logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2019
MO podporili:

mesto Bardejov

Hotelová akadémia Bardejov

Albi, s.r.o.

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

Poradia MO, 65. ročník (školský rok 2015/2016)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 

celoštátne kolo, kategória A (adresa na zdieľanie: )
(3.6. 4. 2016, Banská Bystrica)

menoročník, škola1.2.3.4.5.6.tútor
víťazi
1. Tomáš Kekeňák IMO 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 7 7 7 3 7 37 Silvia Kekeňáková
2. Zuzana Frankovská IMO 4. G. Jura Hronca, Bratislava 7 7 4 2 7 7 34
3. Slavomír Hanzely IMO 4. G. J. A. Raymana, Prešov 6 2 7 7 1 7 30 Miroslav Krajňák
4. Jozef Lipták MEMO 3. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 7 0 7 2 6 26 Eva Oravcová
Samuel Sládek IMO 4. G. A. Bernoláka, Námestovo 6 3 0 7 3 7 26 Viera Kompanová
Pavol Zaťko 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 7 1 7 1 7 26
7. Tomáš Sásik IMO 2. G. Grösslingová, Bratislava 1 7 7 0 1 7 23 Martin Kollár
8. Juraj Bodík 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 7 6 1 2 22 Martin Kollár
Jakub Cehula 4. G. P. O. Hviezdoslava, Kežmarok 7 2 0 5 1 7 22 Marta Mlynarčíková
Peter Súkeník IMO 4. G. Veľká okružná, Žilina 1 7 0 7 7 0 22
ďalší úspešní riešitelia
11. Peter Ralbovský MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 7 0 5 1 5 21 František Kosper
12. Jakub Mach MEMO 3. G. Poštová, Košice 1 0 0 5 7 7 20 Monika Molokáčová
13. Gergely Bukovszky 4. G. H. Selyeho, Komárno 2 0 0 7 3 7 19 József Kalácska
Daniel Onduš 4. G. Alejová, Košice 7 0 4 0 1 7 19 Jaroslav Kurcina
Arthur Petráš 4. ŠpMNDaG, Bratislava 2 0 2 7 1 7 19 Anton Belan
16. Ákos Záhorský MEMO 2. G. Mládežnícka, Šahy 7 2 0 2 7 0 18 Monika Gajdácsová, Bálint Hujter
17. Adam Škrlec 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 6 0 7 1 0 17 Juraj Halabrin
18. Juraj Halabrin MEMO 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 5 0 7 1 1 16 Adam Škrlec
Matej Choma 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 6 0 0 7 0 16 Martin Kollár
Pavol Kollár 1. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 5 7 1 1 16
Alan Marko MEMO 2. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 4 2 0 2 1 7 16 Daniela Geljenová
Paulína Smolárová 2. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 0 2 1 7 16 Anton Belan
ostatní riešitelia
23. Juraj Mičko 3. G. Poštová, Košice 3 7 0 0 1 4 15 Monika Molokáčová
Kristína Mišlanová 4. G. Alejová, Košice 3 2 0 0 3 7 15 Jaroslav Kurcina
25. Samuel Krajči 1. G. Alejová, Košice 2 1 0 0 1 7 11 Viera Vodičková
26. Martin Čulen 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 7 0 0 1 10 Monika Porkertová
Maroš Grego 2. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 3 0 0 0 0 7 10 Katarína Magyarová
Žaneta Semanišinová 4. G. Alejová, Košice 3 1 0 3 0 3 10 Jaroslav Kurcina
29. Bence Bial 4. G. Námestie padlých hrdinov, Fiľakovo 1 0 0 7 1 0 9 Róbert Tomolya
30. Miroslava Baranová 3. G. D. Tatarku, Poprad 1 0 0 7 0 0 8 Silvia Grillingová
Filip Kulla 3. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 2 0 0 0 1 5 8
Marek Murin 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 1 0 3 1 0 8 Martin Vodička
Peter Trubáčik 4. G. Párovská, Nitra 3 2 0 2 1 0 8 Ružena Borčinová, Ivan Teplička
34. Antónia Ihnátová 4. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 3 0 0 0 0 0 3 Anton Žido
Milan Kubala 4. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 1 1 0 0 0 1 3 Eva Oravcová
Peter Onduš 2. G. Alejová, Košice 2 0 0 0 1 0 3 Jana Krajčiová
Miloš Travěnec 1. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 0 0 1 0 3 Viera Babišová
38. Tomáš Bánhegyi 4. G. Jura Hronca, Bratislava 2 0 0 0 0 0 2
39. Matej Macák 3. G. A. Vrábla, Levice 1 0 0 0 0 0 1 Ľubomír Nemčok