logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2023
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
pc cp     sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
73. ročník
2023/2024
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓        ✓   ✓ 
BB  ✓                
KE  ✓             ✓ 
NR  ✓                
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                

okresné kolá (7.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓                  ✓ 
BA II                         
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV                         
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓                  ✓ 
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK  ✓                  ✓ 
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 73. ročník (školský rok 2023/2024)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(16. 1. 2024)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Lucia Chladná 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 6 24 Martin Kollár
Jakub Krivošík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24 Ľuboš Košút
Dominik Martin Rigász 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 6 24
Samuel Vargovčík 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 6 6 24 Jakub Krchňavý
5. Šimon Dafčík 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 6 23 Martin Kollár
Marián Kovaľ 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 5 23 Martin Kollár
7. Matej Bachniček 2. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 6 4 22 Anton Belan
Rudolf Kusý 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 4 22 Martin Kollár
Eliška Macáková 4. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 6 6 6 4 22
10. Hana Kalábová 2. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 6 3 21 Anton Belan
11. Dávid Drobný 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 2 20 Martin Kollár
Matúš Pokorný 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 2 20 Martin Kollár
Andrej Znamenáček 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 5 4 20 Martin Kollár
14. Alica Dományová 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 1 19 Martin Kollár
Michal Imrišek 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 3 4 19 Martin Kollár
Uršuľa Mária Kossaczká 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 2 19 Martin Kollár
Simon Omaník 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 6 1 19 Martin Kollár
18. Michal Bachratý 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 6 1 18 Martin Kollár
Timotej Bezák 3. ŠpMNDaG, Bratislava 6 2 6 4 18 Jakub Poljovka
Samuel Bogner 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 6 0 18
Simon Samuel Svrček 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 1 18
Martin Šindelář 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 5 2 18 Martin Kollár
23. Katarína Gersová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 4 2 17
Mojmír Hájek 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 5 5 1 17 Martin Kollár
Viktória Krettová 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 5 0 17 Martin Kollár
26. Veronika Duchajová 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 3 1 16 Martin Kollár
Viliam Gottweis 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 0 4 16 Martin Kollár
Teo Višňovský 1. ŠpMNDaG, Bratislava 6 5 2 3 16 Jakub Poljovka
29. Matúš Fülöp 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 5 1 15 Martin Kollár
Ondrej Hacker 4. G. Matky Alexie, Bratislava 6 6 0 3 15
Erik Nagy 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 1 2 15
Martin Vaško 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 4 2 3 15
33. Radoslav Čársky 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 5 2 13
Matúš Jonaštík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 1 6 0 13
Lukáš Koiš 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 0 1 13
Ján Lakota 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 1 0 13
Alex Markus 9. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 6 1 13
Tomáš Zuzík 9. ZŠ Dubová, Bratislava 6 1 6 0 13
39. Adela Heftyová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 6 5 0 1 12
Timur Kotulič 3. ŠpMNDaG, Bratislava 6 2 3 1 12
Filip Prutkay 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 2 2 12
Matej Stríženec 4. G. Matky Alexie, Bratislava 6 5 0 1 12
43. Jozef Bachniček 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 5 0 11
Tomáš Halamiček 1. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 5 0 11
Jaroslav Janáček 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 2 3 11
Gregor Tichý 9. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 6 2 2 1 11
Martin Uhrin 3. G. Hubeného, Bratislava 6 2 2 1 11
48. Ondrej Gvozdják 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 0 4 10
Michal Londarev 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 2 0 2 10
ostatní riešitelia
50. Maxim Čambalík 3. G. Jura Hronca, Bratislava 6 3 0 0 9
Peter Ďuriš 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 2 0 1 9
Tomáš Kasza 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 1 1 9
Marek Majerik 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 2 0 1 9
Vincent Martinka 3. G. školských bratov, Bratislava 6 3 0 0 9
Martin Pistovčák 1. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 1 2 9
56. Andrea Brudňáková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 0 1 1 8
Kamila Gregušová 4. G. Hubeného, Bratislava 6 0 1 1 8
Matúš Kordoš 2. G. Jura Hronca, Bratislava 0 6 0 2 8
Šimon Kováčik 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 1 1 8
Daniel Lička 3. G. Bilíkova, Bratislava 6 1 0 1 8
Radoslav Pastva 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 1 1 8
62. Daniel Alexander Molnár 4. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 0 1 7
František Šulek 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 1 7
64. Patrik Gajdoš 4. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 6 0 0 0 6
65. Michal Pekar 4. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 2 2 0 1 5
66. Alex Pisoň 4. G. Jura Hronca, Bratislava 2 1 0 1 4