logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (69.4%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS                         
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI       ✓   ✓   ✓      
RV                         
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO                         
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL       ✓   ✓   ✓      
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓             ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓                  ✓ 
CA  ✓                  ✓ 
DK  ✓                  ✓ 
KM  ✓                  ✓ 
LM  ✓                  ✓ 
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓                  ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 68. ročník (školský rok 2018/2019)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Banská Bystrica (adresa na zdieľanie: )
(19. 3. 2019)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Martin Cigler 8. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica 6 6 6 6 24 Alena Bezáková
2. Ondrej Láska 9. G. B. S.-Timravy, Lučenec 3 6 5 6 20 Henrieta Halušková
3. Filip Frgelec 9. ZŠ SSV, Banská Bystrica 5 6 5 2 18 Jitka Jasenovcová
4. Marian Rajnoha 0. G. A. Kmeťa, Banská Štiavnica 2 6 2 6 16 Miroslava Kováčová
Filip Siviček 9. ZŠ Školská, Poltár 6 0 6 4 16 Milan Bodnár
6. Bálint Hizsnyan 9. G. M. Tompu ref. kr. cirkvi s VJM, Rimavská Sobota 6 6 3 0 15 Norbert Vincze
Lucia Ivaničová 9. Kat. SŠ sv. Františka Assiského, Banská Štiavnica 0 6 3 6 15 Mariana Hyblerová
Samuel Richard Maksi 9. G. M. Tompu ref. kr. cirkvi s VJM, Rimavská Sobota 6 0 6 3 15 Norbert Vincze
9. Paulína Kubincová 0. G. J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 5 3 2 14 Jana Matulayová
Ján Jakub Tomášik 9. ZŠ Spojová, Banská Bystrica 1 6 1 6 14 Jana Balážová
11. Lukáš Ruman 9. ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 3 6 0 4 13 Eva Balážová
ostatní riešitelia
12. Roman Kmeť 9. ZŠ Školská, Hriňová 5 6 0 0 11 Ľubomír Malatinec
13. Janka Dubajová 9. ZŠ Nám. mládeže, Zvolen 1 5 3 0 9 Alena Gáliková
Adam Lázár 9. ZŠ Vajanského, Lučenec 1 0 2 6 9 Mária Mazúchová
15. Eva Hatalčíková 9. ZŠ Golianova, Banská Bystrica 1 5 2 0 8 Katarína Barillová
16. Laura Bieleková 9. ZŠ P. J. Šafárika, Tornaľa 1 6 0 0 7 Miroslava Kovalančíková
Anikó Czégény 9. G. M. Tompu ref. kr. cirkvi s VJM, Rimavská Sobota 1 6 0 0 7 Norbert Vincze
18. Natália Drottnerová 9. ZŠ P. Jilemnického, Zvolen 1 5 0 0 6 Jana Strhárska
Martin Ištván 9. ZŠ Pionierska, Brezno 1 5 0 0 6 Anna Veverková
Barbora Krnáčová 9. ZŠ Moskovská, Banská Bystrica 0 6 0 0 6 Iveta Polkorábová
Radoslava Rafajová 9. ZŠ J. Simana, Valaská 0 0 0 6 6 Petra Vetráková
Michal Švec 9. ZŠ P. Jilemnického, Zvolen 0 6 0 0 6 Jana Strhárska
23. Ján Bobro 9. ZŠ Obrancov mieru, Detva 4 1 0 0 5 Daniela Hrašková
24. Ella Valentová 9. ZŠ P. Jilemnického, Zvolen 1 1 1 0 3 Jana Strhárska