logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
skryť staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 57. ročník (školský rok 2007/2008)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(13.16. 4. 2008, Tajov)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Vladislav Ujházi IMO 4. G. P. J. Šafárika, Rožňava 6 4 7 7 7 2 33 Alica Fráková
2. Martin Melicherčík 4. G. Párovská, Nitra 6 6 6 5 2 4 29 Ivan Teplička
3. Ladislav Bačo MEMO 2. G. Poštová, Košice 7 6 6 0 7 2 28 Drahomíra Pundová
Michal Spišiak IMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 5 1 7 5 7 3 28 Martin Kollár
5. Tomáš Kocák IMO 4. G. Poštová, Košice 7 6 4 0 7 3 27 Otto Révész
6. Miroslav Baláž IMO 4. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 5 6 3 0 6 6 26 Ján Bilík
7. Jakub Köry 4. G. J. A. Raymana, Prešov 7 1 5 6 5 1 25 Viera Kundľová
ďalší úspešní riešitelia
8. Martin Bachratý MEMO 2. G. Veľká okružná, Žilina 3 3 7 0 7 4 24 Mária Sadloňová
Michal Hagara MEMO 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 6 7 1 3 24 Erik Neuhold
Filip Sládek IMO 2. G. A. Bernoláka, Námestovo 7 1 1 7 1 7 24 Viera Kompanová
Tomáš Szaniszlo MEMO 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 7 2 1 5 3 6 24 Eva Oravcová
12. Matúš Benko 4. G. J. A. Raymana, Prešov 7 6 0 1 7 2 23 Viera Kundľová
Peter Csiba MEMO 3. ŠpMNDaG, Bratislava 3 6 3 2 7 2 23 Anton Belan
14. Albert Herencsár IMO 3. G. Z. Kodálya, Galanta 5 1 6 3 7 0 22 József Mészáros, Ilona Szentandrási
15. Jakub Konečný MEMO 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 0 2 2 21 Martin Kollár
Mária Starovská 4. G. Grösslingová, Bratislava 7 1 5 5 0 3 21 Zuzana Frková
17. Eduard Eiben 3. G. Poštová, Košice 7 0 2 7 1 2 19 Ondrej Hajman
18. Vladimír Boža 4. G. D. Tatarku, Poprad 5 1 6 0 1 5 18 Gabriela Svoreňová
Lenka Matejovičová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 7 6 1 0 1 3 18 František Kosper
ostatní riešitelia
20. Tomáš Belan 2. ŠpMNDaG, Bratislava 5 1 7 0 1 3 17 Dagmar Ševerová
Dávid Lami 3. G. H. Selyeho, Komárno 5 1 1 5 2 3 17 István Keszegh
Jakub Vaňo 3. G. J. A. Raymana, Prešov 5 2 0 4 1 5 17 Viera Kundľová
23. István Paraszti 3. G. H. Selyeho, Komárno 7 1 1 4 1 2 16 István Keszegh
András Varga 4. G. H. Selyeho, Komárno 7 0 5 0 2 2 16 József Kalácska
25. Lukáš Kekely 4. G. Varšavská cesta, Žilina 7 0 1 4 1 2 15 Zdenko Kucharik
26. Natália Karásková 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 1 4 2 1 5 13 Martin Kollár
Dušan Švancara 4. G. Golianova, Nitra 5 1 1 3 1 2 13 Jana Pechová
28. Alena Košinárová 4. G. Grösslingová, Bratislava 5 0 0 3 1 2 11 Martin Kollár
29. Tomáš Kuzma 3. G. Alejová, Košice 6 0 1 0 0 3 10 Marián Macko
Martin Lukačišin 4. G. J. F. Rimavského, Levoča 2 2 1 4 1 0 10 Katarína Koššibová
Katarína Pokorná 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 2 2 0 1 2 10 Martin Kollár
32. Matúš Kukan 4. G. Grösslingová, Bratislava 4 0 1 0 1 3 9 Zuzana Frková
33. Jozef Jakubík 4. G. Komenského, Partizánske 2 1 5 0 0 0 8 Eva Jakubíková
Martin Pitoňák 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 0 1 0 1 2 8 Katarína Magyarová, Eva Oravcová
Ondrej Šedo 3. G. Veľká okružná, Žilina 5 0 1 0 0 2 8 Ján Sabo
Nikola Špesová 4. G. Konštantínova, Prešov 6 0 1 1 0 0 8 Slavomír Hrinko
37. Michal Hajdin 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 1 1 0 2 0 7 František Kosper
38. Martin Polačko 3. G. Alejová, Košice 2 0 1 0 1 0 4 Marián Macko