logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 62. ročník (školský rok 2012/2013)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(17.20. 3. 2013, Košice)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Filip Hanzely IMO 4. G. A. Prídavka, Sabinov 7 7 7 7 7 7 42 Zita Dzuriková
Martin Vodička IMO 4. G. Alejová, Košice 7 7 7 7 7 7 42
3. Jakub Šafin IMO 4. G. P. Horova, Michalovce 4 7 7 7 7 7 39
4. Miroslav Stankovič IMO 3. G. Poštová, Košice 4 7 7 7 7 6 38 Drahomíra Pundová
5. Patrik Bak IMO 2. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 5 4 7 7 7 7 37 Mária Dományová, Ľuboslava Mižáková
6. Bui Truc Lam MEMO 2. G. Grösslingová, Bratislava 5 4 6 7 7 6 35
7. Marko Puza MEMO 3. G. Poštová, Košice 3 5 7 6 7 2 30 Drahomíra Pundová
8. Jakub Dargaj MEMO 3. G. Poštová, Košice 7 7 1 5 7 2 29 Drahomíra Pundová
9. Vladimír Macko 4. G. Ľ. Štúra, Zvolen 2 6 0 6 7 7 28
ďalší úspešní riešitelia
10. Eduard Batmendijn IMO 2. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 3 7 0 7 3 7 27 Jozef Gnebus
11. Tamás Balogh MEMO 3. G. P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky 7 0 1 6 7 5 26 Vojtech Gátasi, Pál Hornyák
Marta Kossaczká 4. G. Grösslingová, Bratislava 2 6 1 7 7 3 26 Martin Kollár
13. Tomáš Gonda 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 5 6 5 7 2 25 Martin Kollár
14. Zhen Ning David Liu MEMO 3. G. Grösslingová, Bratislava 1 5 5 6 7 0 24 Viera Babišová
15. Dušan Kavický 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 5 1 6 7 1 23 Richard Kollár
16. Ľudmila Šimková 3. G. Párovská, Nitra 4 3 1 3 7 2 20 Ivan Teplička
17. Jaroslav Petrucha 4. G. Metodova, Bratislava 2 7 0 7 1 2 19 Oľga Repášová
18. Martin Smolík 4. G. Grösslingová, Bratislava 0 6 0 5 0 7 18 Martin Kollár
19. Michal Hledík 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 1 0 7 6 0 17 Jana Fraasová
ostatní riešitelia
20. Matúš Halaj MEMO 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 5 0 6 3 1 16 Eva Oravcová
Matúš Hlaváčik 4. G. Alejová, Košice 1 6 1 0 7 1 16 Martin Vodička
22. László Mázik 4. G. H. Selyeho, Komárno 0 2 0 3 7 3 15 István Keszegh
Samuel Sučík 2. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 1 6 7 0 15 Richard Kollár
24. Lucia Magurová 4. G. Poštová, Košice 0 0 2 3 7 2 14 Monika Molokáčová
Milan Smolík 4. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 0 6 1 1 14
26. Ivan Mašán 4. ŠpMNDaG, Bratislava 0 4 0 6 1 2 13 Jakub Krchňavý
Tatiana Matejovičová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 3 7 2 13 František Kosper
28. Marek Galajda 4. G. sv. T. Akvinského, Košice 1 0 1 1 7 1 11
29. Filip Pokrývka 3. G. J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 0 1 1 6 1 1 10 Terézia Dolanová
Máté Škoda 4. G. H. Selyeho, Komárno 3 1 0 5 1 0 10 István Keszegh
31. Jakub Bahyl 4. G. Varšavská cesta, Žilina 1 1 1 1 3 2 9 Zdenko Kucharik
32. Drahomír Mrózek 4. G. Senecká, Pezinok 0 3 0 0 0 1 4 Michaela Lancuchová
33. Peter Poláčik 4. G. M. Hattalu, Trstená 1 0 0 1 1 0 3 Andrea Modránszká