logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 55. ročník (školský rok 2005/2006)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(26.29. 3. 2006, Nitra)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Ondrej Budáč IMO 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 7 7 6 7 7 7 41
2. Jaroslav Knebl IMO 4. G. A. Bernoláka, Námestovo 7 3 6 6 7 1 30
3. Ján Mikuláš IMO 4. G. B. S.-Timravy, Lučenec 6 7 3 6 4 3 29
Michal Takács IMO 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 6 7 3 6 7 0 29
5. István Estélyi IMO 4. G. Z. Kodálya, Galanta 7 3 3 7 6 0 26 Pósa, S. Dobos
6. Jakub Beran 4. G. Alejová, Košice 6 6 4 0 6 2 24
7. Vladimír Boža 2. G. D. Tatarku, Poprad 6 7 0 0 7 1 21 Gabriela Svoreňová
8. Samuel Hapák IMO 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 0 6 0 2 20
Jakub Imriška 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 1 3 7 1 1 20
Vladislav Ujházi 2. G. P. J. Šafárika, Rožňava 5 1 6 5 1 2 20
ďalší úspešní riešitelia
11. Kristián Kacz 4. G. H. Selyeho, Komárno 7 1 1 6 1 3 19 István Keszegh
Jozef Minár 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 7 1 0 4 0 19
Peter Perešíni 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 1 3 6 0 2 19
Michal Szabados 3. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 0 5 1 1 19
15. Michal Kováč 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 5 1 5 1 6 18
16. Andrej Borsuk 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 1 0 2 6 1 17
Michal Prusák 4. G. J. A. Raymana, Prešov 6 4 0 6 0 1 17 Mária Brudňáková
18. Rastislav Oľhava 4. G. Alejová, Košice 2 7 2 5 0 0 16
Katarína Škrovinová 4. G. Párovská, Nitra 1 7 3 5 0 0 16 Ivan Teplička
ostatní riešitelia
20. Ľubomír Novák 4. G. Jura Hronca, Bratislava 5 1 1 5 1 1 14
21. Peter Berta 3. G. Fábryho, Veľké Kapušany 5 2 0 5 0 1 13
22. Ondrej Mikuláš 3. G. B. S.-Timravy, Lučenec 4 2 1 4 0 0 11
Sándor Páldy 3. G. Z. Kodálya, Galanta 3 1 1 5 0 1 11 József Mészáros
István Szentandrási 4. G. Z. Kodálya, Galanta 1 1 1 6 0 2 11 József Mészáros, Ilona Szentandrási
25. Alena Bachratá 4. G. Veľká okružná, Žilina 6 2 0 0 1 0 9
Marcela Hrdá 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 7 1 0 0 1 9
Tomáš Kočiský 2. G. Grösslingová, Bratislava 2 1 1 4 0 1 9
28. Martin Bekess 4. G. D. Tatarku, Poprad 4 1 0 0 1 2 8 Karol Grilling
František Haško 4. G. Poštová, Košice 6 1 0 0 0 1 8
Alena Košinárová 2. G. Grösslingová, Bratislava 1 2 0 1 4 0 8
Ivan Polko 3. G. Grösslingová, Bratislava 1 2 0 5 0 0 8
Tomáš Rusin 3. G. Alejová, Košice 1 0 0 0 0 7 8
33. Ján Pich 4. G. duklianskych hrdinov, Svidník 0 7 0 0 0 0 7 Michal Harhaj
34. Lukáš Jusko 3. G. Poštová, Košice 4 1 0 0 1 0 6
35. Jozef Jánošík 4. G. Varšavská cesta, Žilina 0 1 1 0 1 2 5
36. Martin Blicha 3. G. Alejová, Košice 0 1 0 0 0 2 3
Ľubomír Pajtáš 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 0 0 1 1 3
38. Slavomír Takáč 4. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky - 0 - 0 0 1 1 Ľudovít Kubica