logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓                
BB  ✓                
KE  ✓                
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓                
TT  ✓                
ZA  ✓                

okresné kolá (2.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN  ✓                  ✓ 
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR  ✓                  ✓ 
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 72. ročník (školský rok 2022/2023)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Bratislava (adresa na zdieľanie: )
(10. 1. 2023)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Matej Bachniček 1. ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 3 6 21
Alica Dományová 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 3 6 21
Martin Štěpánek 4. G. Jura Hronca, Bratislava 6 6 3 6 21
Roland Vízner 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 3 6 21
5. Viktor Imrišek 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 3 6 18
Eliška Macáková 3. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 6 3 3 6 18
Jakub Šošovička 4. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 6 5 1 6 18
8. Dávid Drobný 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 2 6 17
Viktória Krettová 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 2 3 17
10. Lucia Chladná 2. G. Grösslingová, Bratislava 3 6 1 6 16
11. Michal Imrišek 2. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 0 6 15
Jakub Krivošík 2. G. Jura Hronca, Bratislava 3 3 3 6 15
13. Simon Samuel Svrček 1. G. Jura Hronca, Bratislava 5 0 3 6 14
14. Eduard Mrug 4. G. Grösslingová, Bratislava 1 3 3 6 13
Dominik Rigász 2. G. Jura Hronca, Bratislava 1 6 0 6 13
Martin Šindelář 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 1 0 6 13
17. Jozef Kyčina 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 6 0 0 12
Simon Omaník 2. G. Grösslingová, Bratislava 3 - 3 6 12
Filip Prutkay 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 0 3 12
Erik Tóth 4. G. Jura Hronca, Bratislava 3 3 0 6 12
Samuel Vargovčík 3. ŠpMNDaG, Bratislava 6 0 0 6 12
22. Matúš Jonaštík 3. G. Grösslingová, Bratislava 6 3 1 1 11
Jakub Nemček 2. G. Jura Hronca, Bratislava 3 3 0 5 11
24. Martin Bekeč 3. ŠpMNDaG, Bratislava 6 3 0 1 10
Šimon Dafčík 1. G. Grösslingová, Bratislava 4 1 0 5 10
Rudolf Kusý 1. G. Grösslingová, Bratislava 2 3 - 5 10
ostatní riešitelia
27. Stanislav Bezák 4. ŠpMNDaG, Bratislava 3 0 0 6 9
Adela Heftyova 1. G. Jura Hronca, Bratislava 1 6 0 2 9
Tomáš Chrenko 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 6 0 0 9
30. Timotej Bezák 2. ŠpMNDaG, Bratislava 3 0 0 5 8
Hana Kalábová 1. ŠpMNDaG, Bratislava 3 5 0 0 8
Michaela Vicáňová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 3 0 3 8
33. Sara Gašparová 4. G. Grösslingová, Bratislava 3 1 0 3 7
Richard Klamo 4. G. L. Novomeského, Bratislava 6 0 0 1 7
Andrej Znamenáček 2. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 1 5 7
36. Maxim Čambalík 2. G. Jura Hronca, Bratislava 4 0 0 2 6
Radoslav Čársky 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 1 0 5 6
Vladimír Drobný 4. G. Grösslingová, Bratislava 6 0 0 0 6
Peter Kumančík 3. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 0 3 6
Yaroslav Marochok G. A. Einsteina, Bratislava 0 6 0 - 6
Matúš Pokorný 1. G. Grösslingová, Bratislava 3 0 0 3 6
Peter Rajský 3. G. Jura Hronca, Bratislava 4 1 0 1 6
43. Alžbeta Kováčová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 1 1 2 5
Matej Stríženec 3. G. Matky Alexie, Bratislava 2 3 0 0 5
Matej Zigo 4. ŠpMNDaG, Bratislava 1 1 0 3 5
46. Laura Filková 4. G. Jura Hronca, Bratislava 1 3 0 0 4
Patrik Gajdoš 4. Súkr. gymn. Česká, Bratislava 3 1 0 0 4
Matej Glova 4. G. L. Novomeského, Bratislava 1 0 1 2 4
Ondrej Gvozdják 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 0 0 1 4
Marek Majerik 3. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 0 2 4
Timotej Šinkovic 4. G. Grösslingová, Bratislava 2 0 0 2 4
Ivana Varsányiová 3. G. Jura Hronca, Bratislava 3 0 1 0 4
53. Andrea Brudňáková 3. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 2 3
Jakub Čupka 3. G. Jura Hronca, Bratislava 2 0 0 1 3
Katarína Gersová 2. G. Jura Hronca, Bratislava 3 0 0 0 3
Uršuľa Mária Kossaczká 3. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 0 2 3
Šárka Macáková 1. Súkr. gymn. CENADA, Bratislava 2 0 0 1 3
Kinga Melicher 1. G. Grösslingová, Bratislava 1 0 0 2 3
Barbora Steinhüblová 4. G. K. Štúra, Modra 2 0 1 0 3
60. Michaela Čerňanská 3. G. L. Novomeského, Bratislava 1 0 0 1 2
Jakub Farkaš G. A. Einsteina, Bratislava 1 1 0 0 2
Dmitro Hrytsenko G. A. Einsteina, Bratislava 1 0 0 1 2
Soňa Hýblová 4. G. Jura Hronca, Bratislava 1 0 0 1 2
Alex Pisoň 3. G. Jura Hronca, Bratislava 0 1 0 1 2
Fedor Vasil Sýkora 4. G. sv. Uršule, Bratislava 1 1 0 0 2
Mariia Trach G. A. Einsteina, Bratislava 1 1 0 0 2
Martin Vaško 2. G. Grösslingová, Bratislava 0 0 0 2 2
68. Vladimír Bochnička 3. ŠpMNDaG, Bratislava - - - - 0
Kostiantyn Cherniakov G. A. Einsteina, Bratislava 0 0 0 0 0
Alexander Kotian 3. ŠpMNDaG, Bratislava - - - - 0
Yaroslava Kropot G. A. Einsteina, Bratislava 0 0 0 - 0