2 16
Lukáš Gáborik 7 7 2 16
Matej Lukáčik 7 7 2 16
Zuzana Miškaňová 7 7 2 16
12. Alica Dományová 7 7 1 15
Peter Kochelka 7 7 1 15
Samuel Koribanič 7 7 1 15
Eliška Macáková 6 7 2 15
Tereza Škublová 7 7 1 15
17. Viktor Csaplár 7 7 0 14
18. Lenka Hake 5 7 1 13
19. Štefan Slavkovský 7 4 1 12
20. Martin Andričík 7 0 3 10
21. Matej Vasky 7 2 0 9
priemer6.76.3316
výberové sústredenie, 1. deň
meno1234
1. Lukáš Gáborik 7 7 7 7 28
Matej Urban 7 7 7 7 28
Matej Vasky 7 7 7 7 28
4. Csaba Daniel Farkaš 7 7 7 6 27
Eliška Macáková 6 7 7 7 27
6. Norbert Micheľ 7 7 7 5 26
7. Viktor Csaplár 3 7 7 7 24
8. Samuel Koribanič 5 7 7 3 22
Tereza Škublová 6 7 7 2 22
10. Peter Kochelka 0 7 7 6 20
11. Alica Dományová 1 7 7 2 17
Michal Farnbauer 1 7 7 2 17
Viktor Imrišek 5 3 7 2 17
14. Štefan Slavkovský 4 7 0 2 13
15. Martin Andričík 5 0 7 0 12
16. Lenka Hake 2 7 0 2 11
Martin Kopčány 1 7 0 3 11
Marek Tkáč 4 7 0 0 11
19. Richard Schwarz 0 7 0 2 9
20. Matej Lukáčik 0 6 0 2 8
Zuzana Miškaňová 2 6 0 0 8
priemer3.86.44.73.518.4
výberové sústredenie, 2. deň
meno123
1. Michal Farnbauer 7 6 6 19
2. Matej Urban 6 7 2 15
3. Matej Vasky 7 6 0 13
4. Eliška Macáková 7 3 2 12
5. Viktor Csaplár 7 3 1 11
6. Martin Andričík 6 0 2 8
Alica Dományová 7 0 1 8
Lenka Hake 6 2 0 8
Martin Kopčány 7 0 1 8
Samuel Koribanič 7 0 1 8
Štefan Slavkovský 2 2 4 8
12. Matej Lukáčik 6 0 1 7
Norbert Micheľ 7 0 0 7
14. Marek Tkáč 6 0 0 6
15. Lukáš Gáborik 4 0 0 4
Peter Kochelka 3 0 1 4
17. Csaba Daniel Farkaš 1 2 0 3
Viktor Imrišek 0 2 1 3
19. Zuzana Miškaňová 0 0 1 1
Tereza Škublová 0 0 1 1
21. Richard Schwarz 0 0 0 0
priemer4.61.61.27.3
výberové sústredenie, 3. deň
meno123
1. Csaba Daniel Farkaš 7 0 7 14
Matej Urban 7 7 0 14
3. Tereza Škublová 7 0 4 11
4. Viktor Csaplár 5 0 5 10
5. Martin Kopčány 7 2 0 9
Matej Lukáčik 7 1 1 9
7. Michal Farnbauer 7 0 0 7
Lukáš Gáborik 7 0 0 7
Lenka Hake 7 0 0 7
Peter Kochelka 7 0 0 7
Samuel Koribanič 6 0 1 7
Zuzana Miškaňová 7 0 0 7
Matej Vasky 7 0 0 7
14. Viktor Imrišek 5 0 0 5
Eliška Macáková 5 0 0 5
16. Martin Andričík 4 0 0 4
17. Alica Dományová 2 0 1 3
Marek Tkáč 3 0 0 3
19. Štefan Slavkovský 1 1 0 2
20. Norbert Micheľ - - - 0
Richard Schwarz 0 0 0 0
priemer5.10.50.96.6
výberové sústredenie, 4. deň
meno123
1. Matej Urban 7 7 1 15
2. Viktor Csaplár 5 7 1 13
Csaba Daniel Farkaš 7 5 1 13
4. Martin Kopčány 4 7 0 11
5. Matej Vasky 7 0 0 7
6. Samuel Koribanič 6 0 0 6
7. Alica Dományová 1 4 0 5
Viktor Imrišek 5 0 0 5
9. Martin Andričík 2 - 1 3
Lukáš Gáborik 1 0 2 3
Matej Lukáčik 2 0 1 3
12. Lenka Hake 2 0 0 2
Peter Kochelka 1 0 1 2
Eliška Macáková 2 0 0 2
Štefan Slavkovský 0 2 0 2
Marek Tkáč 2 0 0 2
17. Michal Farnbauer 0 0 1 1
Zuzana Miškaňová 0 0 1 1
Tereza Škublová 1 0 0 1
20. Norbert Micheľ - - - 0
Richard Schwarz - - - 0
priemer2.61.50.54.6
výberové sústredenie, 5. deň
meno123
1. Viktor Csaplár 7 1 0 8
Csaba Daniel Farkaš 7 1 0 8
Peter Kochelka 7 1 0 8
Samuel Koribanič 7 1 0 8
Zuzana Miškaňová 7 1 0 8
Tereza Škublová 7 1 0 8
Matej Urban 7 1 0 8
Matej Vasky 7 1 0 8
9. Alica Dományová 6 1 0 7
Matej Lukáčik 6 1 0 7
11. Martin Andričík 4 1 0 5
Martin Kopčány 4 1 0 5
Štefan Slavkovský 4 1 0 5
14. Lukáš Gáborik 2 1 0 3
Eliška Macáková 2 1 0 3
Marek Tkáč 2 1 0 3
17. Lenka Hake 1 1 0 2
Viktor Imrišek 1 1 0 2
19. Michal Farnbauer 1 0 0 1
20. Norbert Micheľ - - - 0
Richard Schwarz - - - 0
priemer4.20.905.1